-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
terra replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
To dobrze, że umowa jest i będzie wizyta poadopcyjna. Myślę, że wtedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Bardzo się ciesze, że Aparacik/Misiu wrócił do domu ;) Rudzia-Bianca, czekam na numer konta erki. Idę teraz na wątki Pikusia i Antosia po numery konta, żeby przelać kaskę. -
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
terra replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
A to niespodzianka! Swoją drogą rzeczywiście dziwne, że pan, który oddawał Aparacika do schronu twierdził, że pies tułał się dwa lata. Czy Aparacik ucieszył się na widok swojej Pani? Ważne, że wrócił do domu i jest bezpieczny :) Skoro Aparacik już bezpieczny i nie potrzebuje kaski z bazarku, która czeka u mnie, postanawiam podzielić ją pomiędzy dwa inne potrzebujące pieski (wierze, że kupujący na bazarku nie będą mieli nic przeciwko temu, że skorzystają inne pieski). Oczywiście poinformuję o tym na wątku zakończonego bazarku. Pieniążki chce podzielić pomiędzy [B]Pikusia[/B] z wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224376-%C5%9Alepy-g%C5%82uchy-stary-i-przera%C5%BCony-Ju%C5%BC-bezpieczny-w-DT-Potrzebuje-wsparcia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224376-%C5%9Alepy-g%C5%82uchy-stary-i-przera%C5%BCony-Ju%C5%BC-bezpieczny-w-DT-Potrzebuje-wsparcia[/URL] i [B]Antosia[/B] z wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225366-Ma%C5%82y-kud%C5%82aty-niechciany-poraniony-Anto%C5%9B%21-POMOCY%21[/URL] Zostaje jeszcze 20 zł. od Rudzia-Bianca, zaraz napiszę do niej niech zdecyduje na kogo przeznaczy te pieniążki. -
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
terra replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jeśli Farcia będzie miała zdejmowany kamień z zębów, to problem z nieprzyjemnym oddechem powinien minąć. Potem możesz raz w tygodniu przecierać zęby razem z dziąsłami kawałkiem cytryny, może pomóc w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Osobiście używam kropelek i problem pcheł i kleszczy mam na kilka miesięcy z głowy. Trzeba mieć na względzie, że dotykanie gołymi rękami obroży może być niebezpieczne, czyli głaskanie odpada. Takie jest moje zdanie, ale może inni się wypowiedzą. -
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
terra replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Różnica pomiędzy sytuacją z której pochodzą cytaty a obecną jet taka, że poprzednio piesek przebywał w pomieszczeniu biurowym, nie na betonie, było mu ciepło i miał kontakt z ludźmi. Z postu stonki wynika, że Aparacik siedzi już w kojcu, czyli ma się gorzej. Trzeba, żeby opiekun psa wypowiedział się jasno, czy piesek może jechać do dt czy nie. Z drugiej strony zainteresowanie psiakiem na dogo jest niewielkie i może się okazać, ze opiekunowie zostaną sami ze wszystkim. -
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
terra replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='ang']ja zaglądam i bardzo mi go szkoda i szczerze mówiąc nie rozumiem - Północ chciała go wziąć na tymczas, były jakieś dziwne niedomówienia, lepiej mu teraz?[/QUOTE] Z tego co czytam wstecz, ang miałaś pisać/dzwonić do Północ w sprawie Aparacika. Dostałaś odpowiedź? -
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
terra replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']Siedzi, juz jest w kojcu podobno.[/QUOTE] Biedulek, zaznał trochę wolności i wrócił do klatki :( -
Mały, kudłaty, niechciany, poraniony Antoś! POMOCY!
terra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Chociaż tyle dobrze, że nie ma jakiegoś wewnętrznego problemu. Teraz pod dobra opieką i po leczeniu szybko wróci do formy i mam nadzieję szybko znajdzie domek. -
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
terra replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
A póki co biedaczek siedzi w schronisku bez domku. Aparacik poszukuje domku. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że się wszystko układa w stadzie. -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
terra replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Zaciskam kciuki , żeby to był domek dla Groma. -
A ja foteczek nie widzę :shake:
-
Mały, kudłaty, niechciany, poraniony Antoś! POMOCY!
terra replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Zapiszę wątek. Biedny, maleńki psiaczek, dobrze, że już bezpieczny. -
Aparacik, brak kasy, brak dt!!!Wraca do schroniska:(
terra replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Czy są jakieś wieści o Aparaciku? Pyta ktoś z ogłoszeń? Cisza się zrobiła na wątku, nikt do psiaczka nie zagląda :( Aparacik jest w tym przytulisku, co te trzy jamnikowate psiaczki? Gdzie i jak on spędza noc? -
Oby teraz szybko jakiś domek wypatrzył Śnieżka
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Wszystko będzie dobrze, trzymam za to kciuki. Bądź szczęśliwy psiaczku. -
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
terra replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Przelew poszedł, jak dojdzie, proszę o wpis na wątku bazarkowym :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
To dzisiaj ten wielki dzień dla Baja, trzymam kciuki :) -
Fajnie ,że Śnieżek robi postępy i wychodzi "na ludzi" :)
-
Grom ma swój dom po latach tułaczki, trzymamy kciuki! Powodzenia
terra replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Bazarek dla Groma zakończył się. Udało się zebrać 20,90 zł. Proszę o podanie konta na które mogę przelać kaskę i potwierdzenie wpłaty jak już dojdzie na wątku bazarkowym, link w podpisie. -
Mała kudłata zagubiona Gwiazdeczka -POMÓŻ, zobacz ...
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Przyszłam na zaproszenie Anuli. W wolnej chwili poczytam wątek. -
[quote name='toyota']Bardzo dziękuję :loveu:. A czy dałabyś radę wrzucić te nowsze zdjęcia na tych najważniejszych portalach - tablicy i gumetree, zamiast tych z wychudzonym Bosmanem ? I koniecznie jedno z pierwszej strony na legowisku, żeby było widać, że pies domowy :cool3:.[/QUOTE] Postaram się zmienić zdjęcia jak najszybciej.