Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Dziękuje Pipi za wyjaśnienie :) To spokojnie czekam, zaciskając kciuki.
  2. Dopiero zauważyłam ,że w pierwszym poście jest podane konto do wpłat, na które przelałam 78 zł. z bazarku kwiatowego. Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie w wątku bazarkowym.
  3. Trzymam kciuki za malutką, żeby udało pomóc . Bardzo się ciesze, że maluszki szybko znajdują domki.
  4. Wpłaciłam na podane przez Pipi konto, 78 zł. z bazarku kwiatowego. Jak pieniążki dojdą, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  5. Polubiłam i udostępniłam na f. Będę głosować na Pipi, tylko nie wiem jeszcze jak :oops:
  6. Pipi, proszę o dane do przelewu, mam kaskę z bazarku.
  7. To dobrze, że chociaż guz go nie męczy. Mizianka dla słodziaka.
  8. Wspaniałe wieści :)
  9. [COLOR=#000000]Bazarek kwiatowy zakończył się.[/COLOR] [COLOR=#000000]Po podzieleniu wpływów, dla Adasia przekazuję 78 zł.[/COLOR] [COLOR=#000000]Proszę o dane do przelewu.[/COLOR]
  10. Bazarek kwiatowy zakończył się. Po podzieleniu wpływów, dla podopiecznych Pipi przekazuję 78 zł. Proszę o dane do przelewu.
  11. Ale szczęśliwy psiak :)
  12. Przytulam Pipi, kiciusiu, śpij spokojnie, dobrze, że jest zainteresowanie pieskami
  13. Na konto ZEA wpłaciłam 12 zł. tj. ostatnia wpłata z bazarku kwiatowego. Jak pieniążki będą na koncie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym. Bardzo się cieszę, że pieski zdrowieją i znajdują nowe domki. :)
  14. Dobre wieści, oby wszystko poszło jak należy.
  15. [quote name='natalka9860']rozumiem, tyle, że Pipi jak kupi nie będzie w stanie paragonów przedstawić, a ja z bazarku muszę się rozliczyć...[/QUOTE] A nie wystarczy jak Pipi potwierdzi na bazarku ,że kaskę otrzymała? Mój bazarek też jest na potrzeby podopiecznych Pipi i to ona będzie decydować jakie potrzeby są najpilniejsze. No i wierzę, że kaska pójdzie na psiaki, skoro jej osobistą kasę 'przejadają' okoliczne stworzenia.
  16. [B]handzia[/B], bardzo proszę o umieszczenie w pierwszym poście wpływu z mojego bazarku kwiatowego. Myślę, że darczyńcy chcą być pewni, że pieniążki poszły dla psów, a nie do mojej kieszeni. W poście 334 str. 14, Tola potwierdziła wpłynięcie pieniążków na konto Fundacji. Dziękuję. [quote name='terra']Przelałam na konto z pierwszego postu 259,05 zł. z bazarku kwiatowego. Jak pieniążki dojdą proszę o potwierdzenie w wątku bazarkowym.[/QUOTE]
  17. Dobrze, że chociaż nic złego się nie stało z operowaną nogą. Biedny psiak, pewnie całe życie stał przy tej budzie i to jedyny świat który zna i do którego wraca. Biedne zwierzaki.
  18. Pokazuj się wszystkim piękny Adaśku
  19. Śliczne maluszki, ale Miki jest rewelacyjny :loveu:
  20. Dobrze, że już po operacji, żeby tylko nic się nie przyplątało przed całkowitym zagojeniem. Piesek nie przyzwyczajony do zamknięcia, więc nie wiadomo co w tej komórce wymyśli. Oby należał do tych pogodzonych z nowościami.
  21. Trzymam kciuki za psiaczka. No, bardzo 'wychowawczo' zachował się 'wychowawca' :roll:
  22. To czekamy na foteczki maluszków.
×
×
  • Create New...