Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Też bym chciała wiedzieć co u nich. Było kilka zapytań, kiedyś, nie wiem czy wypaliły domki.
  2. Cudaczek z tej Szany jest niesamowity :) domku przybywaj
  3. Z tym dt z ogłoszenia nie wypaliło?
  4. W myśl Ustawy o Ochronie Zwierząt sprzedawać psy mogą tylko zarejestrowane hodowle. Jeśli ktoś rozmnoży psy bez rodowodu, może je oddać za darmo. xxxx52, to ,że są w Pl ludzie, którzy nie przestrzegają prawa, nie oznacza przyzwolenia na jego łamanie przez wszystkich.
  5. Szkoda, że się tym razem nie udało.
  6. O matko! A on jest ufny do ludzi? Da do siebie podejść obcemu? Trzymam mocno kciuki żeby się szybko odnalazł.
  7. Tragedia, biedne psiaki, biedna staruszka
  8. To ja zrobię ogłoszenia tym trzem dziewuszkom [IMG]http://files.tinypic.pl/i/00209/k4vrdqoije20_t.jpg[/IMG][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00209/vlnkp8ibqhmh_t.jpg[/IMG][IMG]http://files.tinypic.pl/i/00209/uhyt3804deu8_t.jpg[/IMG]
  9. Nie znam okoliczności zaginięcia. Właściciela też nie znam. Pies musi być na maksa przestraszony. Może ktoś wreszcie wpadnie na pomysł i chociaż nadepnie tą smyczkę :(
  10. Całe szczęście, że się sunia odnalazła :) Wydaje mi się, że te Twoje jazdy 300 km, płacze, błagania, ulotki itp nie poszły na marne. Może też ktoś się zorientował, że suka karmiąca i go sumienie ruszyło. Cokolwiek by to nie było, ważne, że się szczęśliwie skończyło. Małe ssają matkę?
  11. Cioteczki, wielka prośba o pomoc w szukaniu pieska. Może ktoś coś wie na jego temat. [SIZE=2][COLOR=#000000]30 października w Pabianicach koło Łodzi w okolicach szpitala ok. godz. 18,30 zaginął owczarek szetlandzki śniady piesek. Wiek 1,5 roku . Tatuaż w lewej pachwinie. Reaguje na imię Miki. Może być nieufny wobec obcych, nie zna terenu.[/COLOR] [COLOR=#000000]Ktokolwiek widział lub coś wie, proszę o kontakt pod nr tel.:[/COLOR] [COLOR=#000000]696 163 929 [/COLOR] [/SIZE][IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/293718_406142832785642_1724173810_n.jpg[/IMG][SIZE=2] [/SIZE]
  12. Jeśli szczeniaki są żywotne, ochoczą ciągną z butelki i mają jędrną skórę tzn, że jest ok. Postaraj się o kawałek polaru, niech na nim leżą a rogami przykrywaj towarzystwo, ale tak żeby był dostęp powietrza. Może watro przeglądać co dzień portale ogłoszeniowe, kto wie czy ktoś nie spróbuje sprzedać Twojej suni. Trzymam kciuki, żeby się odnalazła.
  13. agii, radzisz sobie świetnie :) z odrobaczeniem się nie spiesz, po ukończeniu 5 tyg. życia będzie w sam raz, oczywiście tak jak napisała Delph, po badaniu weta. Teraz powinny już otwierać oczka, więc musisz je chronić przed światłem. To bardzo ważne!
  14. To mocno trzymam kciuki za Was, dzielne Kobiety :)
  15. Czy ta biała sunia zgarnięta z drogi jest już do adopcji? Tutaj ktoś szuka białego cuda. Wstawiłam ją do tego wątku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235195-Białe-kudlate-cudo-szukam-)[/URL] Poogłaszam kilka piesków, może zajmę się tą rodzinką białej, żeby się nie dublować w ogłoszeniach. Gdzie znaleźć info i foto dot. tej grupki? Jaki podawać kontakt do ogłoszeń? tel. do Pipi jest u niej w podpisie, potrzebny jeszcze e-mail.
  16. Wstawiłam Amora do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Wyb%C3%B3r-dokonany-Du%C5%BCe-niem%C5%82ode-ciel%C4%99-lubi%C4%85ce-koty/page4[/url] tam wprawdzie piesek już został wybrany, ale może ktoś zajrzy, kto szuka psa o podobnym charakterze.
  17. Ogłoszenia Amora: [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Amor-pies-w-typie-Rhodesian-Rodgeback-szuka-domu-stalego-lub-ty-W0QQAdIdZ430005781[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/amor-pies-w-typie-rodhesian-rodgeback-szuka-domu,id152c65k929b62.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/46518/amor_-pies-w-typie-rodhesian-rodgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Amor-pies-w-typie-Rhodesian-Rodgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego,76742[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/amor-pies-w-typie-rhodesian-ridgeback-21400161.html?h=1d54b4904077bf2e[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/amor-pies-w-typie-rhodesian-ridgeback-szuka-domu-stalego-lub-dt-ID1O2W5.html#b77113a4;r:4;s[/URL]: [URL]http://krakow.olx.pl/amor-pies-w-typie-rhodesian-ridgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego-iid-454319439[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/amor-pies-w-typie-rhodesian-ridgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego/2154006[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Amor,-pies-w-typie-Rhodesian-Ridgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego-id52892.html[/URL][/B] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/53423"]http://www.petworld.pl[/URL] do aktywacji
  18. U mnie było podobnie ale to już kilka dni temu :)
  19. Aha, kochała go tak mocno, że patrzyła jak powoli umierał z głodu. Osobliwa forma miłości :shake: A jaki jest Amor do innych psów, bo jakoś mi to umknęło. Zrobię parę ogłoszeń psiaczkowi. Co do puszek, to cioteczki mają z nimi doświadczenie i na pewno coś podpowiedzą.
  20. Śliczne psiaczki :) Frodzio wypielęgnowany, błyszczący. Ale czyżby zdziwieni aurą panującą wokół? To u Ciebie kakadu zalega śnieg? Brrr....
×
×
  • Create New...