-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Szkoda jej na siedzenie w kojcu, skoro domek czeka. Czy codziennie ktoś u suni w kojcu siedzi? Jeśli ona nigdzie nie jedzie, to moim zdaniem jest to jedyne wyjście. Ustawić się bokiem do psiny i głaskać tego drugiego, dawać kąski, rozmawiać. W końcu lala się przełamie i sama podejdzie. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']Taaa... Tylko przesyłka kurierem kosztowałaby pewnie tyle ile samo lustro :niewiem: Kiedyś szukałam kuriera, żeby wysłać klatkę po moich papugach i te znane firmy kurierskie życzyły sobie po ok 100 zł a ja klatkę za 100 zł sprzedałam. W końcu jakąś prawie nie znaną firmę wzięłam co to do końca nie wiedziałam czy nie wyrzucą tej klatki gdzieś po drodze bo żadnego pokwitowanie od nich nie dostałam. Tak naprawdę do tej pory nie mam pewności czy dotarła na miejsce. No i jak kaja8888 słusznie zauważyła najpierw musi ktoś je chcieć kupić :diabloti:[/QUOTE] Nie wiem, co to za firma chciała 100 zet za przesyłkę? Chyba coś wielkiego i ciężkiego. Teraz mało kto wybiera firmę, która sobie życzy 30 zł. za paczkę do 30 kg. Tu link do cennika UPS: [URL]http://www.wysylajtaniej.pl/?akcja=cennik[/URL] Zrób foto lustra i wystaw na bazarku, jak ktoś kupi, to będziesz zamawiać kuriera, jak nie, to będzie dalej u Ciebie wisiało ;) -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Szczeniaki w wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242787-Przygarne-lub-kupie-szczeniaka-do-1-roku-do-domu-z-ogrodkiem?[/URL] -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lidan']No to czekamy na nowy bazarek :-) A ja mam lustro z łazienki do sprzedania. Ciekawe czy ktoś by się skusił na bazarku gdybym je wystawiła...ale chyba tylko z odbiorem osobistym.[/QUOTE] wystawić na bazarku zawsze można, przy dobrym zapakowaniu w pudło i folię bąbelkową i przesyłkę kurierem nie powinno się nic stać. -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dzwonił ktoś i pytał o Bezię? -
Cudowna wiadomość, zaciskam kciuki, żeby wszystko się udało. I czekam na wieści 1 majowe.
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Baja uszczęśliwiają pestki z dyni? Pestki podobno pomagają pozbyć się pasożytów, zatem wie co dobre ;) Na pierwszym zdjęciu Baj wyszedł jak szczeniak :) -
[quote name='handzia']O te szczeniaczki, którym my z funią robiłyśmy zdjęcia? Jeśli tak, to wszystkie to sunie :) Jedna już pojechała do domu w Sitańcu k. Zamoscia. BeciaLublin załatwila też miejsce dla dwóch suniek u dziewczyn z fundacji Pies na Zakręcie. Ale to dopiero po weekendzie majowym, jeśli oczywiscie wcześniej nie znajdą domów :)[/QUOTE] Tak, własnie o te :) Zaraz odpisuję pytającej.
-
Mam pytania o szczeniaczki (Fifi), na pierwsze odpisałam, bo kobieta zdecydowana prosiła o kontakt, podałam oba nry tel. Mam nadzieje, że zadzwoni. I drugie pytanie, czy wszystkie szczeniaczki to suczki?
-
Ogłoszenia Misia: [URL]http://tablica.pl/oferta/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz-ID2Ltgr.html?action=show&id=40866583#xtor=EREC-55-[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-szczenieta/krakow/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz-478785286[/URL] [URL]http://krakow.lento.pl/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak,1008222.html[/URL] [URL]http://www.pineska.pl/?id=122175[/URL] [URL]http://alegratka.pl/ogloszenie/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-22153770.html?h=7e7d3819117219a0[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/692230-misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=7118[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz,LCkx[/URL] [URL]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/741935-misiek_stracil_wszystko_teraz_nie_wie_jak_zyc_pomoz.html[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/54861/misiek-stracil-wszystko--teraz-nie-wie-jak-zyc--pomoz/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz,86435[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/o/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pom-243-z/2737048[/URL] [URL]http://krakow.olx.pl/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz-iid-505361207[/URL] [B][URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Misiek-stracil-wszystko,-teraz-nie-wie-jak-zyc,-pomoz-id64716.html[/URL][/B] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/164928/Misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz/[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,74851,Lw==.html[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/291979-misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zy-E6-pomoz-oferta/[/URL] [URL]http://ogloszenia.com/krakow/oferta/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz-122585.html[/URL] [URL]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1_Psy/34_Wielorasowe/31855_Misiek_straci_wszystko_teraz_nie_wie_jak_y_pom_.html[/URL] [URL]http://ogloszenia.e-gratka.info/ogloszenie/610678[/URL] [URL]http://www.aukcjezwierzat.pl/aukcja/29695/misiek-stracil-wszystko-teraz-nie-wie-jak-zyc-pomoz[/URL]
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
podniosę Adaśka -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Jak tam sunia sie miewa?[/QUOTE] Jak któraś cioteczka pojedzie do schroniska, to może czegoś się dowie. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
To panienka lubi aportować? :) Ślicznotka -
Przerażony biedaczek. Tak jak pisałam wcześniej, zrobię mu ogłoszenia.
-
Oj, ale chudzinka. Pazurki długie jakby mało chodziła, czyżby gdzieś była przetrzymywana? Przednie łapki wykrzywione zapewne z niedożywienia. Biedulka.
-
[FONT=Calibri, sans-serif][COLOR=#1f497d][/COLOR][/FONT][SIZE=2][FONT=Calibri, sans-serif]Pipi, bo Ty nie masz jeszcze nic robić. Musisz się oszczędzać, żeby nie popsuć tego co zostało naprawione. Nic nie dźwigać, nie gimnastykować się z wiaderkami czy miskami. Podobno ok. 10 dni może boleć, dostałaś środki przeciwbólowe? Proszę, uważaj na siebie.[/FONT][/SIZE][FONT=Calibri, sans-serif][COLOR=#1f497d] [/COLOR][/FONT]