Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Trzymam kciuki za domek Paryska
  2. Przez tyle lat już powinnam się przyzwyczaić, że dogo co jakiś czas szwankuje, a tymczasem martwiłam się, że to z moim kompem jakieś kłopoty :roll: Miziam Polcię i pozdrawiam Cioteczki :)
  3. Czyli ten stan pobudzenia/rozkojarzenia trwa już prawie tydzień, ale bez ataków? Neurontin tak działa?
  4. Jakiego rzędu kaskę trzeba byłoby uzbierać?
  5. Starych ogłoszeń Misia nie skasowałam. :) To chyba zwiększy szansę ,że domek Misia odnajdzie.
  6. Gdyby napisać do założycielki wątku, może coś podpowie.
  7. To będzie "Krakusek" :)
  8. A może dla potrzeb ogłoszenia dać Misiowi imię Krakowiaczek albo Krakusek i wtedy tytuł byłby "Krakowiaczek szuka domu w Krakowie i okolicach" ?
  9. Tekst i zdjęcia skopiowałam. Najszybciej jak będę mogła zrobię ogłoszenia. Jaki dać tytuł ogłoszeń?
  10. Przedziwna aura tego roku. Nawet lekkiego mrozu nie ma. To spacerujemy :painting:
  11. Jeśli nie ma szansy na odzyskanie wzroku, to nie pozostaje nic innego jak ulżyć mu w cierpieniu. Ale to smutna wiadomość. Zaciskam kciuki za udaną operację.
  12. Śliczne zdjęcia! Roki rozwalony na łóżku, bezcenny widok :)
  13. Oj biedula, aż strach pytać, bo zaraz coś się dzieje :(
  14. To wyprowadzę Polcię na wirtualny spacerek. :)
  15. Nie traćmy nadziei, że domek odnajdzie Daisy i za to mocno trzymam kciuki.
  16. Oby teraz udało się utrafić z lekiem na oczka. Dobrze, że maleńki jest już w domku i czuje się tam dobrze.
  17. Odezwał się ktoś z ogłoszeń?
  18. Zaglądam do Misia i czekam cierpliwie na zdjęcia i tekst.
  19. Zaglądam do Polci i podnoszę wątek. A wracając do poprzedniego tematu, człowiek mieni się być kimś lepszym od zwierzęcia, bo jakoby wyróżnia nas posiadanie umiejętności myślenia i wyciągania wniosków. Jak widać, nie zawsze to co ludzkie jest dominujące w człowieku ;) Oczywiście to ogromne uproszczenie i uogólnienie. :)
  20. Zaglądam do Lizy i cieszę się, że cisza z atakami.
  21. Myślę, że w tym konkretnym przypadku pani nie miała wiedzy, co sama sobie funduje i umierać nie miała zamiaru. W chwili świadomej śmierci każdy raczej prosi o ratunek przed ostatecznym.
  22. Tak, to był ten piesek.
  23. Słodka maleńka :)
×
×
  • Create New...