Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Bazarek na leczenie szczeniaczków: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/231323-Kwiatowy-na-leczenie-szczeniaczk%C3%B3w-zara%C5%BConych-%C5%9Bwierzbowcem"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231323-Kwiatowy-na-leczenie-szczeniaczk%C3%B3w-zara%C5%BConych-%C5%9Bwierzbowcem[/URL] Zapraszam wszystkich serdecznie na zakupy i do podnoszenia bazarku.
  2. Ale biedactwa zaniedbane :( Dzisiaj jeszcze postaram się zrobić bazarek na leczenie maluszków. Tylko tak mogę pomóc.
  3. Szoł w domku, tak bardzo się cieszę :) Powodzenia piesku, żyj długo i zdrowo.
  4. Frodzio nie bierze udziału w zabawach z zębami, on chciałby na rączki. Przytulaczek :) Piękne kwitnienia :) Moje dalie w tym roku pomimo, że posadziłam późno, zachowują się jak mutanty i wyrosły większe ode mnie. Może dlatego, że więcej podlewam niż w latach ubiegłych. Nic nie nawożę i rosną w tym samym miejscu co rok. Mnie się wydaje Kakadu, że rośliny w donicach słabiej rosną a może jakieś dżdżownice tam grasują uszkadzając korzenie, bo przecież zawsze trochę wilgotniej skoro podlewasz rośliny.
  5. Ale Frodzio dostojny na tym tarasie i na kolankach zadomowiony :) Wiciokrzew pięknie kwitnie, mój niestety przemarzł tej zimy. enia dziękuję, znajoma mnie obdarowała.
  6. Ale biedule, :( do góry psiaczki
  7. Śliczny Pikulinek :) dziarsko sobie poczyna. Ale biedne te nasze staruszki w upał.
  8. Słowa mają znaczenie, słowami można bardzo zranić a nawet zabić, może nie bezpośrednio, ale doprowadzić do totalnej ‘zadymy’ w każdej dziedzinie. Chyba nie bez znaczenia jest fakt, gdy uczeń pełen zachwytu nad ciałem pedagogicznym, za plecami nauczycielki powie: ‘ale lala’ lub ‘ale dzi.ka’? Albo zamiast odejdź , ‘spi..dalaj’? Albo na ekranie tv ‘bohater’ przyłoży pistolet do głowy ‘czarnego charakteru’ i powie „zdychaj psie”. Dla mnie niektóre słowa mają wydźwięk negatywny i użyte w dowolnej sytuacji określają jej klimat, ale… same słowa to nie wszystko.
  9. Śliczne psiaczki, jak się o nie zadba będą cudne. Dt poszukiwany.
  10. Tak, skrętnik stoi na oknie cały czas, ale nie kwitnie bez przerwy. Z listka wetkniętego do ziemi można wyhodować nową roślinkę :) Kakadu się pławi w morzu i nie wie jakie ważne sprawy poruszamy ;)
  11. Trzymaj się Bosmanie, miejmy nadzieję, że leczenie się powiedzie.
  12. Swoje dalie wsadziłam do gruntu na początku czerwca i są mniej więcej wys. takiej jak u eni. Dziwna sprawa z tymi daliami. Na dogomanii można się wiele dowiedzieć o kwiatach :) Nie wiedziałam ,że skrętnika można przechować w miejscu ciemnym i chłodnym jak pelargonie. U mnie one całoroczne. Ale może dlatego teraz tak pięknie, obficie kwitnie. Nie masz czasem na zbyciu listeczka? Ogród piękny, nie dziwię się, że śliczne psiaczki pilnują go zawzięcie :) Kakadu, przyjemnego wypoczynku :)
  13. Tak, ważne, że wróciła do domu i oby już się nigdy nie zgubiła.
  14. Żegnaj maleńka :( dobrze, że na te ostatnie dni miała koło siebie kochających i troskliwych ludzi.
  15. Odwiedzam Pikusia i nieustająco trzymam kciuki za jego zdrówko.
  16. Wspaniała wiadomość :) A wiadomo skąd jest sunia i co robiła taka wycieńczona w Zakopanem?
  17. [quote name='roma_121']już myślimy nad sunią.. można prosić o namiar do tej pani ?[/QUOTE] Skopiowałam ze strony toz-u: [B][B]tel. do znalazczymi psa: 602174294[/B][/B]
  18. Wstawiłam sunię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/148266-Pogotowie-dla-Zwierząt-SOS-Dalmatyńczyki-aktualizacja-w-pierwszym-poście?p=19213011#post19213011[/URL]
  19. W Zakopanem znaleziono dalmatynkę. Czy ktoś może pomóc? Suni grozi schronisko w NT. Wątek suni: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228039-Zakopane-znaleziono-wycieńczona-dalmatynkę-w-kolczatce[/URL] [img]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/303414_370577796337369_954527095_n.jpg[/img]
  20. Ale przygoda, dobrze, że tak się skończyła. Jednym słowem: Lakuś stary, ale jary :)
  21. Tak się cieszę, że malutka ma swojego człowieka. Trzymaj się sunieczko,
  22. Biedny Bosman, jeszcze tego mu było potrzeba :( Ale przy dobrze ustawionym leczeniu da się żyć.
  23. Śliczna dziewczynka :)
  24. Śliczny skalniak na tle lasu :)
×
×
  • Create New...