Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Nie dobrze. Na odległość to my możemy sobie pogadać. Czy wiemy kto prowadzi stronę schroniska i czy Pani mówiła coś o nowych zdjęciach? Czy Denisek będzie badany przez weta? Zdjęcie ostrzyżonego jest parę postów wcześniej. Pytam o to wszystko, bo może w rozmowie tel. wyszło.
  2. Imię Totusia ma swoją historię :p Też bardzo bym chciała, żeby znalazł swój kącik i kochającego człowieka.
  3. Ogłoszenia, które robiłam dla Totka cały czas odświeżam, licząc, że wreszcie ktoś go wypatrzy i się zakocha.
  4. Przy dropsiowym apetycie niedługo zamiast Dropsika będziemy mieć Batonik ;)
  5. Dodam jeszcze do wypowiedzi elinka, że każdy robi tyle ile chce czy może :p
  6. Chciał Was zeżreć? Widocznie baaardzo był głodny :) Biedny, niewidomy Totuś na pewno był przerażony tym co się wokół dzieje i czego nie znał. Wcale mu się nie dziwię, że walczył :shake: Je coś więcej po wyczyszczeniu ząbków i usunięciu zepsutych?
  7. NIKT nie był w stanie przewidzieć, że Dumka będzie się podkopywała z taką determinacją. Przecież tego nie robiła w schronie. Obwinianie tutaj kogokolwiek za takie zachowanie suni jest nie na miejscu. Teraz trzeba temu zaradzić, albo kenelek dla Dumki i praca z nią, albo domowy dt/ds. Po 11 latach w schronie, tułaczka i bezdomność, nie tego chcemy dla Dumki.
  8. No w końcu jeśli wejdziesz między wrony.....:) Naśladuje szeltusie.
  9. [quote name='Scooby_Doo']-dobra już nie "hopam" - chciałam pomóc aby ktos go wypatrzył -bo w ten sposób domy znalazły już dwa psy z wielkopolski-ale po takich odpowiedziach się odechciewa - rezygnuje z dogo-powodzenia[/QUOTE] Scooby_Doo, nie odchodź. Podnoszenie wątku jest bardzo potrzebne. Kto dowie się o Denisku jeśli wątek przepadnie gdzieś w tłumie innych wątków? Może akurat zajrzy na dogo, ktoś poszukujący pieska i zobaczy Deniska. Samo podnoszenie nie wystarczy, ale jest potrzebne :)
  10. Śliczne filmiki :) Wesołe psiaki :) Ale największą zadymę przy wyjściu robią szeltki :) Lakuś zaszczekał, ale widać , że nie jest szczekliwym pieskiem.
  11. Jeszcze trochę i nie będzie śladu, że Dropsikowi cokolwiek dolegało. Biegaj mały, najlepiej na czterech nóżkach :)
  12. Milot, ona się po prostu boi. Wszystko co znała, zniknęło. Wokół niej inni ludzie, inne zapachy... Wierzę, że przekona się do Was, ale potrzeba jej czasu. Ciesze się, że to rozumiesz. Czy istnieje możliwość wzięcia Dumeczki do domu? Mielibyście ja na oku. Trzymam za Was kciuki, żeby szybko Dumka pojeła, ze to jej dom.
  13. Trudno się dziwić suńce ,która nie zna innego świata, że się chowa i stresuje. Wierzę, że jej ludzie to rozumieją i dadzą jej czas na poznanie świata. Trzymam za ciebie Dumeczko.
  14. Ajax,Marley,Trudi,Hessi,Mazurek,Syria,Brazylia na gumtree,alegratka,cafe animal,kup sprzedaj,e-zwierzak,kupie psa,olx, muszę zdjąc Penny Nie wszystkich mam na tablicy
  15. Mam nadzieję, że teraz nadrobi zaległości i będzie jadł z apetytem. Dobrze, że wszystko odbyło się bez problemów. Dzielny Totuś ;)
  16. Musi być... Są już może jakieś wieści jak przebiegło czyszczenie ząbków?
  17. Kochane biedactwo, nie ma szczęścia do domku.
  18. Bardzo się cieszę, że Bonanza i Penny mają dom :)
  19. Za vetmedin płaciłam u weta 1,50 za tabletkę, czyli koszt miesięczny ok. 50 zł. Może gdzieś jest taniej, nie wiem.
  20. To mocno trzymam kciuki, żeby wszystko było jak trzeba i za Dumeczkę, żeby jej się spodobało od razu.
  21. Nie musisz się osobno rejestrować, tylko trzeba zmienić miasto. Ja mam Kudłatego na Łódź.
×
×
  • Create New...