Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Tak, Mellunia była u mnie tylko troszkę ponad rok. :( U mnie słonka nie ma, ale temp. na plusie, śnieżek lekko poprószył.
  2. Z powyższych wypowiedzi wnioskuję, że to dobry dom dla Rudaska, tylko odbiór wymaga zgrania się w czasie wszystkich zaangażowanych osób. Przynajmniej ja tak to zrozumiałam.
  3. Zrobiłam wczoraj tylko połowę ogłoszeń dla Nany, w tym wszystkie, gdzie trzeba aktywować. z maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Dzisiaj dostałam zapytanie o Nanę, zadane przez system i przesłałam na w.w. mail i niestety wrócił, wykazując błąd. Zatem nie wiem co z ogłoszeniami będzie. To zapytanie przesyłam na pw do Feli Ogłoszenia Nany: [URL]http://tablica.pl/oferta/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-ID2CSPR.html#xtor=EREC-55-[/URL][id1]-20130406-[displayLink]-63696@1-20130406203304 pajeczyna do aktywacji cwirek do aktywacji Pineska do aktywacji Pet Word do aktywacji [URL]http://warszawa.olx.pl/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-iid-499445233[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/bemowo/nana-maly-kudlaczek-szuka- kochajacego-domu-472006284n"]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/bemowo/nana-maly-kudlaczek-szuka- kochajacego-domu-472006284n[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/637598-nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu.html[/URL] [URL]http://warszawa.lento.pl/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu,961747.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=6773[/URL]: [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/53976/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu/[/URL]l. [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/29363/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu,87568[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-22046635.html?h=7792322df4125605[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu/2678107@[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-id63338.htmllx[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/161484/-Nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu/ail[/URL]. [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/289270-nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-oferta-warszawa/o[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/warszawa/oferta/nana-maly-kudlaczek-szuka-kochajacego-domu-119461.html[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,73641,Lw==.htmll[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/28_Shih_tzu/31550_Nana_ma_y_kud_aczek_szuka_kochaj_cego_domu.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/558440[/URL]
  4. Otóż nie skasowali i Rollo ma teraz 3 ogłoszenia na tablicy :) Oby to się na domek przełożyło [URL]http://tablica.pl/oferta/ratujmy-rollo-ze-schroniska-on-sie-poddaje-ID2CVYd.html#xtor=EREC-55-[/URL]
  5. Niestety w tym wypadku wszystko poszło tak szybko, że nic nie udało się sprawdzić ani zadziałać. :(
  6. Klikasz w link ogłoszenia na tablicy i tam w prawym dolnym rogu jest ikonka z napisem ulotka. Klikasz i otwiera się ogłoszenie w pdf-ie, który sobie drukujesz. Na razie nie znalazłam linka do ogłoszenia na tablicy. W poście 105 są ogłoszenia, ale nie widzę tablicy. Na szybko zrobiłam to ogłoszenie, jak mi nie usuną, to wkleję tu linka. Póki co czekam na potwierdzenie. edit. Znalazłam ogłoszenie na tablicy, zatem moje na pewno skasują: [URL]http://tablica.pl/oferta/rollo-maly-nieklopotliwy-starszy-psiak-pilnie-szuka-domku-ID2y4lp.html#b54a4da5ab;r:;s:[/URL]
  7. Bardzo się cieszę i trzymam kciuki za wizytę pa. Sepula zdrowiej, musisz być zwarta i gotowa :)
  8. Nagle bardzo schudła, zaczęła sikać z krwią. Pojechałam do weta, ten po badaniu krwi stwierdził cukrzycę. Dał jej kroplówkę. Ona mi uciekła pod szopkę, z córką przekopałyśmy całą rupieciarnię. Po dwóch dniach odeszła wbita w kącik :( Do końca nie wiemy, co jej dolegało, bo myślę, że nie sama cukrzyca.
  9. Tak, do dzisiaj siedzi mi zadrą w sercu ta moja Mellunia :-( Nie mogę się pogodzić, że tak krótko z nami była.
  10. Cioteczki a może porozwieszać papierowe ogłoszenia w lecznicach, zaprzyjaźnionych sklepach i gdzie się da. Na tablicy jest opcja drukowania ogłoszeń papierowych. Można to zrobić na domowej drukarce.
  11. Podczytuję wieści od Polci i inne rozważania :) Nie zawsze mam coś mądrego do powiedzenia ;)
  12. Dobrze, że już lepiej z maluśką. Mój jeden psiak robił w lecie rzadką kupę z odrobiną krwi, kiedy zeżarł ślimaka. Ale teraz nie pora ślimakowa.
  13. Ok, poczekam. Ja też mam ogłoszenia do zrobienia.
  14. Cudownie! Rudasku już niedługo będziesz miał własnego człowieka. :) Zaprezentuj się jak należy. Trzymam kciuki.
  15. Nikt się nie odezwał w sprawie kiciów? To jutro zajrzę do albumów po zdjęcia. :)
  16. Bazarek dla Poli, zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241969-Nasiona-ro%C5%9Blin-jadalnych-i-kwiat%C3%B3w-dla-Poli?p=20692794#post20692794"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241969-Nasiona-ro%C5%9Blin-jadalnych-i-kwiat%C3%B3w-dla-Poli?p=20692794#post20692794[/URL]
  17. Tak na niego patrze i myślę, że jak on się wyleczy i odżywi to będzie cały czarny, taki, jak ma teraz głowę.
  18. Niech mu się w końcu poszczęści i znajdzie kochający domek.
  19. Dzięki, wieczorem postaram się zrobić ogłoszenia.
  20. To w takim razie ja zajmę się Naną. Czy na tablicy już ma ogłoszenie, pytam, bo tam usuwają jeśli się powtarza a szkoda czasu robiąc na darmo. Zaraz się zorientuję czy mam wszystko co potrzeba. ;) edit. Cudowna jest Nana, Pani nie che jej sobie zostawić? Szukając zdjęć Nany, zobaczyłam foto Doria (pies) i Atosa, są bardzo w typie collie krótkowłosych, warto tak pisac w ogłoszeniach, to może pomóc.
  21. To który piesek nie ma jeszcze wcale ogłoszeń?
  22. Od przyszłego tygodnia zapowiadają ocieplenie. I słońce! Pożyjemy, zobaczymy.
  23. Wstawiłam Miśka do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241307-Szcz%C4%99%C5%9Bliwy-dom-CZEKA-na-DU%C5%BBEGO-powy%C5%BCej-30kg-piesia%21/page3?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241307-Szcz%C4%99%C5%9Bliwy-dom-CZEKA-na-DU%C5%BBEGO-powy%C5%BCej-30kg-piesia%21/page3?[/URL]
  24. Śliczny psiak. Jaki jest duży, jak ONek?
  25. Maleńka jak Czerwony Kapturek :) Śniegu to tam jak na lekarstwo.
×
×
  • Create New...