Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Zaraz, zaraz, czy Dumka to sunia, czy kotka? Ja pisałam o Milce - kotce. Jeżeli Dumka to sunia, to tym bardziej problemów nie będzie, sunie nie są aż tak wrażliwe i kapryśne jak kotki.
  2. Zadzwoń koniecznie, my też się tutaj niepokoimy. Tak sobie myślę, że jeżeli Pani sama nie zadzwoniła, to znaczy że wszystko OK. Inaczej już by alarmowała.
  3. Masza, jak będą radosne wieści z nowego domu to Ci się serducho rozweseli.
  4. Happy, kiedy ktoś cię uczyni szczęśliwą?
  5. Fredzio jak zwykle zaczyna już wyczarowywać dla koleżanki domek. Oby się udało!
  6. Taki pies to skarb! Szkoda tylko, że jeszcze nie odkryty.
  7. Może rozumują w ten sposób, że jak małe, to niech będzie przynajmniej rasowe, poza tym yorki są, od długiego już czasu, w modzie. A Suzi jest przecudna!
  8. Celina, nie martw się, na pewno wszystko będzie dobrze. Z Milką nie było kłopotów, wybudziła się, nawet apetyt zaraz wrócił, była taka głodna, że dałam jej jeść najwcześniej jak tylko można było, czyli o godz. 1 w nocy. Tylko na początku siusiać nie chciała, ale potem i to się unormowało. W ogóle to tak długo, jak miała kaftanik pooperacyjny to udawała ciężko chorą, cały czas leżała, nie ruszała się. A z chwilą zdjęcia kaftanika nastąpiło cudowne uzdrowienie - momentalnie zaczęła hasać.
  9. Podnoszę śliczną dziewczynkę!
  10. Co słychać u Dżekusia? A tak na marginesie, jakim pieskiem jest Tobik?
  11. Malutka, słodka Mróweczka przypomina, że czeka!
  12. Śliczna Fredzia! Miała tyle szczęścia w nieszczęściu, że Fredziulek ją znalazł.
  13. Ja też nie rozumiem jak można oddać psa po tylu latach. Chory, nie chory, przecież to członek rodziny. Jak się ci ludzie zestarzeją i będa niedomagać to dzieci też oddadzą ich do DOS? Niewykluczone, bo przykład już mają. Oj Pusiu, Pusiu, tak bym chciała, żeby się do ciebie szczęście uśmiechnęło, żebyś miał kogoś, kto kochać cię będzie do końca twoich dni.
  14. Oczom nie wierzę! A więc jednak! Kochana Madam, bądź grzeczną dziewczynką, nawet jeśli koleżanka-rezydentka będzie niegrzeczna. Sciskam z całych sił kciuki, żeby obie sunie się zaakceptowały i czekam niecierpliwie na dalsze wieści. Tak się cieszę!!!
  15. Coś małe zainteresowanie ślicznym, sympatycznym, przyjaznym Rudym. Kochanie, pokazuj się światu!
  16. Może udałoby się umieścić Pusia w Dzienniku? Wydaje mi się, że to właśnie z Dziennika najwięcej piesków znajduje domy.
  17. Musi koniecznie mieć domek! To taka śliczna, delikatna panienka, wyjątkowo urocza!
  18. To świetnie Rudi, że nie tylko łapki, ale i cała reszta jest super. Dzielny chłopak z ciebie. Trzymaj tak dalej! I nie dokuczaj kotom! Ale, ale, 12 kg? Czy ja dobrze przeczytałam? Może jednak jakaś dietka, albo aerobik, a może siłownia? Tak, siłownia byłaby najlepsza, co o tym myślisz? Taki napakowany, ziejący piekielnym oddechem i porażający dzikim warkotem Rudi - to dopiero byłby postrach okolicy. Mimiś byłaby wtedy już całkowicie bezpieczna.
  19. Do góry maleńka!
  20. I jeszcze raz po domek hopaj!
  21. Koty to są rzeczywiście cwaniuchy. Ostatnio zaczęłam z zaskoczenia od Milki. Nawet się udało, ale Kastor i Teoś momentalnie gdzieś zniknęli. One się porozumiewają telepatycznie!
×
×
  • Create New...