Nie dobrze. Na odległość to my możemy sobie pogadać.
Czy wiemy kto prowadzi stronę schroniska i czy Pani mówiła coś o nowych zdjęciach?
Czy Denisek będzie badany przez weta? Zdjęcie ostrzyżonego jest parę postów wcześniej.
Pytam o to wszystko, bo może w rozmowie tel. wyszło.
Chciał Was zeżreć? Widocznie baaardzo był głodny :)
Biedny, niewidomy Totuś na pewno był przerażony tym co się wokół dzieje i czego nie znał.
Wcale mu się nie dziwię, że walczył :shake:
Je coś więcej po wyczyszczeniu ząbków i usunięciu zepsutych?
NIKT nie był w stanie przewidzieć, że Dumka będzie się podkopywała z taką determinacją. Przecież tego nie robiła w schronie.
Obwinianie tutaj kogokolwiek za takie zachowanie suni jest nie na miejscu.
Teraz trzeba temu zaradzić, albo kenelek dla Dumki i praca z nią, albo domowy dt/ds.
Po 11 latach w schronie, tułaczka i bezdomność, nie tego chcemy dla Dumki.
[quote name='Scooby_Doo']-dobra już nie "hopam" - chciałam pomóc aby ktos go wypatrzył -bo w ten sposób domy znalazły już dwa psy z wielkopolski-ale po takich odpowiedziach się odechciewa - rezygnuje z dogo-powodzenia[/QUOTE]
Scooby_Doo, nie odchodź.
Podnoszenie wątku jest bardzo potrzebne. Kto dowie się o Denisku jeśli wątek przepadnie gdzieś w tłumie innych wątków?
Może akurat zajrzy na dogo, ktoś poszukujący pieska i zobaczy Deniska.
Samo podnoszenie nie wystarczy, ale jest potrzebne :)
Śliczne filmiki :)
Wesołe psiaki :)
Ale największą zadymę przy wyjściu robią szeltki :) Lakuś zaszczekał, ale widać , że nie jest szczekliwym pieskiem.
Milot, ona się po prostu boi. Wszystko co znała, zniknęło.
Wokół niej inni ludzie, inne zapachy...
Wierzę, że przekona się do Was, ale potrzeba jej czasu. Ciesze się, że to rozumiesz.
Czy istnieje możliwość wzięcia Dumeczki do domu?
Mielibyście ja na oku.
Trzymam za Was kciuki, żeby szybko Dumka pojeła, ze to jej dom.
Trudno się dziwić suńce ,która nie zna innego świata, że się chowa i stresuje.
Wierzę, że jej ludzie to rozumieją i dadzą jej czas na poznanie świata.
Trzymam za ciebie Dumeczko.
Ajax,Marley,Trudi,Hessi,Mazurek,Syria,Brazylia
na
gumtree,alegratka,cafe animal,kup sprzedaj,e-zwierzak,kupie psa,olx,
muszę zdjąc Penny
Nie wszystkich mam na tablicy