Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Tylko nie do schronu! Przecież on sobie nie radził!
  2. Wspaniałe wieści! Zwłaszcza, że nie tylko Suzi ma domek, ale jeszcze jej koleżanka!
  3. Zgadzam się z jayo, trzeba postępować z dużą dozą wyobraźni, unikać sytuacji potencjalnie konfliktowych, starać się przewidzieć reakcje zwierząt. Nie zawsze jest to łatwe, a każdy przypadek indywidualny. Madam, proszę, bądź grzeczna!
  4. I jeszcze raz wypatruj domku na górze!
  5. Mrówcia pnie się do góry po domek!
  6. Wspaniałe wiadomości! I wspaniałe zakończenie! Madam, wszystkiego najlepszego w nowym, już teraz naprawdę twoim własnym domu!
  7. Kasiu, proponuję, żeby spotkać się jednak na Błoniach - w konkretnym miejscu, może to być odcinek między stadionem Juvenii a Biblioteką Pedagogiczną, albo odcinek między Biblioteką i hotelem Cracovia. Idąc główną ścieżką, tzn. tą przebiegającą przez środek Błoń nie ma możliwości żebyśmy się nie spotkały, mamy zresztą komórki, więc się namierzymy.
  8. Tinka od wczoraj jest już spuszczana ze smyczy na Błoniach. Wcześniej jej nie puszczałam samopas bo najpierw był okres aklimatyzacji, potem operacja i 2 tygodnie do zdjęcia szwów, potem pogoda była paskudna i nie chodziłyśmy tam, gdzie można było ją puścić. Ale od wczoraj jest cieplutko i przyjemnie. Tinusia bardzo ładnie idzie, nie odbiega za daleko, ale też nie trzyma się cały czas blisko nogi. Mam ją zawsze na widoku, zresztą przychodzi na zawołanie. Z innymi pieskami wita się ładnie, jeżeli jakiś piesek nie podoba jej się specjalnie, to robi kółko i wraca do mnie. Bardzo jej się podobają te spacerki, a ja też jestem zadowolona, że nie muszę jej trzymać na smyczy, jak inne pieski biegają sobie luzem. Na przyszły wtorek jesteśmy zapisane do fryzjera. Wszystkie wcześniejsze terminy były już zarezerwowane - zrobiło sie po prostu ciepło i każdy psiak chce mieć ładną fryzurkę.
  9. Czy będą jakieś wieści z nowego domu? Bardzo jestem ciekawa jak Puszek się zaaklimatyzował, no i w ogóle co u niego słychać.
  10. Przecudny, przemądry, przewspaniały Fredzio - i dalej bez domku!
  11. Nikt tu nie zagląda...
  12. I na dzień dobry na pierwszą stronę!
  13. Ludzie! Nie widzicie jaka ona śliczna? Co ta sunia robi jeszcze w schronisku?
  14. I jeszcze raz podskakuj!
  15. Tabi musi koniecznie iść z nami! Moje sunie są bardzo przyjacielskie, więc z ich strony nie będzie żadnych awantur.
  16. Tinka długo miała problemy żołądkowo-jelitowe. Na pewno przyczynił się do tego stres, no i zmiana jedzenia. Jeszcze teraz ma dni, kiedy coś jej dolega. Zdarza się też, że wymiotuje kwasem żołądkowym, daję jej wtedy 1/4 tabletki Ranigastu i pomaga, apetey wraca, a w brzuszku przestaje burczeć. U Adki też się wszystko wyreguluje. Gdyby miała nadkwasotę, to oczywiście dawkę Ranigastu trzeba dostosować do jej wagi (patrz ulotka leku).
  17. Będzie nam bardzo miło razem pospacerować np. na Błoniach. Sobotę mam zajętą, co do niedzieli to jeszcze nie wiem. Może w piątek? Ma być ładna pogoda.
  18. I na koniec dnia jeszcze raz sobie podskoczymy!
  19. Piękna sunia i piękne zdjęcia. Ale się "małej" udało! Czy też dostała ciasteczko? Rozumiem, że ten zastawiony stół to też na cześć Ady.
  20. A zatem czekamy na dalsze wieści i koniecznie zdjęcia.
×
×
  • Create New...