Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Biedna Bonanza, mam nadzieję, że szybko znajdzie domek taki już na zawsze. Mania śliczna, do domku dziewczynki
  2. Miałam się nie odzywać, ale.... Na wstępie chcę powiedzieć, bardzo się cieszę, że piesek będzie miał dobry dom i nic mu już nie grozi. Nie podoba mi się jednak ton niektórych wypowiedzi dotyczący osób, które miały odwagę napisać, że akcja wyrwania psa ze schronu była co najmniej niejasna. Psiak miał szczęście, że jest yorkiem, bo przed kilkoma dniami w tym samym schronie odszedł Dziadeczek i prawie nikt się nim nie interesował. Reprymendę dostała osoba, która zrobiła wydarzenie na fb, dzięki któremu pies ma dom. Pomijam, że nawet dziękuję nie przeczytaliśmy w jej stronę, to chyba ten kto zakłada wydarzenie/wątek, bierze na siebie obowiązek informowania czytelników o sytuacji. I jeszcze jedno, to nie problem odkarmić, wypielęgnować, podleczyć i reproduktor do pseudo jak znalazł. Muszę przyznać, że i mnie serce przez moment stanęło na tak szybką adopcję, bo nawet bardzo doświadczone wolontariuszki czasem nie są w stanie wszystkiego dojrzeć, wspomniana Arktyka, Alina czy wet siostra, są tego przykładem.A wątpliwości i niedomówień w bardzo krótkim czasie było trochę. Na koniec, to jest publiczne forum i każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania zgodnie z regulaminem. Jeszcze raz napisze, bardzo się cieszę, że psiak ma dom i tym optymistycznym akcentem kończę moją obecność na tym wątku.
  3. To może Dropsik się wyrywał, bo mu się chciało siooorać, czyli coś czuje, oby to było to. Felka wstawaj i leć na te mizianki z psiuniem :)
  4. Pytałam o truskawki do tego pieczonego ciasta :) Ceny obłędne, ale można też znaleźć tańsze okazy, jeśli ktoś chce mieć gotową roślinkę. Oczywiście jeżówkę można rozmnażać z nasion, jeśli chcesz uzyskać nasionka z tej kupnej, zostaw na nasiona 1/2 kwiatostany, resztę po przekwitnięciu usuwaj, inaczej wyeksploatują roślinkę. Osobiście dużo roślin mam z nasion, oczywiście czasem się nie uda innym razem tak.
  5. Jeszcze jest w wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210340-Przygarn%C4%99-szczeniaka!-cocker-spaniel-beagl!!-[/url])
  6. [quote name='missieek']wplata dotarla, dziekuje![/QUOTE] Super, że tak szybko :)
  7. Śmieje się, naprawdę się śmieje :) [url]http://images8.fotosik.pl/2226/407d75b038895c42gen.jpg[/url] Do walk to raczej się Dropsik nie nadaje ;), może skądś się wydostawał, albo ktoś wymyślił, żeby nie gryzł? Starte ze starości zęby nie są, to pewne.
  8. Wspaniała wiadomość :) Powodzenia Szansuniu!
  9. Jak Dropsik ma nie być czyściutki i bialutki, skoro co dziennie pluszcze się w wannie :)
  10. Za jednym zamachem kupiłaś 11 tawułek? :-o No, dwie się nie liczą, bo z przypadku ;) Truskaweczki masz własne czy kupne?
  11. Widocznie Laki uznał ,że z racji wieku ma specjalne przywileje ;) Spacerki, super - i wszyscy na tym korzystają :)
  12. Wątpię, żeby z tej adopcji coś wyszło. Najpierw urlop czy coś, teraz suczki nie tolerują psa. Nie dobrze, że nie ma nikogo na miejscu.
  13. [quote name='monika55']To nie jest tak ze działamy na hura. Kombinujemy rozważając co dla Totka jest dobre. Transport upadł - to jednak odległość 1200 km w obie strony. Koszty, kierowca itp. Dom do końca nie sprawdzony, drżymy o dziadka, czy mu będzie dobrze. Na tę chwilę Totek ma osobny boks, zaciszną budkę , dobre jedzenie i spokój. A spokój to on sobie ceni. Boi się psów, które na niego zle reagują. On nie potrzebuje człowieka, nie lubi się miziać, nie lubi dotyku. Zęby nie zrobione z dwóch przyczyn - paznokciem się nie da, narkoza ryzykowna. A na żywca? Zadawać ból? Nie wiem. Do 10 lipca może się wszystko wyjaśni. To znaczy może pan po niego przyjedzie.[/QUOTE] Miałam kiedyś na tymczasie koteczkę po przejściach z koszmarnym kamieniem, że zębów nie było widać i oczywiście miała problemy z jedzeniem. Narkozy bałam się, więc wspomagając się orozyme udało się kamień tak rozmiękczyć ,że zszedł bez problemu. Tylko, czy Totuś pozwala sobie robić przy zębach. Zdjęcie kamienia nie boli. Osobiście uważam, że zanim się z Totkiem pojedzie, dobrze byłoby domek sprawdzić.
  14. Jestem u Duni. Jutro, najdalej pojutrze zrobię dla suni bazarek. Inaczej pomóc nie mogę.
  15. [quote name='malawaszka']posyłam na pw konto missieek - czy wystarczy jak ja potwierdzę wpłaty jak mi powie przez tel? bo Ona chwilowo nie ma internetu[/QUOTE] Wystarczy malawaszka :) Przelałam na podane konto 127 zł.
  16. Wstawiłam psiaczka do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210221-Jest-ch%C4%99tny-dom.Niski-pies-lubi%C4%85cy-dzieci-POSZUKIWANY[/url].
  17. Bardzo mnie te zęby zaintrygowały, bo tak piłowane zęby mają psy przygotowywane do walk. Ale może tylko tak wyszły na fotce.
  18. Czy mnie się zdaje, czy Dropsik ma spiłowane kły?
  19. [quote name='bela51']Rozsyłałam juz nr konta i prosze: terra -o udroznienie skrzynki, Martike o odpowiedz, czy wyslałam jej konto, bo sie nieco pogubiłam.[/QUOTE] Gotowe, można wysyłać
  20. Nadal się nie udało piesków obłaskawić?
  21. Ale słodziaczek ze Skarbka :) ciałka to on ma. Widać, że szczęśliwy psiaczek.
  22. Takie maleństwo i jeszcze zagłodzone :crazyeye:
  23. Świetnie, że udało się pomóc :) BUDRYSEK, masz zapchaną skrzynkę, albo nie wiem co, nie mogę wysłać wiadomości.
  24. Bazarki zakończyły się, wszystkie wpłaty wpłynęły. Dla BUDRYSEK jest kwota: bazarek koszulowy 29 zł. bazarek kwiatowy 51 zł. =================== razem 80 zł. Proszę o numer konta i potwierdzenie jak wpłyną pieniążki, tutaj i na wątkach bazarkowych.
  25. Bazarki zakończyły się, wszystkie wpłaty wpłynęły. Dla missieek jest kwota: bazarek bluzeczkowy 46,65 zł. bazarek koszulowy 29 zł. bazarek kwiatowy 51 zł. =================== razem 126,85 zł. Proszę o numer konta i potwierdzenie jak wpłyną pieniążki, tutaj i na wątkach bazarkowych.
×
×
  • Create New...