-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
terra replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Biedna Bonanza, mam nadzieję, że szybko znajdzie domek taki już na zawsze. Mania śliczna, do domku dziewczynki -
**Pabianice* york bez zębów, zagłodzony bezdomny. Ma już kochając DS
terra replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Miałam się nie odzywać, ale.... Na wstępie chcę powiedzieć, bardzo się cieszę, że piesek będzie miał dobry dom i nic mu już nie grozi. Nie podoba mi się jednak ton niektórych wypowiedzi dotyczący osób, które miały odwagę napisać, że akcja wyrwania psa ze schronu była co najmniej niejasna. Psiak miał szczęście, że jest yorkiem, bo przed kilkoma dniami w tym samym schronie odszedł Dziadeczek i prawie nikt się nim nie interesował. Reprymendę dostała osoba, która zrobiła wydarzenie na fb, dzięki któremu pies ma dom. Pomijam, że nawet dziękuję nie przeczytaliśmy w jej stronę, to chyba ten kto zakłada wydarzenie/wątek, bierze na siebie obowiązek informowania czytelników o sytuacji. I jeszcze jedno, to nie problem odkarmić, wypielęgnować, podleczyć i reproduktor do pseudo jak znalazł. Muszę przyznać, że i mnie serce przez moment stanęło na tak szybką adopcję, bo nawet bardzo doświadczone wolontariuszki czasem nie są w stanie wszystkiego dojrzeć, wspomniana Arktyka, Alina czy wet siostra, są tego przykładem.A wątpliwości i niedomówień w bardzo krótkim czasie było trochę. Na koniec, to jest publiczne forum i każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania zgodnie z regulaminem. Jeszcze raz napisze, bardzo się cieszę, że psiak ma dom i tym optymistycznym akcentem kończę moją obecność na tym wątku. -
Pytałam o truskawki do tego pieczonego ciasta :) Ceny obłędne, ale można też znaleźć tańsze okazy, jeśli ktoś chce mieć gotową roślinkę. Oczywiście jeżówkę można rozmnażać z nasion, jeśli chcesz uzyskać nasionka z tej kupnej, zostaw na nasiona 1/2 kwiatostany, resztę po przekwitnięciu usuwaj, inaczej wyeksploatują roślinkę. Osobiście dużo roślin mam z nasion, oczywiście czasem się nie uda innym razem tak.
-
Jeszcze jest w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210340-Przygarn%C4%99-szczeniaka!-cocker-spaniel-beagl!!-[/url])
-
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
terra replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='missieek']wplata dotarla, dziekuje![/QUOTE] Super, że tak szybko :) -
Za jednym zamachem kupiłaś 11 tawułek? :-o No, dwie się nie liczą, bo z przypadku ;) Truskaweczki masz własne czy kupne?
-
LAKI - mix Sheltie w najwspanialszym DS odszedł za TM [*]
terra replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Widocznie Laki uznał ,że z racji wieku ma specjalne przywileje ;) Spacerki, super - i wszyscy na tym korzystają :) -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
terra replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
Wątpię, żeby z tej adopcji coś wyszło. Najpierw urlop czy coś, teraz suczki nie tolerują psa. Nie dobrze, że nie ma nikogo na miejscu. -
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='monika55']To nie jest tak ze działamy na hura. Kombinujemy rozważając co dla Totka jest dobre. Transport upadł - to jednak odległość 1200 km w obie strony. Koszty, kierowca itp. Dom do końca nie sprawdzony, drżymy o dziadka, czy mu będzie dobrze. Na tę chwilę Totek ma osobny boks, zaciszną budkę , dobre jedzenie i spokój. A spokój to on sobie ceni. Boi się psów, które na niego zle reagują. On nie potrzebuje człowieka, nie lubi się miziać, nie lubi dotyku. Zęby nie zrobione z dwóch przyczyn - paznokciem się nie da, narkoza ryzykowna. A na żywca? Zadawać ból? Nie wiem. Do 10 lipca może się wszystko wyjaśni. To znaczy może pan po niego przyjedzie.[/QUOTE] Miałam kiedyś na tymczasie koteczkę po przejściach z koszmarnym kamieniem, że zębów nie było widać i oczywiście miała problemy z jedzeniem. Narkozy bałam się, więc wspomagając się orozyme udało się kamień tak rozmiękczyć ,że zszedł bez problemu. Tylko, czy Totuś pozwala sobie robić przy zębach. Zdjęcie kamienia nie boli. Osobiście uważam, że zanim się z Totkiem pojedzie, dobrze byłoby domek sprawdzić. -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
terra replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jestem u Duni. Jutro, najdalej pojutrze zrobię dla suni bazarek. Inaczej pomóc nie mogę. -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
terra replied to missieek's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']posyłam na pw konto missieek - czy wystarczy jak ja potwierdzę wpłaty jak mi powie przez tel? bo Ona chwilowo nie ma internetu[/QUOTE] Wystarczy malawaszka :) Przelałam na podane konto 127 zł. -
Wstawiłam psiaczka do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210221-Jest-ch%C4%99tny-dom.Niski-pies-lubi%C4%85cy-dzieci-POSZUKIWANY[/url].
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
terra replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nadal się nie udało piesków obłaskawić? -
**Pabianice* york bez zębów, zagłodzony bezdomny. Ma już kochając DS
terra replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Takie maleństwo i jeszcze zagłodzone :crazyeye: -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
terra replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Świetnie, że udało się pomóc :) BUDRYSEK, masz zapchaną skrzynkę, albo nie wiem co, nie mogę wysłać wiadomości. -
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
terra replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Bazarki zakończyły się, wszystkie wpłaty wpłynęły. Dla BUDRYSEK jest kwota: bazarek koszulowy 29 zł. bazarek kwiatowy 51 zł. =================== razem 80 zł. Proszę o numer konta i potwierdzenie jak wpłyną pieniążki, tutaj i na wątkach bazarkowych. -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
terra replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Bazarki zakończyły się, wszystkie wpłaty wpłynęły. Dla missieek jest kwota: bazarek bluzeczkowy 46,65 zł. bazarek koszulowy 29 zł. bazarek kwiatowy 51 zł. =================== razem 126,85 zł. Proszę o numer konta i potwierdzenie jak wpłyną pieniążki, tutaj i na wątkach bazarkowych.