Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. My pamiętamy, tylko domek o niej zapomniał!
  2. Ja też pamiętam o tobie Grateczko!
  3. Prędziutko biegniemy się przypomnieć!
  4. Prędziutko biegniemy się przypomnieć!!!
  5. Niestety pani już po raz drugi nie zadzwoniła. Miała naradzić się z mężem po pracy i albo jeszcze nie podjęli decyzji, albo podjęli ją na NIE. Może jutro?
  6. Do góry i jeszcze raz do góry!!!
  7. Dzwoniłam do Ptysi. Malutka ma się bardzo dobrze, z dnia na dzień robi postępy, bawi się z koleżanką, śpią razem. Wobec cłowieka nie jest jeszcze w 100% ufna, ale każdego dnia jest lepiej. Tak że wszystko dobrze się układa. Umówiłam się na wizytę w przyszłym tygodniu.
  8. Mrówka mówi wszystkim dzień dobry!
  9. Nikt jeszcze nie pytał o maluszka, czekamy cierpliwie dalej.
  10. Biedaczek... dlaczego nikt go dotąd jeszcze nie wybrał?
  11. Panie dzwoniły i niestety, ale Amsamitek zostaje. Panie były wczoraj w M1 i wybrały na aukcji małą, czarną, chudziutką koteczkę, bardzo przytulaśną i rozmruczaną. Tak właśnie mi się wydawało, że wolałyby już całkiem oswojonego kotka. Mówi się trudno i szuka się dalej.
  12. Mimiś, a jak się Rudi ustosunkował do Ciumkały? A jakie imię ma Ciumkała w dowodzie osobistym?
  13. Do Ptysi będę dzwonić, może jutro i umówię się na wizytę. Prosiłam, aby pan dał znać gdyby było coś nie tak i uzgodniliśmy, że jak nie będzie dzwonił, to znaczy, że wszystko OK. Nie chcę być zbyt nachalna, uzgodniliśmy, że w tym tygodniu skontaktujemy się.
  14. Śliczny, malutki rudzielec bardzo o domek prosi!
  15. Mróweczka tak bardzo o domek prosi...
  16. Ale podnosimy dalej!!!
  17. Nie zostajemy w tyle, prędziutko biegniemy do góry!
  18. Nie, jeszcze panie nie dzwoniły. Dobrze by było gdyby już miał domek stały, bo on się mnie teraz, po tym jak mu przyprowadziłam Vegę, jeszcze bardziej boi. To musi być ten zapach psów, bo przecież mówię do niego łagodnie, żadnych gwałtownych ruchów nie wykonuję, nie uganiam się za nim po pokoju, podaję jedzonko itd., więc naprawdę nie ma żadnego powodu żeby się mnie bać.
  19. Mimo wszystko podnoszę!!!
×
×
  • Create New...