Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To dobrze, że umowa jest i będzie wizyta poadopcyjna. Myślę, że wtedy wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Bardzo się ciesze, że Aparacik/Misiu wrócił do domu ;) Rudzia-Bianca, czekam na numer konta erki. Idę teraz na wątki Pikusia i Antosia po numery konta, żeby przelać kaskę.
  2. A to niespodzianka! Swoją drogą rzeczywiście dziwne, że pan, który oddawał Aparacika do schronu twierdził, że pies tułał się dwa lata. Czy Aparacik ucieszył się na widok swojej Pani? Ważne, że wrócił do domu i jest bezpieczny :) Skoro Aparacik już bezpieczny i nie potrzebuje kaski z bazarku, która czeka u mnie, postanawiam podzielić ją pomiędzy dwa inne potrzebujące pieski (wierze, że kupujący na bazarku nie będą mieli nic przeciwko temu, że skorzystają inne pieski). Oczywiście poinformuję o tym na wątku zakończonego bazarku. Pieniążki chce podzielić pomiędzy [B]Pikusia[/B] z wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/224376-%C5%9Alepy-g%C5%82uchy-stary-i-przera%C5%BCony-Ju%C5%BC-bezpieczny-w-DT-Potrzebuje-wsparcia"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/224376-%C5%9Alepy-g%C5%82uchy-stary-i-przera%C5%BCony-Ju%C5%BC-bezpieczny-w-DT-Potrzebuje-wsparcia[/URL] i [B]Antosia[/B] z wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/225366-Ma%C5%82y-kud%C5%82aty-niechciany-poraniony-Anto%C5%9B%21-POMOCY%21[/URL] Zostaje jeszcze 20 zł. od Rudzia-Bianca, zaraz napiszę do niej niech zdecyduje na kogo przeznaczy te pieniążki.
  3. Jeśli Farcia będzie miała zdejmowany kamień z zębów, to problem z nieprzyjemnym oddechem powinien minąć. Potem możesz raz w tygodniu przecierać zęby razem z dziąsłami kawałkiem cytryny, może pomóc w utrzymaniu higieny jamy ustnej. Osobiście używam kropelek i problem pcheł i kleszczy mam na kilka miesięcy z głowy. Trzeba mieć na względzie, że dotykanie gołymi rękami obroży może być niebezpieczne, czyli głaskanie odpada. Takie jest moje zdanie, ale może inni się wypowiedzą.
  4. Różnica pomiędzy sytuacją z której pochodzą cytaty a obecną jet taka, że poprzednio piesek przebywał w pomieszczeniu biurowym, nie na betonie, było mu ciepło i miał kontakt z ludźmi. Z postu stonki wynika, że Aparacik siedzi już w kojcu, czyli ma się gorzej. Trzeba, żeby opiekun psa wypowiedział się jasno, czy piesek może jechać do dt czy nie. Z drugiej strony zainteresowanie psiakiem na dogo jest niewielkie i może się okazać, ze opiekunowie zostaną sami ze wszystkim.
  5. [quote name='ang']ja zaglądam i bardzo mi go szkoda i szczerze mówiąc nie rozumiem - Północ chciała go wziąć na tymczas, były jakieś dziwne niedomówienia, lepiej mu teraz?[/QUOTE] Z tego co czytam wstecz, ang miałaś pisać/dzwonić do Północ w sprawie Aparacika. Dostałaś odpowiedź?
  6. [quote name='stonka1125']Siedzi, juz jest w kojcu podobno.[/QUOTE] Biedulek, zaznał trochę wolności i wrócił do klatki :(
  7. Chociaż tyle dobrze, że nie ma jakiegoś wewnętrznego problemu. Teraz pod dobra opieką i po leczeniu szybko wróci do formy i mam nadzieję szybko znajdzie domek.
  8. A póki co biedaczek siedzi w schronisku bez domku. Aparacik poszukuje domku.
  9. Dobrze, że się wszystko układa w stadzie.
  10. Zaciskam kciuki , żeby to był domek dla Groma.
  11. A ja foteczek nie widzę :shake:
  12. Zapiszę wątek. Biedny, maleńki psiaczek, dobrze, że już bezpieczny.
  13. Śliczne są, na pewno ktoś je pokocha. Te dwa z budy wyglądają na młode psiaki.
  14. Czy są jakieś wieści o Aparaciku? Pyta ktoś z ogłoszeń? Cisza się zrobiła na wątku, nikt do psiaczka nie zagląda :( Aparacik jest w tym przytulisku, co te trzy jamnikowate psiaczki? Gdzie i jak on spędza noc?
  15. Oby teraz szybko jakiś domek wypatrzył Śnieżka
  16. Ale cudny Pikolinek, to nie ten sam pies co na początku :)
  17. Wszystko będzie dobrze, trzymam za to kciuki. Bądź szczęśliwy psiaczku.
  18. Przelew poszedł, jak dojdzie, proszę o wpis na wątku bazarkowym :)
  19. To dzisiaj ten wielki dzień dla Baja, trzymam kciuki :)
  20. Fajnie ,że Śnieżek robi postępy i wychodzi "na ludzi" :)
  21. Bazarek dla Groma zakończył się. Udało się zebrać 20,90 zł. Proszę o podanie konta na które mogę przelać kaskę i potwierdzenie wpłaty jak już dojdzie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  22. Przyszłam na zaproszenie Anuli. W wolnej chwili poczytam wątek.
  23. [quote name='toyota']Bardzo dziękuję :loveu:. A czy dałabyś radę wrzucić te nowsze zdjęcia na tych najważniejszych portalach - tablicy i gumetree, zamiast tych z wychudzonym Bosmanem ? I koniecznie jedno z pierwszej strony na legowisku, żeby było widać, że pies domowy :cool3:.[/QUOTE] Postaram się zmienić zdjęcia jak najszybciej.
×
×
  • Create New...