Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Coś mi się wydaje, że go nie zje. Zapach Pratela wyczułam, jak go kroiłam - nieprzyjemny, ale nie ma szans, żeby dać Aksamitkowi tabletkę do buzi, zwłaszcza w pojedynkę. -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Aksamitek znosi samotność zupełnie dobrze, bałam się, że będzie płakał za Ptysią, ale na szczęście nie. Próbuję go dzisiaj odrobaczać, tzn. rozkruszyłam 1/4 tabletki Pratelu i zmieszałam z małą ilością mięska z puszki. Zjadł minimalnie. Dodałam więc trochę szynki - znowu zjadł minimalnie, widać było białe cząsteczki tabletki. Kupiłam więc wędzone szprotki i dodałam. Zjadł minimalnie, czekam, może się w końcu skusi i zje tę niewielką, wielkości łyżki, porcyjkę. Wtedy będę wiedziała, że tę tabletkę, na raty wprawdzie, ale zjadł. Dzisiaj wzięłam go pierwszy raz na ręce i głaskałam. Był wystraszony, spięty, nie mruczał, ale też nie uciekał. -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Podskakujemy, może na pierwszej jakiś domek wolny! -
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Podskakujemy wysoko, domku wypatrujemy! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Faktycznie, mogłam to rozdzielić na dwa posty, bo następny też jest mój, ale zapomniałam o tym zaleceniu. -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Udało się!!! Ale nie dzieliłam na sesje zdjęciowe, tylko dałam ogólnie - zdjęcia Mrówki + ulotki. -
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Sun marzy o domku... Oby to marzenie jak najszybciej się spełniło! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Zdjęć wklejać, kopiować też nie potrafię, nikt mnie tego nie nauczył, a sama widocznie jestem za mało sprytna, nie to pokolenie, co się na komputerach i Internecie wychowało. -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Napisałam, ale to jest nieaktywne, a uaktywnić nie potrafię. -
Noworoczne HOOOP!!!
-
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Noworoczne HOOP!!! -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Noworocznie podskakujemy!!! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Na Nowy Rok wielgaśne HOOOP! -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Niespodzianka!!! Ptysia właśnie pojechała do swojego domu! Dom jest w centrum Krakowa, okna nie otwierane, potem będą zabezpieczone, balkonu nie ma. W domu jest już 6-miesięczna kotka Stasia, w kolorze podobnym do Ptysi. Umowę dostosowałam do kotki wysterylizowanej, pouczyłam Pana co do konieczności jak najszybszego odrobaczenia. Ja byłam wczoraj w lecznicy po tabletki na odrobaczenie, ale doszłyśmy z wetką do wniosku, że lepiej zrobić to 2 stycznia, bo jak by coś się działo, to lecznica jest czynna, a w dni świąteczne to różnie bywa z opieką weterynaryjną. W domu u Pana zawsze ktoś jest, tak więc będzie miał na wszystko oko. Najważniejsze, że Ptysia będzie już uczestniczyć w życiu domowym, co przyspieszy jej oswajanie. Teraz jak siedziały we dwójkę w osobnym pokoju, to miałam wrażenie, że człowiek nie jest im do szczęścia za bardzo potrzebny - mają swoje towarzystwo, jest ciepło, jedzonko podane, zabawki też są. A przecież mają to być kotki domowe, w dosłownym tego słowa znaczeniu. Będę się jeszcze kontaktowała z Panem wieczorem, a za parę dni odwiedzę Ptysię. -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
Isabel replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Moje sunie wystrzały noworoczne przeżyły zupełnie dobrze - Vega jest przygłucha, co w tym przypadku było dużą zaletą, Tinka trochę zaczęła szczekać, ale ją uspokoiłam - zobaczyła, że Vega nie reaguje, wszyscy zachowują się normalnie, więc przyjęła, że tak musi być. A Teoś siedział w oknie i oglądał sztuczne ognie - pierwszy raz go to zaciekawiło, dotąd moje koty nie chciały oglądać takich śliczności, a u mnie to się często zdarza, bo Błonia blisko i stadion Wisły. -
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
W tym roku MUSI się udać! -
Barry z Lublina, znalazł bezpieczeństwo i wspaniały dom u boku Zosi!
Isabel replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Najserdeczniejsze życzenia - oby ten Nowy 2008 Rok był pomyślny, spokojny, pod każdym względem łaskawy i hojny! -
Mały wileki Sheridan, który skradł serce Ines :)
Isabel replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki i ja! Dla całej Rodzinki najserdeczniejsze życzenia noworoczne - oby się marzenia spełniały, los hojnie sypał darami, zdrówko dopisywało, a uśmiech jak najczęściej na wszystkich buziach i pyszczkach gościł! -
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
Isabel replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
No to Tabuniu dla ciebie specjalne życzenia zdrówka! Może to tylko i wyłącznie zapalenie spojówek, miała badane dno oka? -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Najserdeczniejsze życzenia - oby Nowy 2008 Rok był szczęśliwy, spokojny, zdrowy, ze wszech miar pomyślny dla nas i naszych podopiecznych, oby jak najmniej zwierzaków szukało domków, oby jak najwięcej je znajdowało! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najserdeczniejsze życzenia - pomyślnego, spokojnego, szczodrego i łaskawego Nowego 2008 Roku - dla wszystkich Cioteczek i ich podopiecznych! -
Najserdeczniejsze życzenia noworoczne dla wszystkich Cioteczek i ich podopiecznych!
-
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwego, spokojnego, pomyślnego pod każdym względem Nowego 2008 Roku!