Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Oby tylko nic się niespodziewanego nie wydarzyło, za co trzymam kciuki.
  2. Co u Lizki słychać? Jak się czuje?
  3. Ale piękne kociaste. Tasmanek powalił mnie na kolana :)
  4. Zaciskam kciuki za domek Polci.
  5. Dorobię Bezi ogłoszeń, z jakimi danymi kontaktowymi?
  6. Rzecz jasna, że trzeba mówić przed adopcją jaki Adaś jest, żeby później tragedii nie było. [COLOR=#3E3E3E]Karolcia_ko5, trzymam kciuki za Twojego psiaczka, żeby szybko wyzdrowiał.[/COLOR]
  7. Kto to wie co to psiątko przeszło w życiu, a że leki robią swoje to też fakt. Ważne, że nie ma ataków.
  8. Śliczny pieseczek, staruszek, siwe pysio, może ktoś go szuka? Oby...
  9. Bardzo ,bardzo się cieszę, że nie ma większych problemów z Iwcią w nowym domku. Trzymam kciuki za pełną aklimatyzację w nowym domku.
  10. Widać to nie był TEN domek, ale wierzę, że gdzieś jest ten jedyny.
  11. Zobaczyłam tytuł i aż mi serce do gardła wskoczyło :) Tak bardzo się cieszę i zarazem boję. Zaciskam kciuki, żeby Iwcia się szybko zadomowiła i żeby wszystko było jak należy.
  12. Bardzo się cieszę, że szczylki już w domkach. Biedny psiak, chore serduszko, domek by się przydał. Kociak też do domku musi, bo się nie wyleczy na zimnie. :(
  13. Super, niech odpocznie maleńka :)
  14. Dzisiaj wizyta, zaciskam kciuki, a tymczasem Iwcia hop na początek.
  15. Zaciskam kciuki, żeby psiaczkowi się udało.
  16. Słodka Beziula :loveu: fajne stadko
  17. Dobre wieści, oby jak najdłużej to trwało. Liza to taka kochana, dobra sunieczka.:loveu:
  18. Dobrze, że w końcu ataki ustały. Może w końcu leki zaczęły działać, oby.
  19. Jak Misio teraz błyśnie bialutkimi ząbkami to szybko domek się zakocha :)
  20. Podniosę wątek Tuptusia, mam nadzieję, ze już niedługo znajdzie domek i czarny scenariusz się nie sprawdzi. Dogo07, zdrowiej kochana.
  21. Już nie wiem co pisać. To tak wygląda jakby te leki nie działały :-(
  22. Zaglądam do Misia i trzymam kciuki.
×
×
  • Create New...