Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Coś mi się wydaje, że go nie zje. Zapach Pratela wyczułam, jak go kroiłam - nieprzyjemny, ale nie ma szans, żeby dać Aksamitkowi tabletkę do buzi, zwłaszcza w pojedynkę.
  2. Aksamitek znosi samotność zupełnie dobrze, bałam się, że będzie płakał za Ptysią, ale na szczęście nie. Próbuję go dzisiaj odrobaczać, tzn. rozkruszyłam 1/4 tabletki Pratelu i zmieszałam z małą ilością mięska z puszki. Zjadł minimalnie. Dodałam więc trochę szynki - znowu zjadł minimalnie, widać było białe cząsteczki tabletki. Kupiłam więc wędzone szprotki i dodałam. Zjadł minimalnie, czekam, może się w końcu skusi i zje tę niewielką, wielkości łyżki, porcyjkę. Wtedy będę wiedziała, że tę tabletkę, na raty wprawdzie, ale zjadł. Dzisiaj wzięłam go pierwszy raz na ręce i głaskałam. Był wystraszony, spięty, nie mruczał, ale też nie uciekał.
  3. Podskakujemy, może na pierwszej jakiś domek wolny!
  4. Podskakujemy wysoko, domku wypatrujemy!
  5. Faktycznie, mogłam to rozdzielić na dwa posty, bo następny też jest mój, ale zapomniałam o tym zaleceniu.
  6. Udało się!!! Ale nie dzieliłam na sesje zdjęciowe, tylko dałam ogólnie - zdjęcia Mrówki + ulotki.
  7. Sun marzy o domku... Oby to marzenie jak najszybciej się spełniło!
  8. Zdjęć wklejać, kopiować też nie potrafię, nikt mnie tego nie nauczył, a sama widocznie jestem za mało sprytna, nie to pokolenie, co się na komputerach i Internecie wychowało.
  9. Napisałam, ale to jest nieaktywne, a uaktywnić nie potrafię.
  10. Noworoczne HOOOP!!!
  11. Na Nowy Rok wielgaśne HOOOP!
  12. Niespodzianka!!! Ptysia właśnie pojechała do swojego domu! Dom jest w centrum Krakowa, okna nie otwierane, potem będą zabezpieczone, balkonu nie ma. W domu jest już 6-miesięczna kotka Stasia, w kolorze podobnym do Ptysi. Umowę dostosowałam do kotki wysterylizowanej, pouczyłam Pana co do konieczności jak najszybszego odrobaczenia. Ja byłam wczoraj w lecznicy po tabletki na odrobaczenie, ale doszłyśmy z wetką do wniosku, że lepiej zrobić to 2 stycznia, bo jak by coś się działo, to lecznica jest czynna, a w dni świąteczne to różnie bywa z opieką weterynaryjną. W domu u Pana zawsze ktoś jest, tak więc będzie miał na wszystko oko. Najważniejsze, że Ptysia będzie już uczestniczyć w życiu domowym, co przyspieszy jej oswajanie. Teraz jak siedziały we dwójkę w osobnym pokoju, to miałam wrażenie, że człowiek nie jest im do szczęścia za bardzo potrzebny - mają swoje towarzystwo, jest ciepło, jedzonko podane, zabawki też są. A przecież mają to być kotki domowe, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Będę się jeszcze kontaktowała z Panem wieczorem, a za parę dni odwiedzę Ptysię.
  13. Moje sunie wystrzały noworoczne przeżyły zupełnie dobrze - Vega jest przygłucha, co w tym przypadku było dużą zaletą, Tinka trochę zaczęła szczekać, ale ją uspokoiłam - zobaczyła, że Vega nie reaguje, wszyscy zachowują się normalnie, więc przyjęła, że tak musi być. A Teoś siedział w oknie i oglądał sztuczne ognie - pierwszy raz go to zaciekawiło, dotąd moje koty nie chciały oglądać takich śliczności, a u mnie to się często zdarza, bo Błonia blisko i stadion Wisły.
  14. Biedaczek, oby Nowy Rok był dla niego łaskawy, przyniósł mu zdrowie i szczęśliwy, kochany domek! Wszystkim życzę wiele pomyślności, radości, sukcesów i dobroci wszelkich w Nowym 2008 Roku!
  15. Najserdeczniejsze życzenia - oby ten Nowy 2008 Rok był pomyślny, spokojny, pod każdym względem łaskawy i hojny!
  16. Trzymam kciuki i ja! Dla całej Rodzinki najserdeczniejsze życzenia noworoczne - oby się marzenia spełniały, los hojnie sypał darami, zdrówko dopisywało, a uśmiech jak najczęściej na wszystkich buziach i pyszczkach gościł!
  17. No to Tabuniu dla ciebie specjalne życzenia zdrówka! Może to tylko i wyłącznie zapalenie spojówek, miała badane dno oka?
  18. Najserdeczniejsze życzenia - oby Nowy 2008 Rok był szczęśliwy, spokojny, zdrowy, ze wszech miar pomyślny dla nas i naszych podopiecznych, oby jak najmniej zwierzaków szukało domków, oby jak najwięcej je znajdowało!
  19. Najserdeczniejsze życzenia - pomyślnego, spokojnego, szczodrego i łaskawego Nowego 2008 Roku - dla wszystkich Cioteczek i ich podopiecznych!
  20. Najserdeczniejsze życzenia noworoczne dla wszystkich Cioteczek i ich podopiecznych!
  21. Szczęśliwego, spokojnego, pomyślnego pod każdym względem Nowego 2008 Roku!
×
×
  • Create New...