Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. auraa, zmień może tytuł wątku na coś takiego: dwa maleńkie, kudłate, młode pieski szukają domu, albo w tym stylu. Może więcej ludzi zajrzy i znajdzie się domek. Przecież zamiast się bawić, uczyć one siedzą zamknięte.
  2. Nieustająco trzymam kciuki, żeby się udało
  3. Super, że słodzizna już we własnym domku :)
  4. Nikusiu, biegaj po zielonych łąkach, wolny od bólu i szczęśliwy ['] :( LILUtosi, trzymaj się, dałaś mu radość, miłość i opiekę, wtedy, gdy nie miał nic.
  5. Już się martwiłam brakiem wieści, a tu pisałam równo z p. Teresą :) Czyli jak Dropsik uwierzy, że może chodzić, będzie chodził. Cioteczka Felka, szykuj się, jak Ciebie Dropsik zobaczy to pobiegnie truchcikiem ;)
  6. To podniosę wątek...
  7. Odezwał się ktoś z ogłoszeń? A nieprawdopodobne, że takie śliczne i młode psy czekają tak długo.
  8. [quote name='ocelot']Dziewczyny umówmy się na weekend, wtedy i ja będe pomagać.[/QUOTE] Nic się nie udało w miniony weekend?
  9. Trzymam za zdrówko Nikusia, dobrze, że już je, to ważne.
  10. To dobrze, że sunia już jest bezpieczna.
  11. Przelew poszedł, tak jak obiecałam 30 zł.
  12. Podniosę, jakoś cicho na wątku edit: wstawiłam sunię do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209758-Owczarek-niemiecki-do-1-5-roku[/url]
  13. Podniosę ślicznotę, pomoc potrzebna
  14. Może to jego 'protest' na zmianę karmy? Trzymaj się maleńki.
  15. Wstawiłam Toto do wątku, który zaproponowała pikola. Toto jest niewidomy, słaby nie sądzę, żeby gonił koty. Ale potwierdzi lub zaprzeczy cioteczka , która się Totkiem opiekuje. http://www.dogomania.pl/threads/207141-Dom-tymczasowy-dla-szczeniat-badz-doroslego-psa-Warszawa
  16. Chopsniemy pieski, auraa, czasem tak jest z dogo, trzeba przeczekać ;)
  17. Dropsik podróżnikiem się staje, na bank domowym pieskiem był :)
  18. Szczęścia psiaczki i kochających domków życzę: [url]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Amik-i-Tolek-dwa-malenkie-jak-jamnik-kudlacze-szukaja-domu-W0QQAdIdZ291481671[/url] [url]http://tablica.pl/oferta/-amik-i-tolek-dwa-malenkie-jak-jamnik-kudlacze-szukaja-domu-ID9nwb.html[/url] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/24459/amik-i-tolek_-dwa-malenkie_-jak-jamnik-kudlacze-szukaja-domu/[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Amik-i-Tolek-dwa-malenkie-jak-jamnik-kudlacze-szukaja-domu,42140[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=80451[/url] [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/14200927_amik_i_tolek_dwa_malenkie_jak_jamnik.html[/url] [url]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert5640770.html[/url] [url]http://minskmazowiecki.olx.pl/amik-i-tolek-dwa-malenkie-jak-jamnik-kudlacze-szukaja-domu-iid-217337297[/url]
  19. Maleństwo czeka na kolejny uśmiech losu.
  20. Czekam z niecierpliwością na foteczki pięknisia :)
  21. Jak się czuje maleńka po zabiegu?
  22. Nie mogę znaleźć danych kontaktowych.
×
×
  • Create New...