Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Czaruś odda całe swe serduszko, tylko nie ma komu!
  2. I jeszcze raz pokazujemy się wszystkim!
  3. Podskakujemy najwyżej jak możemy!
  4. Siwuch ma tyle ogłoszeń, że musi się udać!
  5. Czyli można powiedzieć, że Figunia z nieba Ci spadła. Bardzo się cieszę, że jesteście razem.
  6. Fotki będą jak zwykle wtedy, kiedy przyjdzie mój syn, niestety nic na to nie poradzę. Chyba, że wcześniej spotkam się z Kasią. Włos Tiny nie był porównywany do włosa jakiejkolwiek rasy. Tina jest po prostu oryginalna sama w sobie!
  7. Tinka już po wizycie u fryzjera. Właściwie prawie nic się nie zmieniła. Ma tylko zdegażowaną trochę główkę, przystrzyżoną grzywkę tak, że teraz widać oczka, przystrzyżone porteczki, stópki zrobione na kocią łapkę, bardziej zaznaczoną talię, i to właściwie wszystko. Kitki ostały się w całości. Wygląda ładnie i świeżo. Szkoda, że nie mam możliwości zrobienia zdjęć, ale jak przyjdzie syn, to mam nadzieję, że pstryknie parę. Namęczyłyśmy się z panią fryzjerka, 1,5 godz. trwało to wszystko - ja trzymałam wyrywającą się Tinę i pot się ze mnie lał, a Pani strzygła. W pewnym momencie Tinka wyrwała mi się i spadła ze stołu - Pani ze zdenerwowania omal ataku serca nie dostała, aż musiała sobie zapalić. Co tu mówić, Tina duża nie jest, ale siłę to ma!
  8. Oby zauważył, a Czaruś przypadł mu do serca!
  9. Bardzo dziękujemy i życzenia odwzajemniamy. Czekamy oczywiście na dalsze wieści.
  10. Neli wita się z wszystkimi i domku wypatruje!
  11. Dzień dobry Happy, niech ten dzień będzie dla ciebie radosny!
  12. Nikt jej nie poczęstował ciasteczkiem, to wzięła sobie sama. Zuch dziewczyna!
  13. Bardzo mi przykro z powodu Lessi i koteczki. My zawsze tak bardzo przeżywamy odejście naszych zwierząt. Z drugiej strony myślę sobie, że lepiej jak one odchodzą przed nami, bo my jakoś dajemy sobie radę z naszym bólem, a one biedaki raz, że nie rozumieją co się stało, a dwa - bardzo często, niechciane, lądują w schronisku. Figuniu, bądź słoneczkiem i uśmiechem dla swojej Pani!
  14. Na dobranoc podskoczymy sobie jeszcze!
  15. Kundelek nie kundelek, liczy się charakter!
  16. Dom dla Mrówci pilnie potrzebny!
×
×
  • Create New...