Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Odwiedzam suczkę, jak ona się czuje?
  2. Też życzę pięknych i obfitych kwitnień :)
  3. Jak kupowałam takie wiórki, to moczyłam. U mnie nigdy nie wysychały tak bardzo.
  4. Też jestem ciekawa nowego Śnieżka :)
  5. Zaglądam do Baja, w oczekiwaniu na ten najważniejszy moment :)
  6. Tragedia, dobrze, że się udało ją uratować.
  7. Nie mogę wyjść z podziwu. Grom to piękny pies, jak widać już zainteresowany otoczeniem, a nie pokurczony, wystraszony wypłoszek chcący wbić się w mysią dziurę.
  8. Może skądś przywędrował za suczką. Albo jest łazikijem i domek czeka aż się wyszumi i wróci :roll: Gdybam sobie, może warto dać ogłoszenia o znalezieniu pieska.
  9. Mam nadzieję, że leki pomogą i Ramzes szybko będzie się cieszył dobrym zdrowiem. Tylko domek by się przydał.
  10. Ładny psiaczek i zadbany, może komuś się zgubił.
  11. Bardzo się cieszę, że Farelek dochodzi do formy. Mizianki dla dzielnego Farelka.
  12. Musiały mieć bardzo sucho. Jeśli nie gniją, to raczej z nich coś wyrośnie.
  13. Rymeczku, :( za TM jesteś już szczęśliwy :(
  14. Jak czytam przygotowania do wiosny pełną parą :) Ja muszę trochę poczekać, bo grządki mam jeszcze pod śniegiem.
  15. Bazarek dla Groma: [url]http://www.dogomania.pl/threads/224863-M%C4%99ski-bazarek-na-leczenie-Groma-po-operacji-usuni%C4%99cia-%C5%9Bledziony[/url] Wspaniałe wieści :)
  16. Piękny pies i o wspaniałym charakterze. Te ogłoszenia, które robiłam , odświeżam. Szkoda, że jeszcze nie wypatrzył go wspaniały domek.
  17. Zdrowiej malutki, nie daj się,
  18. Czy są jakieś wieści od Aparacika? Może już domeczek się szykuje?
  19. Bardzo się ciesze, że psiaczki znajdują domy. Z ONków kto jeszcze czeka? Trochę się zgubiłam :oops: Szczeniaczki zapowiadają się na duże psy, czy raczej małe? Strasznie fajny ten jamnikowaty piesek.
  20. Też jestem ciekawa, czy coś drgnęło z kiciami.
×
×
  • Create New...