Sunieczka zna życie tylko w stadzie, więc te początki dla niej są trudne, ale szybko załapie, że teraz człowiek jest ten najważniejszy.
Dziewczyny trzymam mocno za Was kciuki, robicie wspaniałą robotę. I chociaż rzadko się odzywam, wiedzcie, że jestem z Wami.
Życzę spokoju i siły w tym co robicie.