Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Cóż mogę napisać? Cieszę się, że trafiłam na wątek Pipi i chociaż w niewielkim stopniu mogę wspomóc działania tej wspaniałej kobiety.
  2. Śliczne szczylki, oby domki szybko się znalazły.
  3. Sunieczka zna życie tylko w stadzie, więc te początki dla niej są trudne, ale szybko załapie, że teraz człowiek jest ten najważniejszy. Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki, robicie wspaniałą robotę. I chociaż rzadko się odzywam, wiedzcie, że jestem z Wami. Życzę spokoju i siły w tym co robicie.
  4. Zapraszam na bazarek kwiatowy z którego połowa dochodu jest przeznaczona na potrzeby psów pod opieką Pipi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232633-Kwiatowy-II-dla-ps%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-Pipi-i-behawioryst%C4%99-Adasia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232633-Kwiatowy-II-dla-ps%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-Pipi-i-behawioryst%C4%99-Adasia[/URL]
  5. [COLOR=#000000]Bazarek po połowie dla piesków Pipi i na behawiorystę dla Adasia:[/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232633-Kwiatowy-II-dla-ps%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-Pipi-i-behawioryst%C4%99-Adasia?p=19706921#post19706921"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post19706921[/URL] [COLOR=#000000]Zapraszam wszystkich na zakupy i do podnoszenia bazarku.[/COLOR]
  6. Bazarek dla piesków Pipi i na behawiorystę dla Adasia: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/232633-Kwiatowy-II-dla-ps%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-Pipi-i-behawioryst%C4%99-Adasia?p=19706921#post19706921"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232633-Kwiatowy-II-dla-ps%C3%B3w-pod-opiek%C4%85-Pipi-i-behawioryst%C4%99-Adasia?p=19706921#post19706921[/URL] Zapraszam wszystkich na zakupy i do podnoszenia bazarku.
  7. Jestem pod wrażeniem tego co Pipi robisz dla tych wszystkich nieszczęśników. Czapki z głów! Zrobię bazarek na potrzeby piesków pod Twoją opieką, bo tylko tak mogę pomóc.
  8. Ale cisza u Adasia. Trochę czasu brakuje, ale postaram się jak najszybciej zrobić bazarek dla Adasia.
  9. Ooo, jaka wspaniała wiadomość :) Powodzenia psiaczku.
  10. [B]Tola[/B], bardzo dziękuję za wiadomość. 15 września tuż tuż. Czy coś wiadomo gdzie właściciel się przeprowadzi i zabierze stado?
  11. padały propozycje wynajmu lokalu dla piesków itp. a może pójść w tym kierunku i prosić właściciela posesji w której teraz one są, żeby pozwolił pozostać do czasu rozwiązania sytuacji. Przenosiny to spore ryzyko z wielu względów. Może ze swej strony gmina pomoże pertraktować z właścicielem nieruchomości?
  12. [quote name='Tola']Oczywiście. I tutaj tez bardzo dziękuję Ci za bazarek:loveu:[/QUOTE] Tylko tak mogę chociaż trochę pomóc.
  13. Przelałam na konto z pierwszego postu 259,05 zł. z bazarku kwiatowego. Jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie w wątku bazarkowym.
  14. Eh, jeśli jesteś na granicy bankructwa ,nie wysyłaj, kupię sobie gdzieś karpkę.
  15. Masz rację, dżdżownice korzeni nie jedzą, ale potrafią zniszczyć je zupełnie spulchniając ziemię. Ja bym była chętna na na karpkę biało czerwonej dalii o ile nie stanowi to problemu. Karp nie można myć, zgniją, trzeba je osuszyć. Wywal je w ogrodzie na trawnik, gdzie pieski nie grasują.
  16. Piękny, szczęśliwy pies :)
  17. Na obecną chwilę udało się zebrać z bazarku kwiatowego 253,05 zł. Czekam na jeszcze jedną wpłatę. Na jakie konto przelać kaskę? edit. Już dojrzałam w pierwszym poście wszelkie dane do przelewu :)
  18. Trzymaj się jak najdłużej w dobrej formie, słodziaku.
  19. To trzymam kciuki, żeby udało się uzyskać jak największa pomoc.
  20. Myślę , że facet stracił dawno kontrolę nad wszystkim i teraz tylko nadrabia miną. Czy gmina jakoś nie mogłaby pomóc, żeby udostępnić pomieszczenie w którym mogłyby przebywać wyleczone pieski? Z takiego nawet prowizorycznego dt łatwiej wyadoptować.
  21. Trzymam kciuki za Nineczkę, teraz musi się udać :kciuki:
  22. Nie dobrze, jeszcze do tego choroba. Biedactwa.
  23. Pewnie nic nowego nie wiadomo, skoro wizyta przesunęła się z przyczyn niezależnych. Ale chociaż podniosę biedactwa, może ktoś jeszcze zajrzy i pomoże,
  24. Och, Laki :( Biegaj beztrosko po zielonych łąkach.
×
×
  • Create New...