Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Bezia czeka na kochający dom [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/1002568_539007236174762_830294010_n.jpg[/IMG]
  2. O to maleństwo to ludzie będą w kolejce stali :) Ciachnięta pójdzie do ludzi?
  3. A Iwcia nadal czeka na własny dom...
  4. Oby to trwało jak najdłużej, bo i wtedy większa szansa na dom.
  5. Kochana Rumba, teraz już nic jej nie powstrzyma i będzie brykać jak sarenka :) mari23, złamanie złamaniu nie równe, decydujący głos powinien mieć otropeda. Trzymam kciuki za sunię, żeby i jej się udało polepszyć komfort życia.
  6. Zrobiłam kilka ogłoszeń Horynce w tym tablicę z tym ,że dla celów ogłoszeniowych zmieniłam jej imię na Myszeńka :) Jakby ktoś pytał, za co mocno trzymam kciuki, to żeby było wiadomo o kogo chodzi :) ps. malutka Tusia ogłoszona razem z Myszeńką. ps1. Ładna ta druga Myszka, może i jej przy okazji trafi się domek
  7. Tusia już na kilku portalach, trzymam kciuki za domek :kciuki:
  8. Nic a nic się nie dziwię, że Ci zmarzła. Ja po ciemku chodziłam po ogrodzie, żeby uciąć badylki datury na sadzonki. Parę roślin też straciłam. Jeśli masz gdzie trzymać takie nieszczęście, to nie ścinaj teraz, bo na wiosnę z twardego pieńka może puścić odrost. I wtedy poprzycinasz jak Ci będzie pasowało. Jak ten czas leci, Frodzio to już pan w kwiecie wieku :) życzę, żeby trzymał się tak świetnie jak najdłużej :)
  9. Oj, oj Maćku uważaj , być może psiaki będą chciały wyeliminować najsłabszego w stadzie. Nie wiem, czy nie byłoby bezpiecznie oddzielać Aresa na czas nieobecności człowieka. Kilka dni temu mojemu sąsiadowi psy zagryzły psiego staruszka. Zanim wypadł z domu i rozgonił towarzystwo, piesek umarł :( A psiaki się znały, razem z sąsiadem chodziły do pola i kręciły się po wsi.
  10. [quote name='Nutusia']Kurczę, czy sądzicie, że jest sens np. pisać apele do behawiorystów, żeby któryś zgodził się ją wziąć do siebie i z nią pracować?...[/QUOTE] Pytanie zasadnicze, czy sunia będzie mogła opuścić schronisko, no a później finanse.
  11. Czy Adaś ma nowe ogłoszenia? Trzeba intensywnie szukać domku,
  12. Słodzizna jest z Beziuli i charakter dobry. :lol: Ktoś będzie miał pociechę z suni.
  13. Bardzo się cieszę, że Meliska już we własnym domku :)
  14. Na miau ktoś szuka kota w typie orienta dla weta. Wstaw go tam, może się spodoba: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=157830[/URL]
  15. Dopóki sunia żyje, jest szansa, że coś się zmieni na lepsze, że pozna inne życie. Czy jest taka możliwość, żeby dać jej tą szansę? Ale w tym wypadku czas nie jest sprzymierzeńcem.
  16. Biedna Lusia, dobrze, że idzie na taki lek.
  17. Wstawiłam szczeniaczki do wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248060-Sprawdzony-dom-dla-d%C5%82ugow%C5%82osego-szczeniaka-woj-lubelskie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248060-Sprawdzony-dom-dla-d%C5%82ugow%C5%82osego-szczeniaka-woj-lubelskie[/URL]
  18. Zaglądam do sunieczki. Tak bardzo żal tego psiątka.
  19. Dobrze, że u suńki wszystko ok. To teraz zaciskam kciuki za znalezienie domku dla Horynki.
  20. Przelew poszedł. Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  21. [quote name='terra']Ale nadal nie mam konta na które mam przelać kaskę :)[/QUOTE] Kasa nie potrzebna, czy co? ;)
  22. Nic z tego nie rozumiem, cała praca behawiorysty na marne?
×
×
  • Create New...