Droga z Pabianic na Śląsk daleka, ale droga dobra i jakby znalazł się transport bez przesiadek to w parę godzin Dziadeczek byłby na miejscu.
Ale jak to zniesie i jaki jego stan teraz, powie piechcia.
To dobrze, że ktoś z nimi będzie. Może nawet pouczy je chodzić na smyczy?
Cioteczko wstaw jeszcze do pierwszego postu dane kontaktowe. jak ktoś wejdzie z zamiarem adopcji będzie wszystko jak na dłoni ;)
i wszystkie fajne zdjęcia na początek
No malizna, ozonuj się jak najwięcej, skoro to pomaga :)
Felka, nie ważne w którą stronę Dropsik pobiegnie, ważne żeby biegł ; Ale miej na względzie jego serduszko ;)
Dorzucę 10 zł. do sterylizacji suni.
Proszę o numer konta.
A propos, po ringu może chodzić wysterylizowana suka.
W niczym to nie przeszkadza. Nie ma przymusu rozmnażania psów z papierami.
Trzeba próbować, nie ma wyjścia.
Czy pieski są w wątku kudłaczy?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/146370-Kud%C5%82acze-w-potrzebie-w%C4%85tek-dyskusyjny-PROSZ%C4%98-O-NIE-CYTOWANIE-ZDJ%C4%98%C4%86/page233[/url]