-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Cudaczek z tej Szany jest niesamowity :) domku przybywaj
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z tym dt z ogłoszenia nie wypaliło? -
Pomóżcie mi proszę!! jak wychować 10dniowe szczenięta ????
terra replied to agiii's topic in Szczeniaki
W myśl Ustawy o Ochronie Zwierząt sprzedawać psy mogą tylko zarejestrowane hodowle. Jeśli ktoś rozmnoży psy bez rodowodu, może je oddać za darmo. xxxx52, to ,że są w Pl ludzie, którzy nie przestrzegają prawa, nie oznacza przyzwolenia na jego łamanie przez wszystkich. -
Szkoda, że się tym razem nie udało.
-
O matko! A on jest ufny do ludzi? Da do siebie podejść obcemu? Trzymam mocno kciuki żeby się szybko odnalazł.
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
terra replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Tragedia, biedne psiaki, biedna staruszka -
'Pabianicki wątek ogólny - potrzebne ogłoszenia!FUNDACJA KUNDEL BURY'
terra replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Nie znam okoliczności zaginięcia. Właściciela też nie znam. Pies musi być na maksa przestraszony. Może ktoś wreszcie wpadnie na pomysł i chociaż nadepnie tą smyczkę :( -
Pomóżcie mi proszę!! jak wychować 10dniowe szczenięta ????
terra replied to agiii's topic in Szczeniaki
Całe szczęście, że się sunia odnalazła :) Wydaje mi się, że te Twoje jazdy 300 km, płacze, błagania, ulotki itp nie poszły na marne. Może też ktoś się zorientował, że suka karmiąca i go sumienie ruszyło. Cokolwiek by to nie było, ważne, że się szczęśliwie skończyło. Małe ssają matkę? -
'Pabianicki wątek ogólny - potrzebne ogłoszenia!FUNDACJA KUNDEL BURY'
terra replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, wielka prośba o pomoc w szukaniu pieska. Może ktoś coś wie na jego temat. [SIZE=2][COLOR=#000000]30 października w Pabianicach koło Łodzi w okolicach szpitala ok. godz. 18,30 zaginął owczarek szetlandzki śniady piesek. Wiek 1,5 roku . Tatuaż w lewej pachwinie. Reaguje na imię Miki. Może być nieufny wobec obcych, nie zna terenu.[/COLOR] [COLOR=#000000]Ktokolwiek widział lub coś wie, proszę o kontakt pod nr tel.:[/COLOR] [COLOR=#000000]696 163 929 [/COLOR] [/SIZE][IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/293718_406142832785642_1724173810_n.jpg[/IMG][SIZE=2] [/SIZE] -
Pomóżcie mi proszę!! jak wychować 10dniowe szczenięta ????
terra replied to agiii's topic in Szczeniaki
Jeśli szczeniaki są żywotne, ochoczą ciągną z butelki i mają jędrną skórę tzn, że jest ok. Postaraj się o kawałek polaru, niech na nim leżą a rogami przykrywaj towarzystwo, ale tak żeby był dostęp powietrza. Może watro przeglądać co dzień portale ogłoszeniowe, kto wie czy ktoś nie spróbuje sprzedać Twojej suni. Trzymam kciuki, żeby się odnalazła. -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
szczeniaczki marsz do domków -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Amorek, co u Ciebie? -
Pomóżcie mi proszę!! jak wychować 10dniowe szczenięta ????
terra replied to agiii's topic in Szczeniaki
agii, radzisz sobie świetnie :) z odrobaczeniem się nie spiesz, po ukończeniu 5 tyg. życia będzie w sam raz, oczywiście tak jak napisała Delph, po badaniu weta. Teraz powinny już otwierać oczka, więc musisz je chronić przed światłem. To bardzo ważne! -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
terra replied to Randa's topic in Już w nowym domu
To mocno trzymam kciuki za Was, dzielne Kobiety :) -
Czy ta biała sunia zgarnięta z drogi jest już do adopcji? Tutaj ktoś szuka białego cuda. Wstawiłam ją do tego wątku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235195-Białe-kudlate-cudo-szukam-)[/URL] Poogłaszam kilka piesków, może zajmę się tą rodzinką białej, żeby się nie dublować w ogłoszeniach. Gdzie znaleźć info i foto dot. tej grupki? Jaki podawać kontakt do ogłoszeń? tel. do Pipi jest u niej w podpisie, potrzebny jeszcze e-mail.
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wstawiłam Amora do wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234438-Wyb%C3%B3r-dokonany-Du%C5%BCe-niem%C5%82ode-ciel%C4%99-lubi%C4%85ce-koty/page4[/url] tam wprawdzie piesek już został wybrany, ale może ktoś zajrzy, kto szuka psa o podobnym charakterze. -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Najlepsze życzenia Anja2201 ! -
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ogłoszenia Amora: [URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Amor-pies-w-typie-Rhodesian-Rodgeback-szuka-domu-stalego-lub-ty-W0QQAdIdZ430005781[/URL] [URL]http://krakow.cwirek.pl/oddam-przyjme-zamienie/amor-pies-w-typie-rodhesian-rodgeback-szuka-domu,id152c65k929b62.html[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/46518/amor_-pies-w-typie-rodhesian-rodgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Amor-pies-w-typie-Rhodesian-Rodgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego,76742[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/amor-pies-w-typie-rhodesian-ridgeback-21400161.html?h=1d54b4904077bf2e[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/amor-pies-w-typie-rhodesian-ridgeback-szuka-domu-stalego-lub-dt-ID1O2W5.html#b77113a4;r:4;s[/URL]: [URL]http://krakow.olx.pl/amor-pies-w-typie-rhodesian-ridgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego-iid-454319439[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/amor-pies-w-typie-rhodesian-ridgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego/2154006[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Amor,-pies-w-typie-Rhodesian-Ridgeback-szuka-domu-stalego-lub-tymczasowego-id52892.html[/URL][/B] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/sprawdzenie/dodania/53423"]http://www.petworld.pl[/URL] do aktywacji -
U mnie było podobnie ale to już kilka dni temu :)
-
Amor trafił do DS, teraz już za TM........
terra replied to IKA & SONIA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aha, kochała go tak mocno, że patrzyła jak powoli umierał z głodu. Osobliwa forma miłości :shake: A jaki jest Amor do innych psów, bo jakoś mi to umknęło. Zrobię parę ogłoszeń psiaczkowi. Co do puszek, to cioteczki mają z nimi doświadczenie i na pewno coś podpowiedzą. -
Śliczne psiaczki :) Frodzio wypielęgnowany, błyszczący. Ale czyżby zdziwieni aurą panującą wokół? To u Ciebie kakadu zalega śnieg? Brrr....
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
terra replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Podniosę wątek