Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1.     Biedne pieski, na starość taki los :(
  2. Piękna, nawet bardzo pięna sunia z tej Lunki :)
  3. Zgadzam się z Grażyna49, nigdy nie wiadomo co się w życiu wydarzy i nikt nie będzie w stanie zagwarantować, że nie będzie musiał w jakiś podbramkowych okolicznościach przywiązać smyczy z psem.
  4. Odwiedzam Dorcię i podnoszę wątek, może ktoś zajrzy i pokocha
  5. O, to to :) Moje to samo zrobiły z parapetem na werandzie :) Kotek? a co on wyjadał sikorkom? Chociaż moje psy z upodobaniem zbierają łupinki ze słonecznika, które wyrzucą ptaszki. Nawet kiedyś najadłam się wstydu, bo pojechałam do weta, piesek źle zniósł podróż, no i cały był w tych łupinach. Długa sierść itd. Wet mnie pocieszył, kiedyś facet zerwał go z łóżka alarmujacym tel. ,że pies umiera, wymiotuje robakami on nie wie, co to jest. Więc kazał przywieźć psa, ten zdenerwowany rozwija serwetkę w której przywiózł te robaki, wet patrzy a to ćmy bez skrzydełek. Otóż państwo sobie grilowali przy pochodni, piesek nie dostawał nic, więc sam zadbał o menu, zaczął się dokarmiać ciemkami które przylatywały do światła i opalały skrzydełka. Zjadł ich tyle, że aż się przejadł. Tak wiec może i kotek sąsiada wcina ziarenka.
  6. Świetne wieści o Ergo. Oznacza to, że można go jak szczeniaczka nauczyć wszystkiego. Trzymam kciuki, żeby badania wyszły dobrze i psiak był zdrowiuteńki.
  7. Cudne zwierzaczki, Baj jak zwykle reprezentacyjny, dostojny :) Moje kocurki też ostrzą pazurki na różnych sprzętach. Widzę, że masz takie same tymczasy jak moje ;)
  8. Słodka Lizunia :) Murka, czy wpłata ode mnie 41,10 zł. już doszła? Jeśli tak, prosiłabym o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie.
  9. Poleńka przypomina się.
  10. Być może biedaczek z głodu wyjadał wszystkie kamienie i patyki wokół swojej "budy" ewkar, jeśli ktoś tu na dogo deklaruje chęć zakupu (licytacji) Twojego materacyka na miau, to wpisz na bazarku, że taka i taka osoba z dogo licytuje. Szczegóły możecie dograć pisząc na maila. Jeśli będziesz miała jakieś zdjęcia piesków spod huty, mogę Ci założyć wątek na dogo a póxniej poproszę moda o przepisanie na Ciebie. Wtedy będziesz mogła robić bazarki na dogo. Pomyśl i daj znać. Myślę, że Erguś się nie obrazi gdy na jego wątku dogadamy szczegóły pomocy innym pieskom :)
  11.   A więc sobie sięgnął po smaczki, zdziwiłabym się, gdyby nie ;) Myślę, że jemu intensywna nauka manier potrzebna, on nie wie jak żyć w stadzie psio ludzkim.
  12. Maile wysłane. Co tam nowego u Ergo? Czego się słodziak nauczył?
  13. Śpij maleńka ['] Tak bardzo mi przykro, przytulam Misiek1987
  14.     Otóż się spodziewam ;) Nie pamiętam na którym wątku to napisałam, ale jakieś dwa tygodnie temu może trzy, jak chciałam wejść na dogo, wyskoczył mi komunikat, że jak wykupię licencję to będę mogła korzystać. Spróbowałam jeszcze raz i weszłam, ale skąd się takie cudo wzięło?
  15. Odwiedzam sunieczkę, śliczna panienka :)
  16. Tak sobie myślę, że jak on taka tabula rasa, to żeby nie wpadł na pomysł samoobsługi ;) Mureczko trzymaj rękę na pulsie, lepiej uczyć niż oduczać.
  17. Mam i ja banerek Polci :)
  18. Śliczny jest. Energia go rozpiera, aktywny domek potrzebny.
  19. Oj, coś mi się oczy mokre zrobiły po filmiku. Erguś się śmieje! :)
  20. AgaG, jak dobrze, że uratowaliście tego pieska z rąk sadysty. Trzymaj się cioteczko, ślę dobre myśli i zaciskam kciuki, żeby udało się ukarać bandziora. To straszne co się teraz z ludźmi wyprawia.
×
×
  • Create New...