Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Mróweczka mówi dzień dobry wszystkim!
  2. Podnoszę czarnulkę! Ja mam od dzisiejszego ranka parkę kociaków na tymczasie - kocurek też cały czarny.
  3. Sun mówi wszystkim dzień dobry!
  4. Kotki już są u mnie. Przyjechały nawet wcześniej, bo o godz. 8.00. Są bardzo zestresowane. Psów nie znają, bo nasyczały przez transporterek na Vegę, która zaczęła przyjaźnie je obwąchiwać. Mieszkają w swoim apartamencie, ale na razie chowają się po kątach. Ptysia z początku schowała się za regał, teraz oboje są za wersalką. Ale kuweta już była używana, jedzonko zjedzone. Najpierw zaniosłam im puszeczkę i poszłam po suche, jak wróciłam to Aksamitek właśnie kończył puszeczkę. Weszłam za chwilę, suchego prawie już nie było. Tak więc apetyt mają. Na razie boją się mnie , Ptysia w ogóle się nie pokazuje, a Aksamitek posykuje, ale na pewno wkrótce mnie polubią, w każdym razie nic na siłę robić nie będę, muszą same chcieć podejść, dać się wziąć na ręce.
  5. Fotki prawdopodobnie zrobi jutro mój syn i zaraz wklei. Ja nie mam aparatu i nie potrafię umieścić zdjęć w wątku. Fotki moich zwierzaków w domu robił właśnie mój syn, a na spacerze - t kasiek i wtatara. W pokoju już piec włączony, żeby kotkom było ciepło, kuweta przygotowana, miseczki też, jeszcze muszę zrobić przegląd co by tu jeszcze wynieść żeby nie stanowiło ewentualnego zagrożenia. Bo to jest pokój nieużywany.
  6. Piękny, samotny Sun... kto go przytuli?
  7. Dzwoniła Happy - kotki będą jutro u mnie o godz. 8.30. Muszę wszystko przygotować na ich przyjazd.
  8. Szybciutko biegniemy na górę!!!
  9. Świątecznie pokazujemy, się, przypominamy, że domku pilnie poszukujemy!!!
  10. Świątecznie pokazujemy się, przypominamy, że domku poszukujemy!
  11. Świątecznie przypominamy o sobie i nieustająco o domek prosimy!
  12. Tak, faktycznie podobny do Ciumkały, a Ptysia do mojej Milki, tylko ma więcej białego.
  13. Prawdę mówiąc, to wolałabym, żeby kociaczki przyjechały w czwartek, bo ja mam w środę rodzinę na obiedzie i na kolacji. No, chyba że się inaczej nie da, to jakoś to trzeba będzie pogodzić jedno z drugim.
  14. Boże Narodzenie - czas miłości i miłosierdzia - także dla zwierząt. Sun nieustająco prosi o domek!
  15. Rudi kochany, ale się z ciebie kudłaczek zrobił, taki sam jak z Tiny! Najserdeczniejsze życzenia Świąteczne dla całej Rodzinki! :tree1::x-mas::tree1:
  16. W Wigilijną Noc Mróweczka prosi o domek!
  17. Ja też czekam na wiadomość!
  18. Zdrowych, spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia, a dla Grateczki najwspanialszego domku :tree1::Dog_run::tree1:
  19. Z najserdeczniejszymi życzeniami Świątecznymi dla wszystkich Cioteczek, a Fredziowi życzę, aby Aniołek przyniósł mu najwspanialszy domek :tree1::angel::tree1:
  20. Wszystkim Cioteczkom i ich podopiecznym zdrowych, spokojnych, pogodnych Świąt wraz z życzeniami, aby Nowy 2008 Rok był łaskawy i szczodry dla bezdomnych zwierząt i ich opiekunów :tree1::Dog_run::tree1:
×
×
  • Create New...