Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Skacz malutka, choć pewnie jesteś już tym skakaniem zmęczona!
  2. Mróweczka, śliczna smutna sunieczka...
  3. No to wędruj malutka do góry!
  4. Zajrzałam, będę chociaż podbijać. To jest wszystko tragiczne, serce się ściska, że nie można wszystkim pomóc.
  5. Ja też się niestety do takich zaliczam..., a szkoda.
  6. Oczywiście maluszek musi znaleźć dom, wcale Ci nie życzę kociarni w domu, już i tak zrobiłaś dla całej tej gromadki maksimum dobrego.
  7. Nie, ona była kundelka, średnia, czarna, krótkowłosa.
  8. Co do wyjadania zawartości kuwety, to robił to szczeniak - sunia, którą w zeszłym roku miałam na tymczasie. Kotom z miseczek też wyjadała suche, musiałam stawiać je na meblościance.Była to zresztą wyjątkowo żywiołowa i oporna suńka.
  9. Mała jest cudna, ludzie chyba oczu nie mają!
  10. Bidulka, tak by chciała wyjść...
  11. Ale jak widać instynkt pozostał. Powinno jej to przejść jak maluchy już wyjdą z domu, albo podrosną:diabloti:
  12. Vegunia czuje się już dobrze, biegunka minęła, brzuszek nie boli i nawet apetyt wrócił. Co do kocich miseczek, to Vega nigdy ich nie ruszała, bo suchej karmy nie lubi. Tinka z początku do nich się zabierała, ale powiedziałam, że nie wolno, że to kocie, i od tej pory ich nie tknie - bardzo pojętna i posłuszna sunia. Ja mam w ogóle idealne zwierzaki, tak mi się trafiło:lol:
  13. A czy Sonia jest wysterylizowana, bo nie pamętam?
  14. Co u panny Rosi, jak się miewa w nowym domku?
  15. To już naprawdę za długo trwa!
  16. No, ja wczorajszą noc miałam nieprzespaną, ale to nie Tinkę czyściło, tylko Vegę, chociaż obie jadły to samo, w ilościach normalnych. Ciekawe co nam dzisiejsza noc przyniesie.
  17. Nikt nie chce takiego ślicznego kieszonkowca?
  18. Magdo, moja Tina jechała do mnie, czyli do Krakowa, aż z Sopotu. I też nie wiedziałam jak zareaguje na moje 3 koty, czy zaprzyjaźni się z moją sunią-rezydentką. A jednak wszystko ułożyło się pomyślnie. Pewności nigdy się nie ma, ale warto zaryzykować.
  19. Miłości i domu i swojego Człowieka!
  20. Oj, to faktycznie maleńka, może ktoś znajdzie dla niej kącik w swoim domu.
×
×
  • Create New...