-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Biedne pieski, na starość taki los :(
-
Piękna, nawet bardzo pięna sunia z tej Lunki :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
terra replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Witaj psiaczku, już niedługo... -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
terra replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Dorcię i podnoszę wątek, może ktoś zajrzy i pokocha -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
O, to to :) Moje to samo zrobiły z parapetem na werandzie :) Kotek? a co on wyjadał sikorkom? Chociaż moje psy z upodobaniem zbierają łupinki ze słonecznika, które wyrzucą ptaszki. Nawet kiedyś najadłam się wstydu, bo pojechałam do weta, piesek źle zniósł podróż, no i cały był w tych łupinach. Długa sierść itd. Wet mnie pocieszył, kiedyś facet zerwał go z łóżka alarmujacym tel. ,że pies umiera, wymiotuje robakami on nie wie, co to jest. Więc kazał przywieźć psa, ten zdenerwowany rozwija serwetkę w której przywiózł te robaki, wet patrzy a to ćmy bez skrzydełek. Otóż państwo sobie grilowali przy pochodni, piesek nie dostawał nic, więc sam zadbał o menu, zaczął się dokarmiać ciemkami które przylatywały do światła i opalały skrzydełka. Zjadł ich tyle, że aż się przejadł. Tak wiec może i kotek sąsiada wcina ziarenka. -
Najprzystojniejszy pies na Dogo Baj znalazł dom!!!
terra replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Cudne zwierzaczki, Baj jak zwykle reprezentacyjny, dostojny :) Moje kocurki też ostrzą pazurki na różnych sprzętach. Widzę, że masz takie same tymczasy jak moje ;) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
terra replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Dla Krabika ode mnie, przelew jednorazowy 2 x 10 zł. już w drodze. -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
terra replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Słodka Lizunia :) Murka, czy wpłata ode mnie 41,10 zł. już doszła? Jeśli tak, prosiłabym o potwierdzenie na wątku bazarkowym, link w podpisie. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Poleńka przypomina się. -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
terra replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Nieustająco zaciskam kciuki za Krabika i inne psiaczki. -
Być może biedaczek z głodu wyjadał wszystkie kamienie i patyki wokół swojej "budy" ewkar, jeśli ktoś tu na dogo deklaruje chęć zakupu (licytacji) Twojego materacyka na miau, to wpisz na bazarku, że taka i taka osoba z dogo licytuje. Szczegóły możecie dograć pisząc na maila. Jeśli będziesz miała jakieś zdjęcia piesków spod huty, mogę Ci założyć wątek na dogo a póxniej poproszę moda o przepisanie na Ciebie. Wtedy będziesz mogła robić bazarki na dogo. Pomyśl i daj znać. Myślę, że Erguś się nie obrazi gdy na jego wątku dogadamy szczegóły pomocy innym pieskom :)
-
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
terra replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Krabika i cieszę się ogromnie, że wielki dzień nadchodzi. Zaciskam kciuki. -
1O letnia Lula chora na serduszko. // Za tęczowym mostem
terra replied to Misiek1987's topic in Kardiologia
Śpij maleńka ['] Tak bardzo mi przykro, przytulam Misiek1987 -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
terra replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Mogę jedynie wspomóc jakimś grosikiem. Biedny psiaczek. -
Otóż się spodziewam ;) Nie pamiętam na którym wątku to napisałam, ale jakieś dwa tygodnie temu może trzy, jak chciałam wejść na dogo, wyskoczył mi komunikat, że jak wykupię licencję to będę mogła korzystać. Spróbowałam jeszcze raz i weszłam, ale skąd się takie cudo wzięło?
-
Odwiedzam sunieczkę, śliczna panienka :)
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
terra replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Mam i ja banerek Polci :) -
Odebrany od właściciela PARYS - JUŻ W NOWYM DOMU:)
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Śliczny jest. Energia go rozpiera, aktywny domek potrzebny.