Obiecany bazarek dla Ramzesa,
zapraszam wszystkich na zakupy i do podnoszenia bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248932-Bluzeczki-od-z%C5%82ot%C3%B3weczki-na-hotel-dla-Ramzesa?p=21575037#post21575037"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248932-Bluzeczki-od-z%C5%82ot%C3%B3weczki-na-hotel-dla-Ramzesa?p=21575037#post21575037[/URL]
Super ,że ciocia [COLOR=#3E3E3E]antus5 będzie miała oko na malutką.
Przydałaby się sterylizacja ,bo nigdy nie wiadomo czy upilnują ją przy kolejnej cieczce. A może ona już jest w ciąży, skoro myknęła z ogrodu.[/COLOR]
Prześliczna maleńka, ona jest w typie hawańczyka.
Domki się będą biły o nią. :)
Wstawiłam małą do wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/132132-Hawa%C5%84czyki-w-potrzebie?p=21552838&posted=1#post21552838"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/132132-Hawa%C5%84czyki-w-potrzebie?p=21552838&posted=1#post21552838[/URL]
Na Śląsku w przechowalni jest sunia w typie hawańczyka.
Potrzebuje dt/ds żeby doprowadzić jej szatę do porządku i nauczyć życia.
Biedactwo prawdopodobnie dotychczasowe życie spędziło przy budzie.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244208-Wodzis%C5%82awski******-i-koty/page21[/URL]
[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1465340_163648187177926_1244460803_n.jpg[/IMG]
[IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/529535_163920200484058_118398823_n.jpg[/IMG]