Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Od piątku zapowiadają śnieg. Może po śladach udałoby się namierzyć, gdzie psiaczki mieszkają i tam zostawić klatkę.
  2. Może te wymioty były spowodowane tym, że skurczony, odzwyczajony żołądek do trawienia dostał pracę? Poza tym chora trzustka też może mieć wpływ. Biedny pies.
  3. kakadu, dzisiaj przyszła paczka z wielkim karpiskiem dalii. :-o Kobieto, miałaś (jeśli już) wysłać listem, bulwkę jedną czy dwie. To mnie obdarowałaś od serca a przesyłka rąbła Cię po kieszeni. Obiecuję fotki w przyszłym roku i jeszcze raz nieDZIĘKUJĘ :loveu:
  4. Trzymam kciuki za zdrowie malutkiej. :kciuki: Przelew poszedł.
  5. No, piękny kolorek tych marcinków :)
  6. Proszę o dane do przelewu. Wpłacę 20 zł. na operację małej. Bazarek jak obiecałam zrobię, tylko teraz trochę czasu brak.
  7. Pamięć czasem płata figle, ale Grom faktycznie nigdy nie był u Furciaczek. Zdjęcia cudowne :)
  8. Przecudne zdjęcia, Grom nareszcie szczęśliwy :) I idzie nawet na koniec świata ze swoim ukochanym człowiekiem :)
  9. Założyłam Amorowi wątek na forum RR, może miłośnicy rhodesianów pomogą: http://www.rrclub.pl/forum/viewtopic.php?p=67241#67241
  10. Całe szczęście, że tablety działają i u Baja już wszystko ok.
  11. Co tam u Amora słychać? Odżywa psiaczek? Trzeba ciotkom ONkowym dać znać o suni. 3 lata to młoda jest, nogi powykrzywiane, może w wyniku zaniku mięśni od tego ciągłego siedzenia w klatce.
  12. [quote name='kakadu']terra - zgadzam sie z tobą - tu trzeba czasu i dystansu... wysyłam dzis karpkę dalii do piekielnika - opiekuj sie nimi dobrze :)[/QUOTE] A miałaś nie wysyłać :cool1: Nie dziękuję :lol: Urobiłam się przedwczoraj wykopując dalie i kanny. W takich chwilach mam ich dość i prawie. Teraz jeszcze przesuszanie. I aby do wiosny.
  13. Zatem czekamy aż spadną liście.
  14. Ale dobrze, że maluszki znajdują domki. Niech już się uczą życia we własnych domkach :)
  15. Czy są jakieś wieści? Co tam u psiaczków, może wszedł któryś do klateczki?
  16. inga.mm, jesteś zmęczona, odpocznij, zdystansuj się do sprawy i wszystkich tragedii zwierzęcych. Nie pozwól, żeby jedna z drugą klepiąca w kalwiaturę nawiedzona lala decydowała o tym czy masz pomagać zwierzętom, czy nie. Na spokojnie rozpatrzysz wszystkie za i przeciw i zdecydujesz. Trzymaj się, przytulam.
  17. Biedny maluszek, nie może przegrać, kiedy pomoc nadeszła.
  18. Tragedia, rozmnożyć a potem zabić. Świat zwariował :( Tylko mogę zrobić bazarek.
  19. To jeszcze pięć domków by się szybko przydało.
  20. Na ostatnim zdjęciu do spania dobrali się kolorystycznie. Matko, ale spore stadko szczeniaczków.
  21. Nie kończąca się robota ze szczeniorkami. Podziwiam. Dobrze, że Luka ma domek, bądź szczęśliwa sunieczko.
  22. Biedne psiaki, ONeczka ma coś nie tak z tylnymi nogami :shake:
  23. Oj, biedny psiak, ale wierzę, że przed nim jeszcze wiele wspaniałych dni przy boku kochającego człowieka
  24. Grzebię i szukam i natknęłam się na info ,że wet. dr Ciesiołkiewicz z Ostrowa Wlkp. ma palmera, ale to ok. 150 km. Ponadto doczytałam, że w ogrodach zoologicznych i schroniskach powinny być te gwery. Jest tam coś z powyższych w bliskiej okolicy? edit.: Nie przeczytałam wcześniej Twojego postu, to dobra wiadomość. Czekamy zatem na info, jakie koszty wchodzą w grę.
×
×
  • Create New...