auraa, zmień może tytuł wątku na coś takiego: dwa maleńkie, kudłate, młode pieski szukają domu, albo w tym stylu.
Może więcej ludzi zajrzy i znajdzie się domek.
Przecież zamiast się bawić, uczyć one siedzą zamknięte.
Nikusiu, biegaj po zielonych łąkach, wolny od bólu i szczęśliwy ['] :(
LILUtosi, trzymaj się, dałaś mu radość, miłość i opiekę, wtedy, gdy nie miał nic.
Już się martwiłam brakiem wieści, a tu pisałam równo z p. Teresą :)
Czyli jak Dropsik uwierzy, że może chodzić, będzie chodził.
Cioteczka Felka, szykuj się, jak Ciebie Dropsik zobaczy to pobiegnie truchcikiem ;)
Wstawiłam Toto do wątku, który zaproponowała pikola.
Toto jest niewidomy, słaby nie sądzę, żeby gonił koty.
Ale potwierdzi lub zaprzeczy cioteczka , która się Totkiem opiekuje.
http://www.dogomania.pl/threads/207141-Dom-tymczasowy-dla-szczeniat-badz-doroslego-psa-Warszawa