Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Dobrze, że Dropsik współpracuje, będą efekty na pewno.
  2. Nie ma nadal żadnej odpowiedzi?
  3. Kolejny bazarek dla missieek i BUDRYSEK: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209460-Ro%C5%9Bliny-do-domu-i-ogrodu-na-psy-u-missieek-i-BUDRESEK?p=17058005#post17058005[/url]
  4. Kolejny bazarek po połowie dla missieek i Budrysek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209460-Ro%C5%9Bliny-do-domu-i-ogrodu-na-psy-u-missieek-i-BUDRESEK?p=17058005#post17058005[/url]
  5. Jestem na zaproszenie sylwija Piękny pies, ale przeraża ten ogrom niechcianych haszczaków, malamutów w typie rasy. Gdzie dla nich szukać domów? Ufam ,że Ivorowi się uda i znajdzie swój dom. Proszę o numer konta, wpłacę jednorazowo 30 zł.
  6. paulinken, wielkie dzięki. Oby się Kiryskowi udało.
  7. Ale cudeńka, ten biały powinien w mig znaleźć dom. Temu czarnemu nie da się założyć pętelki na szyję? Może by poszedł spokojnie a biały za nim. Nic mi innego do głowy nie przychodzi.
  8. O matko! A hodowca wie, że pies zmienia właściciela? Może on da dt suni na czas szukania domku. Wstawiłam sunię do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209330-Poszukuje-psa-energicznego-kochaj%C4%85cego-prac%C4%99-z-cz%C5%82owiekiem/page2[/url]
  9. [quote name='TERESA BORCZ']Czy to jest pies z Jaworzna?????[/QUOTE] Tak, z Jaworzna, link do wątku w moim poście wyżej.
  10. To jeszcze prawie trzy tygodnie. Ale minął szybko i Denisek będzie nareszcie u siebie.
  11. Dobrze, że Dropsik już nie używa zębów, widocznie pojął, że to dla jego dobra a z masaży i innych miziań czerpie przyjemność :)
  12. Same dobre wieści o Dropsiku. Okazało się, że za wątróbkę nawet stanie na 4 łapkach :)
  13. Jest szansa na domek dla Amika. Auraa, piszę do Ciebie pw
  14. Totusiu, głaszczę cię po główce...
  15. Takie śliczności powinny szybciutko znaleźć domek.
  16. Do góry szczylki, domku szukać
  17. Bazarek z którego połowa dochodu będzie dla missieek i połowa dla BUDRYSEK: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209357-Koszule-m%C4%99skie-za-grosze-kr%C3%B3tki-r%C4%99kaw-dla-ps%C3%B3w-missieek-i-BUDRYSEK?p=17046300#post17046300[/url] Zapraszam i proszę o podnoszenie wątku
  18. Bazarek z którego połowa dochodu będzie dla missieek i połowa dla BUDRYSEK: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209357-Koszule-m%C4%99skie-za-grosze-kr%C3%B3tki-r%C4%99kaw-dla-ps%C3%B3w-missieek-i-BUDRYSEK?p=17046300#post17046300[/url] Zapraszam i proszę o podnoszenie wątku
  19. Revenge, jak masz chwilę czasu przy tej chorobie, porób małemu ogłoszenia w necie. Szczeniaczki szybciej znajdują domki. BUDRYSEK nie była ostatnio w schronie. Czekamy na odp. p.właściciela. Mam wielką nadzieję i jakieś wewnętrzne przeświadczenie ,ze piesek gdzieś bezpiecznie grzeje dooopke
  20. Dziękuję za wiadomość. Jeśli możesz mieć przy okazji oko na tego pieska, to bardzo proszę.
  21. [quote name='Eden']W Olkuszu go nie ma (całe szczęście) nie jego rejon.[/QUOTE] No to super. Napisałam do BUDRYSEK na wątku piesków z M, może będzie coś wiedziała.
  22. Kto pyta nie błądzi, moim zdaniem nic się nie stanie jak zapytasz.
  23. BUDRYSEK, czy widziałaś może w schronie w M tego psa? [img]http://img808.imageshack.us/img808/2262/p07061116502.jpg[/img] wątek psa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/209155-Chart-szkocki-Wilczarz-irlandzki-Mniej-wi%C4%99cej-tak-wygl%C4%85da[/url]..
  24. [quote name='Eden']Pani w Sosnowcu poinformowala mnie że Jaworzno to nie ich rejon.[/QUOTE] Czyli zostają Mysłowice i Olkusz.
  25. [quote name='Revenge']Schronu w Mysłowicach[/QUOTE] A Ty Revenge możesz zajrzeć do tego schronu? Wątpię aby właściciel siedział na nk i odpisywał na pw
×
×
  • Create New...