Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
Malutka PEPSI - nareszcie ma swój własny domek!!! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Wędruj do góry malutka, już tak długo czekasz, a przecież całe życie przed tobą, tylko niech ktoś ci da taką szansę! -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Isabel replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
A pozostała dwójka? -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Kto uwolni Mróweczkę? -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Isabel replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
A pisałaś, że "dzieci" już Ci wyfruwają z domu. Czy coś się zmieniło? Domki już nieaktualne? -
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Isabel replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Myślałam,że ten szary kotek to Twój rezydent (rezydentka? - nie pamietam płci). Kociąt było przecież 6, 2 poszły do domu, więc powinno być 4. -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Kochana Mróweczka, tak by chciała wyjść zza tych krat... -
NELI - młoda sunia ze świerzbowcem:( Pilnie DT POMÓŻ JEJ !!!!
Isabel replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Biedactwo... Domku, gdzie jesteś? Biedna, chora Neli czeka! -
Tabi nie musi od razu polubić Kajuni, wystarczy żeby ją tolerowała. U moich dziewczynek nie ma jakichś specjalnych oznak miłości, ale chyba się lubią, bo żadnych scysji między nimi nie ma. Chociaż początki były trochę trudne - Vega wprawdzie tylko pół dnia mruczała na Tine, ale potem Tina warczała i szczekała, jak tylko Vega zbliżała się niej (po prostu się jej bała).Szybko jednak obie stwierdziły, ze nic im ze strony "rywalki" nie zagraża i teraz jest idealna zgoda. Ale to zależy w dużym stopniu od charakteru obu piesków i zachowania człowieka w takich sytuacjach. Musisz być przygotowana, że na początku może być różnie, nigdy nie jest idealnie, tak jak człowiek by sobie wymarzył. Ale wierzę, że dziewczynki szybko dojdą ze soba do porozumienia i będzie tak dobrze, jak u mnie.
-
Sonia niańczy przybrane dzieci - jeszcze dla Niki szuka domu!!!
Isabel replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Rodzinna sielanka. Cudna fotka. Czyli, o ile dobrze policzyłam, 4 kociąt dalej u Ciebie? -
Wtatara, gratuluję decyzji! Jeszcze jedna schroniskowa, niechciana (bo za stara) bidulka uratowana. Musimy się koniecznie spotkać - my i nasze zwierzaki.
-
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylko kto jej te warkoczyki zaplecie? Zebranie włosków w kucyk i obwiązanie gumką trwa chwilę, a ostatnio Tina i tak już mi ucieka. Co to by się działo przy warkoczykach! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja widziałam kiedyś skye terrierkę z zaplecionymi na główce warkoczykami, zakończonymi spinkami-kwiatuszkami. Wyglądała rozkosznie! (Chociaż, prawdę mówiąc, było to trochę wynaturzenie psa.) -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Papiloty odpadają, bo Tina nic koło siebie zrobić nie da, a już zwłaszcza na buzi i nogach, już prędzej ogon da sobie uczesać, co jest dla mnie dziwne, bo psy bardzo pilnują swojego ogona. A czy warczy? Jeszcze jak! Warczy, i szczeka, i kicha(!), i ucieka. A te rzepy na brodzie wbiły się aż po samą dolną wargę - dzisiaj udało mi się podglądnąć. Tak więc nie tylko przycięcie brody, ale praktycznie ogolenie jej by się przydało. -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Skacz maleńka!!! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Tinki jest jeszcze gorzej, bo ona nie ma szorstkiego włosa, tylko jedwabisty, i o wiele dłuższy niż u jamnika. No, ale problem pozostaje ten sam. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gdyby to można było skubnąć, to nie byłoby problemu. Sęk w tym, że te rzepy są wciśnięte, owinięte wokół włosami, a włosy zrobiły się naprawdę długie. Na tułowiu nie ma, tylko broda i łapy cierpią, ale z łapek sama sobie wyskubuje. Może poczekać, aż te rzepy wyschną i same się wykruszą? Teraz to pozostaje chyba tylko wziąć i uciąć. Na Vegę nic nie włazi, ale ona ma krótki włos, w tamtym roku jesienią miała parę, ale na tułowiu i problemu z wyjęciem nie było żadnego. Natomiast lata temu mój Rufus miał przygodę z gumą do żucia - wkleiła mu się do brody. W końcu trzeba było ten fragment wyciąć, bo żadne środki nie pomagały. Kupiłam Tince gumki-frotki i wiążę jej elegancki kucyk na środku główki - bardzo ładnie wygląda i włoski nie spadają jej do oczek. W domu jej to zdejmuję, żeby nic ją nie gniotło, ale - o dziwo - nawet jej ta gumka nie przeszkadza, bo nie próbuje jej zdejmować. -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mamy problem z rzepami. Koło mnie ścięli trawę i teraz rzepy zamiast rosnąć wysoko na łodygach leżą w trawie. I Tina wszystko zbiera! Z łapek sama sobie wyjmuje, ale najgorzej jest z brodą. Sama sobie nie wyjmie, bo nie da rady, a mnie nie pozwoli, zaraz warczy. Na brodzie z jednej strony ma 1 rzepa, a z drugiej strony całą kępkę. I co tu robić? Należałoby to chyba wszystko wyciąć, ale po pierwsze zostałaby wtedy bez brody, a po drugie - wcale nie gwarantowałoby to, że następnego dnia nie przylepią się do niej następne rzepy. Ona ma wyjątkowo czepliwe włosy, przy tym urosły jej bardzo, są o wiele dłuższe niż zimą.