Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Bardzo dobre wieści, Dropsik bierze się do chodzenia pełną parą :) Może trzeba mu zapinać smyczkę, żeby czasem nie wymyślił biegu w nieznane nie zważając na wołania :)
  2. Trzymam mocno za Totusia i udany zabieg.
  3. Biedunia, po tylu przejściach znalazła bezpieczna przystań i nie chce jej opuszczać na dłużej.
  4. To prawda, Dumeczka toleruje kociny :) A swoją drogą kiciuś to 'tester' schroniskowy. Od razu zainteresował się Dumką :)
  5. Trzeba szukać domku a jeśli nie znajdzie do 10 to dla spokoju sumienia można zadzwonić do pana, kiedy przyjeżdża i wszystko stanie się jasne. Pod siebie nie robi, ale jak z trzymaniem, to powie cioteczka, która się Totkiem zajmuje.
  6. Kochany kudłaczku, co tam u ciebie słychać?
  7. Nie sądzę, żeby ludzie teraz byli gorsi, na pewno są inni. Teraz dostęp do info powoduję, że wiemy o wielu tragediach zwierząt, podczas gdy dotychczas setki tysięcy cierpiały i nikt o tym nie wiedział. Taki jest nasz stosunek do zwierząt jaki mieli nasi rodzice, dziadkowie i przekazywany jest z pokolenia na pokolenie. Oczywiście trafiają się wyjątki. Edukacja i odpowiednie prawo, tylko to może odmienić los zwierząt. To moje zdanie ;) Toluś na pewno znajdzie kochający dom, oby jak najszybciej.
  8. Właściwie to nic nie wiemy, co z nim :shake:
  9. A miał dzwonić i się dowiadywać? Bo jak go nic nie interesuje to może lepiej ,ze Totek nie jedzie.
  10. Cudny piesek, 18 lat, piękny wiek, aż się nie che wierzyć.
  11. Śliczności, cieszę się, że wszystko na dobrej drodze.
  12. Ona teraz jest na kwarantannie? Czyli nie będę ogłaszać, może jednak znajdzie ją właściciel. Ogłoszę Korala.
  13. Dumeczka ma dom, to cudowna wiadomość :) Bardzo się cieszę :)
  14. Niebezpieczeństwo istnieje, ale przecież wet bada Totusia i wie w jaki stanie jest jego serce. Wierzę, że dawkę dobierze tak, żeby nic się Totkowi nie stało złego.
  15. Ojejujeju, jak tymi łapeczkami przebiera :) To musiało być nie lada wydarzenie, reszta zwierzaczków sprawdza, czy z Frodziem wszystko porządku :) [url]http://i54.tinypic.com/2dr780i.jpg[/url]
  16. Ganek się marnuje? Nie dobrze, zrób coś z tym ;) Frodzio książę na sienniczku :)
  17. Ciekawe, jak się Tolek sprawuje w hoteliku?
  18. Sara jest spanielkowata. Jaka ona jest duża? Dodałam też Delmusię do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209786-Mam-sprawdzony-dom-dla-malej-krotkow%C5%82osej-suczki-woj-%C5%9Bl%C4%85skie/page2[/url] Czy Delma jest na mikropieskach?
  19. Wspaniale, na pewno się uda :)
  20. Ogłoszenia Delmy: [url]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/delma-suczka-jak-okruszek-czeka-na-swojego,ided5e54g41e5c4.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/25093/delma_-suczka-jak-okruszek-czeka-na-swojego-czlowieka/[/url] [url]http://aukcjezwierzat.pl/aukcja17990_delma-suczka-jak-okruszek-czeka-na-swojego-czlowieka.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Delma-suczka-jak-okruszek-czeka-na-swojego-czlowieka,43109[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=81413[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/14783993_delma_suczka_jak_okruszek_czeka_na.html[/url] [url]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Delma-suczka-jak-okruszek-czeka-na-swojego-czlowieka-W0QQAdIdZ295477414[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert5710695.html[/url] [url]http://gostyn.olx.pl/delma-suczka-jak-okruszek-czeka-na-swojego-czlowieka-iid-223336104[/url] [url]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?id=24641&n=Delma,-suczka-jak-okruszek-czeka-na-swojego-czlowieka[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,35892,Lw==.html[/url] petworld.pl do aktywacji [url]http://tablica.pl/oferta/-delma-suczka-jak-okruszek-czeka-na-swojego-czlowieka-IDbdAp.html[/url] [url]http://www.garnek.pl/teresat[/url]
  21. Papayę chcesz ,hodować? Kup w markecie owoc, miękki, dojrzały i nasionka jak znalazł ;)
  22. :( szkoda, ale lepiej teraz niż miałby zaraz wracać. Kudłaczku, gdzie twój domek.
  23. Ależ przerażona niunia :( ogonek podwinięty, że nie wiadomo, czy w ogóle jest. Jedno mi się tylko nasunęło patrząc na filmik, dwie osoby z dwóch stron do niej mówiły i głaskały. To chyba za wcześnie. Do góry Maczko, będzie dobrze.
×
×
  • Create New...