inga.mm, jesteś zmęczona, odpocznij, zdystansuj się do sprawy i wszystkich tragedii zwierzęcych.
Nie pozwól, żeby jedna z drugą klepiąca w kalwiaturę nawiedzona lala decydowała o tym czy masz pomagać zwierzętom, czy nie.
Na spokojnie rozpatrzysz wszystkie za i przeciw i zdecydujesz.
Trzymaj się, przytulam.