Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Mieleckie ONeczki też chcą zamieszkać we własnych domach.
  2. Suczki przypominają, że czekają na domki.
  3. To tak się świątecznie przejadła, że leży brzuchem do góry;)
  4. [B]MIx ONka[/B] z boksu Mysi i Pysi, ok. 3 letnia suka. [B][SIZE=4][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/myspys%20(7).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/myspys%20(21).JPG[/IMG][/SIZE][/B]
  5. Kto przytuli do piersi głowę tego smutnego, tęskniącego za człowiekiem psa?
  6. Angela, piękna a pokrzywdzona suczka czeka na pomoc.
  7. Piekny psiak czeka...
  8. Gdzie jesteś i co robisz Makary? Czy ktoś już przytulił twoją głowę do swojej piersi, czy dalej wypatrujesz swojego człowieka?
  9. Kto pokocha i przygarnie Czarusia i Rino?
  10. [quote name='zonia']Niestety nie wydali jej psa...:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Dopiero teraz zauważyli:angryy: że ma coś z okiem...i zaczynają go leczyć...[/quote] Dlaczego mnie to bardzo nie zdziwiło? To jakieś stałe tego typu zagrywki w tym schronisku.:shake: Żeby tylko psu na zdrowie wyszło.
  11. Julka czeka na domek z własnymi małymi ludźmi, dobrymi do zabawy i pieszczot.;)
  12. Znowu do góry, szukamy kochających ludzi!
  13. Uszusiu, może ten świąteczny czas, poruszy czyjeś serce i zechce dać ci dom?
  14. Smutne wiadomości:-( Może jednak ktoś pokocha staruszka?
  15. Bułeczka czeka...:-(
  16. [quote name='Szczurosława']dokładnie,ale załamałam się tą złośliwością komputera, sam wysunął płytę,że niby wszystko nagrane ...[/quote] Wielka szkoda zdjęć. Może coś uda się zdziałać...
  17. No Julka, czas pobiec na poczatek pokazać się.
  18. Śliczności:loveu:Nawet maścią się dobrali;)
  19. Kto pokocha i przygarnie taką rzeszę piesków? Gdzie się podziewają domki dla Oneczków?
×
×
  • Create New...