Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Trzymam mocno kciuki za zdrowie Farelka, oby nim się cieszyła jak najdłużej.
  2. Ślicznotka :) zadbana, okrąglutka, spokojna. Jednym słowem, szczęśliwa :)
  3. Aparacik się pokazuje i domku wypatruje.
  4. Ja tez miziam wirtualnie sunieczkę
  5. Ale uśmiechnięty Śnieżek :)
  6. Śliczna sunieczka i taka uśmiechnięta :)
  7. Wstawiłam Aparacika na mikropsiaki: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!/page182[/url]
  8. Imię: Aparacik Plec: pies Wiek: ok. 8 lat Waga: ok. 5 kg Miejsce:Krotoszyn Sterylizacja: będzie Stosunek do dzieci: bardzo przyjacielski Stosunek do innych psów: lubi psy i suczki Stosunek do kotów: nie sprawdzony Charakter: Bardzo przyjacielski, wesoły piesek, lgnący do człowieka. Kontakt: 606133847 [email protected] wątek: http://www.dogomania.pl/threads/223258-Aparacik-brak-kasy-brak-dt!!!Wraca-do-schroniska-(
  9. Pieniążki z bazarku przelane. Jak dojdą, proszę o wpis również na wątku bazarkowym.
  10. To niemożliwe, żeby taki śliczny i maleńki psiaczek nie znalazł kochającego domku.
  11. Bazarek dla Śnieżka zakończył się. Udało się zebrać 42 zł. Proszę o podanie konta na które mam przelać kaskę.
  12. Wspaniała wiadomość, bądź szczęśliwa maleńka :)
  13. Wczoraj nie było mnie cały dzień a tu tyle nowości. Niestety, księgową Aparacika być nie mogę, bo raz jestem to znów mnie nie ma na dogo, i mogą to być przerwy kilkudniowe. Uważam, że osoba zajmująca się finansami musi być dyspozycyjna. Kaska dla Aparacika leży u mnie i czeka na dyspozycję. Mnie tez się marzy ds dla psiaczka a skoro jest bezpieczny w schronie, z tego co pisała stonka mieszka w pomieszczeniu biurowym i wychodzi na spacery, to należałoby się skupić na promocji bo taka malizna nie powinna długo czekać. Ale to jest tylko moje zdanie. Jak ktoś ma inne pomysły, lepsze dla Aparcika, to jestem za.
  14. To czekamy na wieści o sunieczce. Mizianki dla kochanej bieduli. Czy ona ma jakieś imię? Niechby chociaż miała imię.
  15. Zaciskam kciuki za szczęśliwą podróż Pikusia po lepsze jutro. W przyszłym tygodniu postaram się zrobić jakiś bazarek dla psiaczka.
  16. W poście 8354 jest taki wpis: [quote name='Laki_21']Dnia 26 lutego 2012r zaginęła 6-cio miesięczna suczka rasy Rottweiler. Piesek nie ma przyciętego ogonka. Gdyby ktoś ją widział proszę o pilny kontakt pod nr 502 711 639.[/QUOTE]
  17. Dobrze, że jest poprawa. Jak je, to tylko kwestia czasu, kiedy wyjdzie na prostą.
  18. Wiele staruszków ślepych i głuchych znalazło kochające domki, a Pikuś jest do tego ślicznym kudłaczkiem.
  19. Biedna mała sunieczka, dobrze, że już bezpieczna, mam nadzieję, że szybko zabliźni się jej rana w sercu po stracie pana. EVA2406, Dziewczyny, jesteście kochane, że zaopiekowałyście się maleńką i nie musi samotnie rozpaczać w jakimś schronie :Rose:
×
×
  • Create New...