Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Mróweczka chce kochać, ale nie ma kogo...
  2. A ja jakoś nie skojarzyłam. W tym ogromnym ludzkim nieszczęściu przynajmniej zwierzęta specjalnie nie ucierpiały.
  3. Do góry Mrówciu, będziemy tak skakać aż do skutku!
  4. Adce to dobrze, ma swój ogród, swoją trawkę, swoje drzewka w cieniu, wszystko o czym pies może w takie upały pomarzyć. Lepiej Adusiu trafić nie mogłaś!
  5. W przyszłym tygodniu prawdopodobnie ma już być chłodniej, więc spacerek powinien się udać. Teraz wychodzimy tylko na 15-20 minut blisko domu, niestety koło mnie nigdzie nie ma cienia, cały czas męczące słońce. Ale za to w mieszkaniu mam cień, co nie znaczy, że jest chłodno, mury już tak się nagrzały, że wielkiej różnicy między wnętrzem a zewnętrzem nie ma. Zwierzęta właściwie cały czas śpią, a ja staram się jakoś funkcjonować, choć ciało i umysł pracują na zwolnionych obrotach.
  6. Jeżeli będziesz miała Kasiu wolny dzień,a pogoda będzie spacerowa to wyślij sms, postaram się dostosować.
  7. Fredziu, gdzie ten twój domek? Skacz wysoko i rozglądaj się, może gdzieś się ukrył!
  8. Dobrze, umówmy się w tygodniu, ale te upały muszą minąć, bo teraz to ja wychodzę z suniami tylko blisko domu, one się bardzo męczą, to już starsze damy, no i to futro, zwłaszcza u Tiny - długie i czarne. Chociaż Tinka nawet idzie, tylko Vegę muszę ciągnąć jak krówkę na postronku.
  9. Oj Mróweczko, kiedyż się do ciebie szczęście uśmiechnie?
  10. Podnoszę!!! Dom dla Neli koniecznie potrzebny!!!
  11. Neli, śliczna sunieczka, szuka domu od zaraz!
  12. Śliczna sunia szuka domu od zaraz!
  13. Domku dla Mróweczki, gdzie jesteś? Sunia już tak długo czeka w schronisku, niemal całe swoje życie!
  14. Wędrujemy do góry, aż do skutku!
×
×
  • Create New...