Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Co tam u szczeniaczków słychać? Jak sobie radzicie? Pogoda paskudna się zrobiła, dobrze, że maluchy bezpieczne.
  2. No maluszki, powodzenia w nowych domkach :)
  3. Gabinet Weterynaryjny w Sierpcu ma palmera: [URL]http://www.allvet.pl/news.php[/URL] jeśli nic bliżej się nie znajdzie, może warto zapytać, ile taka akcja u nich by kosztowała. Jeszcze doczytałam, że Fundacja Emir ma tę broń.
  4. Ależ chudzieńkie biedaczysko :( Dla mnie on wygląda jak Rhodesian ridgeback Wpłacę jakiś grosz na podane konto. edit: wpłaciłam 30 zł. dla Amora
  5. [quote name='Ag_konin']78zł wpłynęło na konto. Bardzo dziękujemy[/QUOTE] Dziękuję za wiadomość Adaś się pokazuje, może kogoś zauroczy.
  6. Czy szczeniaczki szukają domków wyłącznie w najbliższej okolicy, czy można je też proponować gdzieś dalej? Jak z ew. transportem?
  7. W tej sytuacji jedynym wyjściem byłoby odstrzelenie ich środkiem usypiającym. Tylko skąd wytrzasnąć kogoś z palmerem? Może dziewczyny z kujawsko pomorskiego będą wiedziały coś na ten temat. W necie znalazłam, że mają w Olsztynie, ale to za daleko.
  8. Zapraszam na bazarek dla podopiecznych Pipi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233442-Sp%C3%B3dnica-Reserved-spodenki-Troll-czapka-Salewa-iin-na-podopiecznych-Pipi-do-24-10g-20"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233442-Sp%C3%B3dnica-Reserved-spodenki-Troll-czapka-Salewa-iin-na-podopiecznych-Pipi-do-24-10g-20[/URL]
  9. To i ja zapraszam na bazarek dla podopiecznych Pipi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/233442-Sp%C3%B3dnica-Reserved-spodenki-Troll-czapka-Salewa-iin-na-podopiecznych-Pipi-do-24-10g-20"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/233442-Sp%C3%B3dnica-Reserved-spodenki-Troll-czapka-Salewa-iin-na-podopiecznych-Pipi-do-24-10g-20[/URL]
  10. Nikt tutaj nie zagląda. Ciekawe, czy pieniążki z bazarku już doszły? Chciałabym zamknąć wątek.
  11. Biedna suńka, całe szczęście, że pomoc przyszła w porę. Postaram się jak najszybciej zrobić kolejny bazarek na potrzeby szczeniaczków. Pipi, czy pieniążki ode mnie już doszły? Jeśli tak, proszę potwierdzenie na wątku bazarkowym. Link w podpisie.
  12. Biedny, maleńki szczylek. Dobrze, że zdrowieje.
  13. A jak mu się rzuci kąsek trochę dalej, też nie podejdzie?
  14. Jestem na zaproszenie. Biedne maleństwa. Poczytam wątek jutro.
  15. No, szczylki, maszerujcie już do własnych domków.
  16. Wielka szkoda, a koła łowieckiego też tam w okolicy nie ma? Z tym sedalinem trzeba być ostrożnym. I jakoś to rozpracować, żeby jedno nie zjadło dwóch dawek. A jak zjedzą to trzeba je później znaleźć. Tyle czasu tam mieszkają, że pewnie jakąś jamę czy inną norę wykopały. Jak się schowają to szukaj wiatru w polu. Kurcze, nie mam innego pomysłu. Może jednak się uda i do tej klateczki wejdą.
  17. inga.mm, a to nie jest wilczomlecz białounerwiony? Jeśli to on, to nie jest taki rzadki. Ale może się nie znam.
  18. Gdzie się człowiek nie obejrzy, tam bieda i nieszczęście. Czy kiedyś będzie tego koniec? :(
  19. Adaśku, co tam u ciebie słychać?
  20. Biedne psiaki, szykuje się kolejna zima w lesie? Nie wiem, czy już była mowa w wątku o odstrzeleniu ich z broni palmera przez weterynarza. Tylko czy tam ktoś ma taką broń? A może jakiś leśnik? Może warto popytać?
  21. Biedactwa maleńkie, udręczone. Teraz już mam nadzieję będzie tylko lepiej.
  22. Moje kanny też w tym roku, (tak jak dalie) wybujały wysoooko a kwiatki miały mizerne. Ale za to fasola miała się po czym piąć :) inga.mm, robak też człowiek i jeść musi ;) , nie suszyłaś tych orzechów, że się amatorzy znaleźli?
  23. Dobrze, że maleństwa już bezpieczne. Teraz trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia i kochające domki. Wpłaciłam 50 zł. dla Cosi.
×
×
  • Create New...