Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Czy Sepię już ogłaszać? Jakie dane kontaktowe będą?
  2. [quote name='terra']Nie mam jak pomóc, co najwyżej pomoc w ogłoszeniach. Mogę ogłosić szczeniaki terierowate. Tekst jakiś wymyślę. Nie ma jeszcze jakiegoś foto?[/QUOTE] Zapytam jeszcze raz, bo jakaś niewidzialna jestem czy co? :) Trzeba któremuś psiakowi ogłoszenia zrobić?
  3. Fakt, pomysłowość zwierząt jest ogromna. Mój osobisty kot wszedł do kuchni sąsiadki i chciał ukraść smażącego się kotleta. Niestety oparzył sobie przednie łapki tak, że przez tydzień musiałam go nosić do miski, do kuwety a cały pozostały czas przeleżał. Może coś takiego o Rudasku: Rudasek bez oczka, pies idealny dla każdego nieduży, spokojny, posłuszny, zachowuje czystość w domu. Wykastrowany, kocha ludzi, lubi inne psy i koty. Pokochaj i zadzwoń lub napisz: .................
  4. Odpisałam Pani z ogłoszenia. Wiem, że nie chciałaś nikogo lekceważyć, ale osobiście jakoś nie lubię kiedy mnie ktoś traktuje jak powietrze i dlatego sama tego staram się nikomu nie robić ;)
  5. Fajnie, że Maxio już szczęśliwy. Oby jeszcze pozostałe szczeniaczki i mamusia znalazły szybko dobre domki.
  6. Oczywiście, że prześlij. I jeszcze prosze jakieś sugestie co do ceny i ew. opisy. Nie wiem ile uda się uzbierać kaski, czasem jakieś cioteczki hopną bazarek, ale każdy pilnuje swego interesu ;) Moja sunia też się rozchorowała, jeżdżę co chwilę do weta, trochę czasu mi brakuje. Ale damy radę :)
  7. Ciężka sytuacja, może uda się wynegocjować jakieś lepsze warunki u Dziadka. Cały czas mam przed oczyma zdjęcie bezdomnego siedzącego razem z psem, obaj okutani jakimiś kocami. Od tego obrazu bije zaufanie, miłość i troska wzajemnie o siebie. Jeśli to rzeczywiście prawda i Dziadek tęskni za Niunią, to chyba jest ich wspólny los na dobre i na złe. Nie wiemy, czy Niunia wzięta do pałaców, byłaby szczęśliwa bez Dziadka. To on ją przygarnął i dał kąt, gdy ktoś inny ją porzucił.
  8. Schody nie koniecznie oznaczają blok. Czy ktoś odpowiedział pytającej? Nie lubię lekceważyć ludzi. Mam jej odpowiedzieć?
  9. Na razie wspomóc nie mogę, ale trzymam kciuki za zdrowie suni.
  10. [B]alab108[/B], wysłałam do Ciebie na pw, skopiowane pytanie o Jagodę. Bardzo proszę o przekazanie Paulinie.
  11. Ogłoszenia Jagódki: [URL]http://tablica.pl/oferta/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-ID2uTzJ.html#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/inowroclaw/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-465826309[/URL] [URL]http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/52959/jagoda--malenka--kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu/[/URL] [URL]http://inowroclaw.lento.pl/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak,915997.html[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/29065/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu,85883[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-21945185.html?h=a825b325e03dd500[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu/2624874[/URL] [URL]http://inowroclaw.olx.pl/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-iid-492809470[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Jagoda,-malenka,-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-id61739.html[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/157442/Jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,72265,Lw==.html[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu/57684[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/286184-jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/inowroclaw/oferta/jagoda-malenka-kudlata-suczka-jak-papillon-szuka-domu-115439.html[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/68/posts/6_Spo_eczno_/10_Oddam_zwierzaka/79804_Jagoda_male_ka_kud_ata_suczka_jak_papillon_szuka_domu.html[/URL]
  12. No to wypieszczona będzie Niunia za wszystkie czasy :)
  13. O kurcze, ale się porobiło :shake: Zrobię suni ogłoszenia na kujawsko pomorskie z prośbą o dt/ds, czy może lepiej na mazowieckie? Jakiś tel. znalazłam, to chyba do Pauliny.
  14. Bazarek na kastrację dla Puzona: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241176-Przydatne-drobiazgi-na-kastracj%C4%99-Puzona?p=20606424#post20606424[/url] Zapraszam wszystkich na zakupy i do podnoszenia bazarku
  15. To wspaniała wiadomość :) Należy się psiaczkowi domek pełen miłości i zrozumienia.
  16. Oczywiście, że możesz korzystać, jeśli tylko chcesz. :)
  17. [quote name='stzw']Ręka do góry kto NIGDY W ŻYCIU nie dał swojemu psu kawałeczka czekoladki. Drugą rękę podnoszą ci, którzy osobiście nigdy w życiu nie wypili ani łyczka coca-coli [/QUOTE] Moje NIGDY nie dostały czekolady :) za to drugiej ręki już podnieść nie mogę, zgrzeszyłam ;) Z tym jedzeniem przez dzieci różne bywa, mój wnuczek "nadgryzł" duck fresh discs. Wyjął z muszli klozetowej, bo jest amatorem żelków a mamusia wydziela. Za to jedna z moich suczek uwielbia surowe warzywa i chrupie każdą ilość. Jeśli przy obieraniu wypadnie obierka ziemniaka, też zje.
  18. Zobaczymy, co Pani odpisze, jeśli odpisze. Swoją drogą takie codzienne schodkowe gimnastyki pomogłyby Polci zrzucić wagę, a to sama korzyść :) Ale natura jakoś tak nierówno daje, mam pieska 11 lat, który śmiga jak torpeda, nawet młodzież musi się namachać łapkami, żeby mu dorównać :)
  19. Co za uporczywe paskudztwo :shake: Trzymam kciuki, żeby wreszcie się udało pozbyć dziadostwa.
  20. Racja w sprawie grulków ;) Młodzi tego nie pamiętają, ale starsze pokolenie wie, że zjadłszy surowego grulka dostawało się gorączki. W ten sposób symulując chorobę można było nie iść do szkoły ;) No, ale teraz młodzi mają swoje sposoby.
  21. Miejmy nadzieję, że da nad sobą zapanować, bo takie dziamacze są upierdliwe ;)
  22. Sorki, że się wcinam, ale może warto zmienić tekst ogłoszenia? Dość często ludzie czytają tylko początek, a w tym wypadku są 3 zdania o negatywnym wydźwięku. Może o tym nie pisać, jak ktoś będzie zainteresowany, wtedy wszystko się wyjaśni. Myślę o czymś takim: Kremowy Adaś, towarzysz i przyjaciel czeka na dom Adaś zamieszkał w schronisku w 2009r. gdzie przebywał 2 lata. Nie nadawał się do adopcji, dlatego pojechał do hoteliku ze szkoleniowcem nabrać ogłady i nauczyć się żyć z człowiekiem. Dzisiaj Adaś jest innym psem: łagodnym, bardzo wesołym i energicznym. Stał się bardzo towarzyski, sam domaga się kontaktu z człowiekiem. Potrafi chodzić na smyczy. Świetnie czułby się zarówno w bloku jak i w ogrodzie. Jak każdy psiak potrzebuje czasu by się zaaklimatyzować w nowym domu. Szukamy dla niego odpowiedzialnych właścicieli, którzy będą umieli postępować z psem o mocnym charakterze i będą kontynuować kierunek postępowania wyznaczony przez szkoleniowca. Toleruje inne psy i koty. Ma około 55 cm w kłębie. Jest wykastrowany. Nie nadaje się do mieszkania z małymi dziećmi. Kto da dom Adasiowi, zyska oddanego przyjaciela na zawsze oraz towarzysza pieszych wędrówek i zabaw. Zastrzegamy sobie prawo do wizyty przed i po adopcyjnej.
  23. Nieelegancko tak zaglądać jedzącemu do talerza, ale to chyba chodzi o ten ser :)
  24. Zaglądam do Niuni, jak ona się czuje? Wszystko się goi jak należy?
×
×
  • Create New...