Wczoraj nie było mnie cały dzień a tu tyle nowości.
Niestety, księgową Aparacika być nie mogę, bo raz jestem to znów mnie nie ma na dogo, i mogą to być przerwy kilkudniowe.
Uważam, że osoba zajmująca się finansami musi być dyspozycyjna.
Kaska dla Aparacika leży u mnie i czeka na dyspozycję.
Mnie tez się marzy ds dla psiaczka a skoro jest bezpieczny w schronie, z tego co pisała stonka mieszka w pomieszczeniu biurowym i wychodzi na spacery, to należałoby się skupić na promocji bo taka malizna nie powinna długo czekać.
Ale to jest tylko moje zdanie. Jak ktoś ma inne pomysły, lepsze dla Aparcika, to jestem za.