-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Polci i też wierzę, że w końcu znajdzie swój domek. -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
terra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Jestem bardzo ciekawa foteczek Inki :) Czy ona już się przekonała do człowieka, podchodzi sama? Może z czasem się przekona do innego jedzenia. -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Tuptusiu, ty się nie wygłupiaj z jakimiś choróbskami. Trzymam mocno, żeby to nie było nic poważnego. -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za domek Bezi. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Długo... jak ten czas leci :roll: U mnie sypie śnieżek, zrobiło się jakoś tak spokojnie. Psy szaleją, koty nie chcą wychodzić z domu :) Mizianki dla stada a w szczególności dla Baja :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Płodny to on jest, łowi myszki nawet w zimie ;) bo jeśli chodzi o TE sprawy, to jajeczka stracił jakoś w miesiąc po przyjeździe do mnie, chyba w wieku 7 miesięcy. Teraz ma 8 lat :) Wrzaskun też bezjajeczny, lat 7 :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Tak, Baal to kananejski bóg płodności, deszczu. Chociaż pojawia się też w innych kultach religijnych. Baalem też nazwano jakiś czarny charakter z gwiezdnych wojen. A wiem stąd ,że zostałam upomniana w necie przez jakiego małolata, jakim prawem dałam takie imię rudemu kotu, on dał swojemu czarnemu.:evil_lol: Bardzo dziękuję za słowa uznania w imieniu moich kociastych :) -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo ;) To moje kociaste :) kremowo rudy Baal i czarny Wrzaskun :) [IMG]https://scontent-b-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/319853_3197290658228_631414388_n.jpg[/IMG] -
[quote name='terra'][B]Owczarek szetlandzki suczka zaginęła w Pawłowicach[/B] [COLOR=#000000][INDENT]Skopiowana wiadomość: "[COLOR=#808080][FONT=lucida grande]!!!PROSIMY O POMOC!!! Dnia (28.12.2013) ok godz.15 w miejscowości Pawłowice w lesie między Leśniczówką a Zajazdem WODNIK ( DK81 - potocznie Wiślanka") ZAGINĘŁA [/FONT][/COLOR][COLOR=#808080][FONT=lucida grande]suczka owczarek szetlandzki(mini collie) tricolor (czarna z podpalanym i białymi znaczeniami) .Suczka reaguje na imię Explosia, może być przestraszona. Być może da się skusić na żółty serek lub mięsko. Sunia (wysterylizowana) jest dość nieufna. Bardzo proszę o pomoc i informacje nr tel.530100482. OSOBY CHĘTNE POMÓC MI W POSZUKIWANIACH JUTRO TJ. 29.12.2013R. UPRZEJMIE PROSZĘ O KONTAKT NAJLEPIEJ TELEFONICZNY W CELU UMÓWIENIA SIĘ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU, ROZDZIELENIA W POSZUKIWANIA! - za wszelką pomoc z góry dziękuję: Anna Cholewińska. Za sunią bardzo płacze 2 letnia dziewczynka" [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1509133_429116453883263_1084265070_n.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR][/INDENT] [/COLOR][/QUOTE] Tak, Explosia też już w domku :)
-
[quote name='terra'][COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]terra[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21726092#post21726092"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] UWAGA ! Zaginął owczarek szetlandzki. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]3.01.2014 około południa Leo widziany był w LESIE W CHWAŁOWICACH. Prawdopodobnie pies krąży po polach i lasach na trasie Jelcz-Laskowice - Chwałowice - Miłocice Małe. [/FONT][/COLOR]Bardzo proszę osoby z tamtych okolic o pomoc w poszukiwaniach i o nie przeganianie psa. Kontakt [COLOR=#000000]791- 970 727 lub 695-240- 292[/COLOR] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1535522_717600188251086_1110654718_n.jpg[/IMG] edytowałam post i dodałam n-ry tel. [/I][/FONT] [/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Ventora[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21729999#post21729999"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] To jest mój psiak, wczoraj 3 osoby widziały go w miejscowości GRĘDZINA koło JELCZ-LASKOWICE, maluch krąży po okolicy i jest widywany. Gdyby ktoś z tamtych rejonów widział Leo to podaje tu mój numer 791- 970 727 lub 695-240- 292 [/I][/FONT] [/COLOR] [COLOR=#000000][I]Jeszcze raz ogłoszenie już z numerami tel.[/I][/COLOR][/QUOTE] [COLOR=#ff0000][I][B]LEOŚ wrócił do domu ![/B][/I][/COLOR]
-
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#3E3E3E]Karolcia_ko5, Ty jesteś na miejscu i masz wiadomości z pierwszej ręki. Oby rzeczywiście Adaś przekonał się do ludzi i ktoś go wypatrzył, i nareszcie adoptował. To byłaby wielka strata, gdyby jego stan psychiczny powrócił do stanu sprzed hoteliku. [/COLOR] -
Tuptuś teraz kochany w swoim domku w Krk :). dziękujemy
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, że nie ma żadnych drastycznych zatargów ;) Trzymam kciuki, żeby Tupek dogadał się z synem państwa, bo przecież zabawy,hasanie i wygłupy to z młodym człowiekiem jest najfajniejsze :) -
Tami już nie walczy :( Lola prosi o wsparcie na leki i karmę .
terra replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Obiezyswiat75 jest spóźnionym, przez brak śniegu, Mikołajem :loveu: Żeby jeszcze sunieczki wyzdrowiały. -
Adaś czeka na nowy domek w konińskich Schronisku
terra replied to Karolcia_ko5's topic in Już w nowym domu
Biedny psiaczek, czy on ma szansę na adopcję ze schroniska? -
Zaciskam z całych sił :kciuki:
-
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Cudne foteczki a najładniejsze z oczkami Saszki ;) Jakby nie te myszki to bym po pysiu całowała (moje też ;) ) -
Bezia czekała 13 mcy - wczoraj pojechała do ds :).
terra replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Bezi z nadzieją, że ktoś ją nareszcie wypatrzy i doceni. -
Szkoda, ale nie ma wyjścia, trzeba czekać na ten jeden właściwy.
-
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nieśmiało się cieszę, że może w końcu utrafiony lek i odpowiednia dawka. Ustawione leczenie to połowa sukcesu. Nieustająco trzymam kciuki za zdrówko Lizy. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak się miewa Lusia? -
[h=2]Owczarek szetlandzki suczka zaginęła w Pawłowicach[/h][COLOR=#000000][INDENT]Skopiowana wiadomość: "[COLOR=#808080][FONT=lucida grande]!!!PROSIMY O POMOC!!! Dnia (28.12.2013) ok godz.15 w miejscowości Pawłowice w lesie między Leśniczówką a Zajazdem WODNIK ( DK81 - potocznie Wiślanka") ZAGINĘŁA [/FONT][/COLOR][COLOR=#808080][FONT=lucida grande]suczka owczarek szetlandzki(mini collie) tricolor (czarna z podpalanym i białymi znaczeniami) .Suczka reaguje na imię Explosia, może być przestraszona. Być może da się skusić na żółty serek lub mięsko. Sunia (wysterylizowana) jest dość nieufna. Bardzo proszę o pomoc i informacje nr tel.530100482. OSOBY CHĘTNE POMÓC MI W POSZUKIWANIACH JUTRO TJ. 29.12.2013R. UPRZEJMIE PROSZĘ O KONTAKT NAJLEPIEJ TELEFONICZNY W CELU UMÓWIENIA SIĘ W ODPOWIEDNIM MIEJSCU, ROZDZIELENIA W POSZUKIWANIA! - za wszelką pomoc z góry dziękuję: Anna Cholewińska. Za sunią bardzo płacze 2 letnia dziewczynka" [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1509133_429116453883263_1084265070_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1482862_429117270549848_1931281191_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/INDENT] [/COLOR]
-
[COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]terra[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21726092#post21726092"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] UWAGA ! Zaginął owczarek szetlandzki. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]3.01.2014 około południa Leo widziany był w LESIE W CHWAŁOWICACH. Prawdopodobnie pies krąży po polach i lasach na trasie Jelcz-Laskowice - Chwałowice - Miłocice Małe. [/FONT][/COLOR]Bardzo proszę osoby z tamtych okolic o pomoc w poszukiwaniach i o nie przeganianie psa. Kontakt [COLOR=#000000]791- 970 727 lub 695-240- 292[/COLOR] [IMG]https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1535522_717600188251086_1110654718_n.jpg[/IMG] edytowałam post i dodałam n-ry tel. [/I][/FONT] [/COLOR] [COLOR=#000000][FONT=Tahoma][I] [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Zamieszczone przez [B]Ventora[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=21729999#post21729999"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL] To jest mój psiak, wczoraj 3 osoby widziały go w miejscowości GRĘDZINA koło JELCZ-LASKOWICE, maluch krąży po okolicy i jest widywany. Gdyby ktoś z tamtych rejonów widział Leo to podaje tu mój numer 791- 970 727 lub 695-240- 292 [/I][/FONT] [/COLOR] [COLOR=#000000][I]Jeszcze raz ogłoszenie już z numerami tel.[/I][/COLOR]