Nie mogę wyjść z podziwu.
Grom to piękny pies, jak widać już zainteresowany otoczeniem, a nie pokurczony, wystraszony wypłoszek chcący wbić się w mysią dziurę.
Może skądś przywędrował za suczką.
Albo jest łazikijem i domek czeka aż się wyszumi i wróci :roll:
Gdybam sobie, może warto dać ogłoszenia o znalezieniu pieska.
Bardzo się ciesze, że psiaczki znajdują domy.
Z ONków kto jeszcze czeka? Trochę się zgubiłam :oops:
Szczeniaczki zapowiadają się na duże psy, czy raczej małe?
Strasznie fajny ten jamnikowaty piesek.