Zaglądam do Polci i podnoszę wątek.
A wracając do poprzedniego tematu, człowiek mieni się być kimś lepszym od zwierzęcia, bo jakoby wyróżnia nas posiadanie umiejętności myślenia i wyciągania wniosków. Jak widać, nie zawsze to co ludzkie jest dominujące w człowieku ;)
Oczywiście to ogromne uproszczenie i uogólnienie. :)