Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Szkoda jej na siedzenie w kojcu, skoro domek czeka. Czy codziennie ktoś u suni w kojcu siedzi? Jeśli ona nigdzie nie jedzie, to moim zdaniem jest to jedyne wyjście. Ustawić się bokiem do psiny i głaskać tego drugiego, dawać kąski, rozmawiać. W końcu lala się przełamie i sama podejdzie.
  2. [quote name='Lidan']Taaa... Tylko przesyłka kurierem kosztowałaby pewnie tyle ile samo lustro :niewiem: Kiedyś szukałam kuriera, żeby wysłać klatkę po moich papugach i te znane firmy kurierskie życzyły sobie po ok 100 zł a ja klatkę za 100 zł sprzedałam. W końcu jakąś prawie nie znaną firmę wzięłam co to do końca nie wiedziałam czy nie wyrzucą tej klatki gdzieś po drodze bo żadnego pokwitowanie od nich nie dostałam. Tak naprawdę do tej pory nie mam pewności czy dotarła na miejsce. No i jak kaja8888 słusznie zauważyła najpierw musi ktoś je chcieć kupić :diabloti:[/QUOTE] Nie wiem, co to za firma chciała 100 zet za przesyłkę? Chyba coś wielkiego i ciężkiego. Teraz mało kto wybiera firmę, która sobie życzy 30 zł. za paczkę do 30 kg. Tu link do cennika UPS: [URL]http://www.wysylajtaniej.pl/?akcja=cennik[/URL] Zrób foto lustra i wystaw na bazarku, jak ktoś kupi, to będziesz zamawiać kuriera, jak nie, to będzie dalej u Ciebie wisiało ;)
  3. Cudowny, słodki psiaczek. Nawet to klapnięte uszko mu wstało :) Wystarczy zmiana jednej literki i z Bambiego zrobił się Bandi :evil_lol:
  4. Szczeniaki w wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242787-Przygarne-lub-kupie-szczeniaka-do-1-roku-do-domu-z-ogrodkiem?[/URL]
  5. [quote name='Lidan']No to czekamy na nowy bazarek :-) A ja mam lustro z łazienki do sprzedania. Ciekawe czy ktoś by się skusił na bazarku gdybym je wystawiła...ale chyba tylko z odbiorem osobistym.[/QUOTE] wystawić na bazarku zawsze można, przy dobrym zapakowaniu w pudło i folię bąbelkową i przesyłkę kurierem nie powinno się nic stać.
  6. Świetnie, że psiaczek nie będzie musiał siedzieć sam przez weekend i jeszcze sesja zdjęciowa się szykuje. Miłego spacerku dla ludzi i psiaczka życzę, no i żeby pogoda dopisała. :)
  7. Dzwonił ktoś i pytał o Bezię?
  8. Cudowna wiadomość, zaciskam kciuki, żeby wszystko się udało. I czekam na wieści 1 majowe.
  9. Baja uszczęśliwiają pestki z dyni? Pestki podobno pomagają pozbyć się pasożytów, zatem wie co dobre ;) Na pierwszym zdjęciu Baj wyszedł jak szczeniak :)
  10. [quote name='handzia']O te szczeniaczki, którym my z funią robiłyśmy zdjęcia? Jeśli tak, to wszystkie to sunie :) Jedna już pojechała do domu w Sitańcu k. Zamoscia. BeciaLublin załatwila też miejsce dla dwóch suniek u dziewczyn z fundacji Pies na Zakręcie. Ale to dopiero po weekendzie majowym, jeśli oczywiscie wcześniej nie znajdą domów :)[/QUOTE] Tak, własnie o te :) Zaraz odpisuję pytającej.
  11. Mam pytania o szczeniaczki (Fifi), na pierwsze odpisałam, bo kobieta zdecydowana prosiła o kontakt, podałam oba nry tel. Mam nadzieje, że zadzwoni. I drugie pytanie, czy wszystkie szczeniaczki to suczki?
  12. Ogłoszenia Misia: [URL]http://tablica.pl/oferta/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz-ID2Ltgr.html?action=show&id=40866583#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz-478785286[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak,1008222.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=122175[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-22153770.html?h=7e7d3819117219a0[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/692230-misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7118[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz,LCkx[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/741935-misiek_stracil_wszystko_teraz_nie_wie_jak_zyc_pomoz.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/54861/misiek-stracil-wszystko--teraz-nie-wie-jak-zyc--pomoz/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz,86435[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pom-243-z/2737048[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz-iid-505361207[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Misiek-stracil-wszystko,-teraz-nie-wie-jak-zyc,-pomoz-id64716.html[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/164928/Misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,74851,Lw==.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/291979-misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zy-E6-pomoz-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz-122585.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/31855_Misiek_straci_wszystko_teraz_nie_wie_jak_y_pom_.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/610678[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/29695/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz[/URL]
  13. Ogłoszenia odświeżam, może wreszcie coś ruszy.
  14. [quote name='Aimez_moi']Jak tam sunia sie miewa?[/QUOTE] Jak któraś cioteczka pojedzie do schroniska, to może czegoś się dowie.
  15. To panienka lubi aportować? :) Ślicznotka
  16. Przerażony biedaczek. Tak jak pisałam wcześniej, zrobię mu ogłoszenia.
  17. Oj, ale chudzinka. Pazurki długie jakby mało chodziła, czyżby gdzieś była przetrzymywana? Przednie łapki wykrzywione zapewne z niedożywienia. Biedulka.
  18. Nie wiem, czy pyralgina w tabletkach wystarczy. Recepty na leki przeciwbólowe też nie dali z zaleceniami jak sobie radzić na początku? Ruch wskazany, ale bardzo umiarkowany jakiś spacerek, zabiegi pielęgnacyjne i posnucie się po domu. No, ale o tym pewnie Ci lekarz powiedział.
  19. [FONT=Calibri, sans-serif][COLOR=#1f497d][/COLOR][/FONT][SIZE=2][FONT=Calibri, sans-serif]Pipi, bo Ty nie masz jeszcze nic robić. Musisz się oszczędzać, żeby nie popsuć tego co zostało naprawione. Nic nie dźwigać, nie gimnastykować się z wiaderkami czy miskami. Podobno ok. 10 dni może boleć, dostałaś środki przeciwbólowe? Proszę, uważaj na siebie.[/FONT][/SIZE][FONT=Calibri, sans-serif][COLOR=#1f497d] [/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...