Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. "A teraz do torby" - dobre :) A Pani Teresa musi takiego kluska nosić. Zbieraj się Dropsiku do chodzenia i ponosisz Panią Teresę ;)
  2. A no właśnie miałam zapytać jak zimujesz te roślinki z doniczek. Jeżówka może rosnąć latem w doniczce, ale na zimę do gruntu. Nie wiem, czy się przechowa w piwnicy. To jakąś jeżówkę olbrzymkę kupiłaś, że aż tyle kosztowała? Tawułki słodziutkie :)
  3. Uj, to rzeczywiście dużo pali. A Państwo w razie czego dołożą się do transportu?
  4. Nie dobrze, mam nadzieję, że to przejściowa sytuacja. Jak się maja sprawy obecnie?
  5. Wiele bylin tak ma, że jak się usuwa przekwitłe kwiatostany, to powtarzają kwitnienie. Hot Papaya rzeczywiście bardzo dorodna :) Jeżówka purpurowa nie nie daje żadnych odrostów korzeniowych, kępka powiększa się z czasem, ale nie rozłazi na boki.
  6. Przez całe wakacje ktoś tam będzie?
  7. Biedna maleńka :( już nie cierpi [']
  8. Och, Dziadeczku :( Wybacz, że nie zdążyliśmy, śpij spokojnie [']
  9. Wspaniałe wieści :) Dropsik, skacz na wersalkę, skoro Pancia pozwala
  10. Właśnie chyba kocimiętka jest przereklamowana, moje koty nie zwracają na nią uwagi, wcinają żubrówkę, a w domu papirus :) Też miałam tylko pomarańczowe liliowce, nakupiłam innych kolorów, teraz będą kwitły i wygląda na to, że będą...pomarańczowe. Pęcherznica diabolo, widziałam piękne kompozycje z udziałem tej roślinki, robi wrażenie :) Jeśli te irgi są na tyle male, że można paczką wysyłać ,to sprzedaj je na bazarku.
  11. Super, że jeden psiak ma dom. Będą wieści jak się zadomowił i jak się sprawuje? Toluś w górę. Cioteczko, znowu czas zmienić tytuł wątku. Może coś takiego: mały, kudłaty piesek został sam....
  12. Kurdybanek nie jest trudny do likwidacji moim zdaniem, za to jak zobaczyłam w obi podagrycznik i to jeszcze w odmianach, to o mało nie padłam. Walczę z nim zawsze i wszędzie, ale tylko przerwę na chwilę, przegrywam :) W moim ogrodzie też pełno niskich płotków. Mam jeżówkę purpurową. Są jeszcze różne inne kolorki, ale ponoć delikatniejsze. Daj ciotka zdjęcie, zobaczymy jaki masz bluszcz ;) Moje psy lubiły wylegiwać się w liliowcach, teraz już nie mają szans, liliowiec zabrany. Baal, kot preferuje kwitnące kwiaty. A Wasze psiaki mają swoje ulubione miejsca w roślinności? Frodzio, jako subtelny pan, pewnie tylko na skoszonej trawce :)
  13. O matko! Ale bieda :( Znalazłam taki wątek, może coś pomoże: http://www.dogomania.pl/threads/108001-Dopad%C5%82a-nas-choroba-Cushinga
  14. Z niecierpliwością czekam na wiadomość, czy małemu się udało, czy dalej czeka. Śliczności w górę, pokazywać się.
  15. Mam nadzieję, że ten domek okaże się wspaniały dla Totka, ze zazna w nim spokoju i szczęścia. Dobrze, że jedzie z nim doświadczona osoba i sprawdzi naocznie co i jak, i domek będzie słał wieści i fotki o Totusiu.
  16. Serdecznie współczuję i rozumiem ból po stracie przyjaciela. Promyczek zaznał w Pani domu wyłącznie szczęścia, 18 lat to piękny wiek. Cieszę się bardzo, że Dropsik robi postępy.
  17. Oooo, to niespodzianka :) Trzymam mocno kciuki za dobry domek. Z ogłoszeń ten domek, czy inną drogą się znalazł?
  18. Pokazujcie się psiaczki, może ktoś zajrzy i się zakocha.
  19. To dobrze, że się uspokoił i jedzie do domku. Nie pozostaje nic innego, jak zaciskać kciuki i czekać.
  20. To nas zakochanych w ostróżkach i irysach więcej ;) Jakie masz kolory ostróżek? Jedna moja to jakiś mutant czy co, urosła ponad 2 m :) Podpieram ją, bo inaczej jak wiatr wieje chyli się do ziemi i boję się, że mi się złamie. Frodzio nie depcze kwiatków?
×
×
  • Create New...