Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Czeka i domku wypatruje biedaczek...
  2. Komu, komu takiego pięknego węgielka?
  3. I jeszcze raz o sobie przypominamy!
  4. Już zmniejszyłam podpis, a kocurek jest u mnie na tymczasie.
  5. Jest tak zimno, a nasze Słoneczko dalej w schronie...
  6. Aksamitek ma włączony piec i jest mu cieplutko, poza tym zawsze może schować się pod koc na wersalce, co zresztą robi. Jak pomyślę o tych biedakach na mrozie, to płakać mi się chce.
  7. Właśnie się o to obawiałam. Spróbuję zmniejszyć bannerek Baffiego.
  8. Dziękujemy również bardzo Katii za ogłoszenie na gumtree:lol:
  9. Pokażmy się jeszcze raz, Słoneczko!
  10. Dziękujemy za śliczny bannerek - już go umieściłam w podpisie! Aksamitek na pewno do chuderlaczków nie należy, jest tłuściutki, o lśniącej sierści, ładnych oczkach, co świadczy o jego zdrowiu. Jak dorośnie będzie duuużym kotem. Ptysia była mniejsza, ale Pan który dał jej domek powiedział, że jest większa od jego półrocznej kociczki.
  11. Do góry Mróweczko, do góry!!!
  12. Śliczny, mały rudzielec bardzo o domek prosi!
  13. Biedaczek... Czy w schronisku jest możliwość podawania mu takiej specjalnej karmy?
  14. Malutka, młodziutka, śliczna sunia szuka domku!
  15. Podnoszę biedne, smutne Słoneczko!
  16. Aksamitek jest faktycznie duży jak na półrocznego kociaka. Co do jego ciężaru, to wydaje się lekki, porównując z moimi kotami o wadze od 5 do 7 kg.
  17. Oby nowy rok przyniósł Neli domek!
  18. Rudi jeszcze raz się przypomina!
×
×
  • Create New...