Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Najważniejsze, że Madam szczęśliwa!
  2. Trzymamy, trzymamy, żeby tylko domki były odpowiednie, bo dom dla psa to nie to samo, co dom dla kota. Ja zawsze uczulam ludzi na pewne sprawy, głównie zabezpieczenie okien i balkonów. Niedoświadczeni nie zdają sobie sprawy co kot potrafi i czego to nie wymyśli.
  3. A zatem po przyjeździe czekam na sygnał od Ciebie. Spotkamy się, porozmawiamy.
  4. Akuszko, w tym właśnie kłopot, że żadnych nowych zdjęć nie mam. Ale na pewno będą, jak spotkam się z Wtatarą i może Kasią. Wtatara, czekam na sygnał co do terminu wspólnego spacerku, postaram się dostosować. A co do reszty sierściuszków, to na szczęście wszyscy zdrowi.
  5. Powolutku pacyfikuję Tinkę, tylko ze zdjęciami kłopot. Tak to jest jak się nie ma swojego aparatu, a w dodatku nie potrafi wkleić tych zdjęć na forum. A tak w ogóle, to u nas wszystko w porządku.
  6. Pepsi malutka, kiedyż los się do niej uśmiechnie?
  7. A w schroniskach wszystkie psie serca wyją...
  8. Zuzanka jest po prostu damą i je "widelcem".
  9. Cieszę się, że z Figunią wszystko OK. A co Tobie mogę doradzić, jak pomóc? Na odległość pozostają tylko ciepłe myśli, życzliwe słowa i te Ci przesyłam.
  10. Laleczka - prawie całe życie w schronie! Kiedy to się wreszcie skończy?
  11. Mrówcia szuka swojego Człowieka, może być bez samochodu!
  12. U mnie przy polowaniu na muchy, ćmy itp. leci firanka, tzn. żabki puszczają, a jak kiedyś nie puściły, to z jednej firanki zrobiły się dwie.
  13. A my się na pewno spotkamy z Kajunią na spacerze!
  14. Mrówcia czeka na swoją szansę!
  15. Niektórzy właściciele upodabniają się po części do swoich psów. Psy zresztą też, ale bardziej z zachowania, na zasadzie jaki pan, taki pies.
×
×
  • Create New...