Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Kasiu, chętnie wybierzemy się na wspólny spacer. Ten weekend mam zajęty, ale może następny? Będziemy w kontakcie.
  2. Tina miała dzisiaj wyciskane gruczoły okołoodbytowe. Przez trzy dni saneczkowała i widać było, że ją coś boli, swędzi. Po dzisiejszym zabiegu jest może odrobinę lepiej, ale dalej nie czuje się dobrze. W domu wykąpałam ją i wycięłam jej włosy wokół odbytu, żeby ją nic nie drażniło. Ale dalej jest apatyczna, chodzi skurczona i zaraz siada, a na spacerze albo ciągnie, jakby jej coś strasznie dokuczało i chciała od tego uciec jak najdalej, albo siada. Straciła też apetyt, rano nie ma ochoty na jedzenie, a wieczorem wprawdzie chętnie podchodzi do miski, ale jej nie kończy, co było dawniej nie do pomyślenia - wylizywała swoją miskę i czekała na wylizanie miski Vegi. Ale i tak w ciągu 5 miesięcy przytyła 5 kg - 1 kg na miesiąc. Waży teraz 16,5 kg, no może przez te ostatnie dni z pół kilo spadła. Co do higieny, to bardzo trudno utrzymać ją u psów długowłosych. Ja myłam Tinie pupę szmatką po każdej kupce, ale ona ma tak gęste włosy, że powinnam ją właściwie kąpać, no ale kąpiel 3 razy dziennie to raczej nie wchodzi w rachubę. Ciekawa jestem jak radzą sobie właściciele np. PON-ów, albo innych długowłosych owczarków. Martwię się, żeby nie zrobił się Tinie na tych gruczołach ropień. Dzisiaj zrobiłam wszystko co mogłam - wizyta u weta, kąpiel i wycięcie włosów na pupie. Poczekamy na efekt.
  3. Domku dla Mrówci, gdzie jesteś?
  4. Biedaczek, zasługuje na co najmniej 3 spacery dziennie, ze swoją Rodziną!
  5. To się nazywa "syndrom pustego gniazda". Zawsze przykro, gdy wyfruwają dzieci, czy to kocie, czy to psie, czy to własne, ludzkie (wtedy najbardziej jest żal, coś o tym wiem).
  6. Czy to znaczy, że wszystkie maluchy mają już domki?
  7. Domku, przybywaj po Mróweczkę!
  8. Oby się udało, oby Pani zdecydowała się na Neli!
  9. Cóż za prześliczne mordeczki! I te pozy! Cały koci wdzięk!
  10. Neli, pokazuj się, cały czas się pokazuj, może ktoś cię wypatrzy!
  11. Szybciutko biegniemy domku szukać!
  12. Jak cudnie!!! Happy nareszcie w DOMU!!! Bądź szczęśliwa maleńka, wszystkiego najlepszego!!!
  13. Brawo Rudi! Kochany i dzielny z ciebie chłopak! A jaką rodzinę masz - SUPER!!! Mimiś, strasznie lubię czytać te opowieści Rudiego, to prawdziwa powieść w odcinkach.
  14. Pokazuj się Mrówciu aż do skutku!
  15. Do góry Neli i rozglądaj się za domkiem!
×
×
  • Create New...