[B]MIx ONka[/B] z boksu Mysi i Pysi, ok. 3 letnia suka.
[B][SIZE=4][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/myspys%20(7).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/myspys%20(21).JPG[/IMG][/SIZE][/B]
[quote name='zonia']Niestety nie wydali jej psa...:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: Dopiero teraz zauważyli:angryy: że ma coś z okiem...i zaczynają go leczyć...[/quote]
Dlaczego mnie to bardzo nie zdziwiło? To jakieś stałe tego typu zagrywki w tym schronisku.:shake: Żeby tylko psu na zdrowie wyszło.
[quote name='Szczurosława']dokładnie,ale załamałam się tą złośliwością komputera,
sam wysunął płytę,że niby wszystko nagrane ...[/quote]
Wielka szkoda zdjęć. Może coś uda się zdziałać...