-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Nie ma nadal żadnej odpowiedzi?
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
terra replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Kolejny bazarek dla missieek i BUDRYSEK: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209460-Ro%C5%9Bliny-do-domu-i-ogrodu-na-psy-u-missieek-i-BUDRESEK?p=17058005#post17058005[/url] -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
terra replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Kolejny bazarek po połowie dla missieek i Budrysek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209460-Ro%C5%9Bliny-do-domu-i-ogrodu-na-psy-u-missieek-i-BUDRESEK?p=17058005#post17058005[/url] -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
terra replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie sylwija Piękny pies, ale przeraża ten ogrom niechcianych haszczaków, malamutów w typie rasy. Gdzie dla nich szukać domów? Ufam ,że Ivorowi się uda i znajdzie swój dom. Proszę o numer konta, wpłacę jednorazowo 30 zł. -
Kirys, piękny, puchaty mix DON z Ostrowi Maz. tęskni za domem
terra replied to terra's topic in Już w nowym domu
paulinken, wielkie dzięki. Oby się Kiryskowi udało. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
terra replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ale cudeńka, ten biały powinien w mig znaleźć dom. Temu czarnemu nie da się założyć pętelki na szyję? Może by poszedł spokojnie a biały za nim. Nic mi innego do głowy nie przychodzi. -
jestem rasowa chcieli mnie na rozmnażanie.Jestem juz w swoim domku
terra replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
O matko! A hodowca wie, że pies zmienia właściciela? Może on da dt suni na czas szukania domku. Wstawiłam sunię do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209330-Poszukuje-psa-energicznego-kochaj%C4%85cego-prac%C4%99-z-cz%C5%82owiekiem/page2[/url] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']Czy to jest pies z Jaworzna?????[/QUOTE] Tak, z Jaworzna, link do wątku w moim poście wyżej. -
DENIS nasz kochany, po wielu latach w schronisku, ma wspaniały DOM!!!
terra replied to asia-s's topic in Już w nowym domu
To jeszcze prawie trzy tygodnie. Ale minął szybko i Denisek będzie nareszcie u siebie. -
Jest szansa na domek dla Amika. Auraa, piszę do Ciebie pw
-
Nikt nawet miski wody nie podał. Uratowany.Toto za TM*
terra replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Totusiu, głaszczę cię po główce... -
Takie śliczności powinny szybciutko znaleźć domek.
-
Do góry szczylki, domku szukać
-
Gadziorki w potrzebie...10 tys. długu w lecznicach :(
terra replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Bazarek z którego połowa dochodu będzie dla missieek i połowa dla BUDRYSEK: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209357-Koszule-m%C4%99skie-za-grosze-kr%C3%B3tki-r%C4%99kaw-dla-ps%C3%B3w-missieek-i-BUDRYSEK?p=17046300#post17046300[/url] Zapraszam i proszę o podnoszenie wątku -
missieek: PROSZE O POMOC w szukaniu domow... 15+5 futer
terra replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Bazarek z którego połowa dochodu będzie dla missieek i połowa dla BUDRYSEK: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209357-Koszule-m%C4%99skie-za-grosze-kr%C3%B3tki-r%C4%99kaw-dla-ps%C3%B3w-missieek-i-BUDRYSEK?p=17046300#post17046300[/url] Zapraszam i proszę o podnoszenie wątku -
Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..
terra replied to Revenge's topic in Już w nowym domu
Revenge, jak masz chwilę czasu przy tej chorobie, porób małemu ogłoszenia w necie. Szczeniaczki szybciej znajdują domki. BUDRYSEK nie była ostatnio w schronie. Czekamy na odp. p.właściciela. Mam wielką nadzieję i jakieś wewnętrzne przeświadczenie ,ze piesek gdzieś bezpiecznie grzeje dooopke -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dziękuję za wiadomość. Jeśli możesz mieć przy okazji oko na tego pieska, to bardzo proszę. -
Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..
terra replied to Revenge's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eden']W Olkuszu go nie ma (całe szczęście) nie jego rejon.[/QUOTE] No to super. Napisałam do BUDRYSEK na wątku piesków z M, może będzie coś wiedziała. -
Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..
terra replied to Revenge's topic in Już w nowym domu
Kto pyta nie błądzi, moim zdaniem nic się nie stanie jak zapytasz. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
terra replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
BUDRYSEK, czy widziałaś może w schronie w M tego psa? [img]http://img808.imageshack.us/img808/2262/p07061116502.jpg[/img] wątek psa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209155-Chart-szkocki-Wilczarz-irlandzki-Mniej-wi%C4%99cej-tak-wygl%C4%85da[/url].. -
Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..
terra replied to Revenge's topic in Już w nowym domu
[quote name='Eden']Pani w Sosnowcu poinformowala mnie że Jaworzno to nie ich rejon.[/QUOTE] Czyli zostają Mysłowice i Olkusz. -
Chart szkocki? Wilczarz irlandzki? Mniej więcej tak wygląda..
terra replied to Revenge's topic in Już w nowym domu
[quote name='Revenge']Schronu w Mysłowicach[/QUOTE] A Ty Revenge możesz zajrzeć do tego schronu? Wątpię aby właściciel siedział na nk i odpisywał na pw