Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Ciekawe co u Kirysa? Czy był jakiś odzew z ogłoszeń?
  2. Podniosę Deniska, nadal czeka na wyjazd?
  3. Prześliczne psiaczki. Ludzie! Chodźcie po cudeńka!
  4. I nadal brak zainteresowania maluchami?
  5. Droga z Pabianic na Śląsk daleka, ale droga dobra i jakby znalazł się transport bez przesiadek to w parę godzin Dziadeczek byłby na miejscu. Ale jak to zniesie i jaki jego stan teraz, powie piechcia.
  6. Niedziela tuż, tuż... A jak się sprawuje Dropsik?
  7. Przecudne kociaki :loveu: Oczy Oskarka niesamowite. Życzę im znalezienia kochających domków.
  8. Co będzie z psiakami? Kto pomoże?
  9. Szkoda, że nie udało się spotkanie z Dropsikiem. Może innym razem...
  10. Oczywiście, że warto, to dla Totka być albo nie być. To czekamy na wieści.
  11. Bardzo dobre wieści o postępach w rehabilitacji
  12. Wysłałam prośbę o pomoc dla Dziadeczka do potencjalnego dt. Może się ulituje.
  13. To dobrze, że ktoś z nimi będzie. Może nawet pouczy je chodzić na smyczy? Cioteczko wstaw jeszcze do pierwszego postu dane kontaktowe. jak ktoś wejdzie z zamiarem adopcji będzie wszystko jak na dłoni ;) i wszystkie fajne zdjęcia na początek
  14. Nie lubię takiego przesuwania :shake: Oby nic się nie odmieniło Pani.
  15. No malizna, ozonuj się jak najwięcej, skoro to pomaga :) Felka, nie ważne w którą stronę Dropsik pobiegnie, ważne żeby biegł ; Ale miej na względzie jego serduszko ;)
  16. Nie, nikt ich stamtąd nie ogłasza, natomiast wchodzą częściej ciotki kudłaczolubne i podsyłają wątek tym, którzy są zainteresowani adopcją kudłacza.
  17. Dorzucę 10 zł. do sterylizacji suni. Proszę o numer konta. A propos, po ringu może chodzić wysterylizowana suka. W niczym to nie przeszkadza. Nie ma przymusu rozmnażania psów z papierami.
  18. Wspaniała wiadomość :) Też jestem ciekawa odmienionego i szczęśliwego Bakera
  19. Trzeba próbować, nie ma wyjścia. Czy pieski są w wątku kudłaczy? [url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page233[/url]
×
×
  • Create New...