Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. No to trzymamy kciuki!!! Byle do niedzieli!!! A swoją drogą dziwię się, że tylko jedni Państwo zaoferowali domek takiemu ślicznemu pieskowi. Przecież on jest cudny!
  2. Kasiu, w ten weekend ma cały czas padać, więc jeśli prognoza się sprawdzi, to nasz spacer będziemy musiały odłożyć do następnego tygodnia. U Tinki wszystko w porządku, chciałabym tylko żeby więcej jadła, bo rośnie z niej niejadek, a że kosteczki jeszcze jej przez skórę można wyczuć, więc należałoby trochę przytyć.
  3. Wieści są naprawdę pomyślne, zwłaszcza, że Ada jest dopiero 2 dni w nowym domu. Ma prawo być zestresowana, ma prawo boleć ją brzuszek, ale z każdym dniem będzie lepiej. Zresztą przy takiej opiece nie może być inaczej!
  4. Dobranoc malutka, obyś jak najszybciej mogła spać we własnym domu!
  5. Rudy przypomina, że czeka!!!
  6. I co z Puszkiem? Udało się tym razem?
  7. A Mróweczka czeka i czeka...
  8. Mogę się tylko podpisać pod wszystkimi podziękowaniami, całusami i głaskami. To taki prawdziwy happy end, oby jak najczęściej się zdarzał. Masza, Jaguniu, całuję Was gorąco! Jaguniu, bądź szczęśliwa w nowym domku, już teraz na zawsze szczęśliwa!
  9. Trzymamy, mocno ściskamy kciuki!
  10. Ja już mam sterylkę (plus usunięcie guzów na sutkach) za sobą. Dzisiaj właśnie moja Tina (z Dogo) miała wyjmowane szwy. U Madam też wszystko będzie OK. Dobrze, że Pani zdecydowała się na ten zabieg. Madam, kochana sunieczko, bądź zdrowa i szczęśliwa i daj szczęście swojej Pani.
  11. Wielkie brawa dla wszystkich!!! Adusiu, ale miałaś szczęście! I ty to szczęście odwzajemnisz!
  12. Brązowa, to ja odpowiem za Kasię: w schronisku krakowskim jest około 550 psów i 250 kotów. Aż tyle! Tinka ma już zdjęte szwy. Strasznie rozrabiała, do tego stopnia, że zamiast ugryźć moją rękę, ugryzła się w tylną łapę - przez przypadek. No, ale już po wszystkim. Kaftanik zdjęty, szampon kupiony, teraz będzie pranie, no może poczekam z jeden dzień, żeby ją tak naraz nie stresować, no i żeby błoto trochę obeschło, bo u nas dzisiaj pada. Z Kasią planujemy wspólny spacer, może w ten weekend, może w następny, zależy od pogody i od wolnego czasu. Ale w ogóle, to na pewno się spotkamy.
  13. Czekamy na wieści z nowego domku, bardzo się niecierpliwimy.
  14. I jeszcze raz pokaż się ślicznoto!
  15. Oj, jak cudnie! Madam kochana na kolankach, i piłeczką się bawi, i z koleżanką się dogaduje, radosna, bezkonfliktowa panienka. Oby tak dalej, oby jeszcze lepiej. Tak się cieszę!!!
  16. Jesteśmy, jesteśmy i dalej szukamy domku dla prześlicznej Suzi.
  17. Tinka już chyba zapomniała o operacji, z kaftanikiem się, że tak powiem, zrosła, w ogóle jej nie przeszkadza, nie próbuje go sobie zdjąć, nieraz tylko liże się po brzuszku, widać ją szwy swędza, ale materiał jest na tyle gruby, że go sobie nie "przelizała". Całe szczęście, że już jutro (właściwie dzisiaj) kaftanik zostanie zdjęty, bo brudny jest niemiłosiernie.
  18. Dobranoc malutka, może nowy dzień będzie lepszy!
  19. Ja też jestem tego zdania. Pies się na spacerze wybiega, a potem w domu większość czasu po prostu śpi.
×
×
  • Create New...