Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Mróweczka się przypomina!!!
  2. No i gdzie ten domek się schował?
  3. Rudi jest taki śliczny, że nie może się nie podobać. Domku, gdzie jesteś?
  4. I jaki efekt castingu?
  5. Ponawiam prośbę o domek dla naszego Słoneczka!
  6. Nikt nie pyta o Aksamitka...
  7. Sun jeszcze raz przypomina, że z utęsknieniem na domek czeka!
  8. Ktoś kiedyś musi zainteresować się na serio Gratką!
  9. Każde rude jest cudne - i kot i pies!
  10. Pokazujemy się dalej!!!
  11. Pokazujemy się dalej, za którymś razem musi się udać!
  12. Rudi - taki piękny, malutki piesek! Dlaczego on dalej bez domu?
  13. Spieszymy się , biegniemy na górę!
  14. Trzymam kciuki za cudnego Tygryska!!!
  15. I prawie taki sam jak mój Teoś, tylko mój ma białe dodatki - torsik i skarpeteczki. Tygrysik jest cudny i myślę, że szybko ktoś się w nim zakocha.
  16. Neli przypomina, że na domek z utęsknieniem czeka!!!
  17. Dzwonił pan z Katowic w sprawie Aksamitka. Dom byłby dobry, bo okna i balkon zabezpieczone siatką pod kątem kotka. Miał zadzwonić ponownie za 10 minut, jak ustali z rodzicami sprawę auta, minęły już 2 godziny i cisza. Może zadzwoni jutro?
  18. Nie ustajemy w poszukiwaniach domku!
×
×
  • Create New...