Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Mój poprzedni pies odszedł 13 lat temu i do dziś go wspominam, wszystko po nim zostawiłam - miseczki, obróżki, różne drobiazgi. Tak ludzi, jak i zwierząt drogich naszemu sercu nigdy się nie zapomina.
  2. A z czego ten krwiak? Uderzyła się o coś? Myślę, że jeżeli serduszko ma zdrowe, to narkozę powinna dobrze znieść. Moje aktualne zwierzaki przeszły po dwie-trzy operacje i nic złego się nie działo. Ale na wszelki wypadek lepiej Adusi zbadać serduszko przed zabiegiem.
  3. Ja namówiłam sąsiadkę na wzięcie najpierw jednego kota, a potem drugiego, i jest mi za oba wdzięczna. Też mówi, że dwa koty to nie jeden, jak wychodzi z domu, to wie, że razem nie będa się nudziły i w ogóle jest o wiele zabawniej, tak dla kotów, jak i dla niej.
  4. Cały czas pniemy się do góry!
  5. Niektóre pieski mają to szczęście, że już po paru dniach, tygodniach znajdują domek, a niektóre siedzą na tym forum i siedzą i końca nie widać. Laluniu, ale my nie tracimy nadziei!
  6. Jest wam razem ze sobą bardzo dobrze i niech tak zostanie.
  7. Tak, Tofik miał jednak niebywałe szczęście, że tak szybko znalazł dom, i to jaki dom!
  8. Tego się właśnie obawiałam. Strasznie mi przykro. Jedyne pocieszenie to to, że ostatnie miesiące swojego życia spędził w domu. A że nie było Cię przy nim, no cóż, w życiu nie zawsze układa się tak, jakbyśmy chcieli. Ale zrobiłaś dla niego bardzo dużo, przedłużyłaś mu życie, dałaś miłość i szczęśliwy dom. On o tym wiedział i dziękował Ci za to.
  9. Tak, tak, czekamy na kolejne ślubne zdjęcia, z wielką przyjemnością pooglądamy. A jak uszko Adusi, są jakieś wieści?
  10. No proszę, toż to prawdziwa hrabina, na czerwonym aksamicie. A w koszyczku to chyba jakieś smakołyki na przegryzkę? I gdzie by jej było lepiej?
  11. To straszne co piszesz Idalio. Bardzo Ci współczuję. Zawsze się opłakuje swojego przyjaciela, ale inaczej jest gdy umiera on ze starości czy na skutek ciężkiej choroby, a inaczej - o wiele, wiele gorzej, gdy odchodzi niespodziewanie i to w taki okropny sposób - pod kołami samochodu. Wiem co przeżywasz i bardzo, bardzo Ci współczuję.
  12. Furciaczek, co to wszystko znaczy? Ja nie chcę się domyślać. Ja chcę wiedzieć.
  13. Skacz Laluniu, choć pewnie jesteś już tym skakaniem zmęczona!
  14. Pepsi malutka, ale skacze wysoko!!!
  15. Skaczemy, aż do znudzenia!!!
×
×
  • Create New...