[quote name='natalka9860']rozumiem, tyle, że Pipi jak kupi nie będzie w stanie paragonów przedstawić, a ja z bazarku muszę się rozliczyć...[/QUOTE]
A nie wystarczy jak Pipi potwierdzi na bazarku ,że kaskę otrzymała?
Mój bazarek też jest na potrzeby podopiecznych Pipi i to ona będzie decydować jakie potrzeby są najpilniejsze.
No i wierzę, że kaska pójdzie na psiaki, skoro jej osobistą kasę 'przejadają' okoliczne stworzenia.