Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Gratka wypatruje swojego domku, swojego człowieka!
  2. Świątecznie pniemy się do góry!!!
  3. Słoneczko, oby Aniołek z Mikołajem do spółki przynieśli ci domek, żeby to były ostatnie Święte spędzane w schronisku!!!
  4. A my pomagamy Aniołkowi szukać domku dla Rudiego i współtowarzyszy niedoli!!!
  5. Czy kroi się jakikolwiek domek dla maluchów? Jeżeli by już nic, absolutnie nic nie było i kotkom groziło schronisko, to mogłabym je wziąć na krótki DT z prośbą o intensywne szukanie następnego DT lub DS. Mieszkam w Krakowie, auta nie mam.
  6. Dziękuję, Brązowa! Na pewno poszeptamy sobie z Tiną coś do uszka, a uszka już zdrowe!
  7. Aniołku kochany, przynieś domek dla Rudiego, przynieś jak najwięcej domków, żeby obdarować nimi dużo, dużo samotnych zwierzaków! Zdrowych, spokojnych, pełnych ciepła i miłości Świąt oraz samych pomyślnych dni w Nowym 2008 Roku :tree1::x-mas::angel::tree1:
  8. Z najserdeczniejszymi życzeniami Świątecznymi dla wszystkich Cioteczek i ich podopiecznych - domowych i forumowych. Oby tym schroniskowym Gwiazdka Betlejemska przyniosła nowe, szczęśliwe domki, takie już na zawsze! :tree1::Dog_run::tree1:
  9. Wszystkim Cioteczkom zdrowych, spokojnych, ciepłych miłością, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wiele łask i dobroci wszelkich w Nowym 2008 Roku :tree1::Dog_run::tree1:
  10. Oj, jak daleko spadłeś Słoneczko, prędziutko, biegiem do góry!!!
  11. Taka malutka, kieszonkowa sunieczka i nikt miejsca dla niej nie ma?
  12. Cała trójka zasługuje na najlepsze domy! Tylko dlaczego tak mało tych domków?
  13. Jeżeli nie znajdą nawet DT to co się z nimi stanie?
  14. Próbujemy dalej!!!
  15. Będziemy tak skakać aż do skutku!!!
  16. Nie, Fredziu, ja się absolutnie na żadną chorobę nie zgadzam, ty masz mieć domek i być szczęśliwy!
  17. Ale śliczny z niej Mikołajek! A jak pięknie w ogrodzie! Wszystkiego co najlepsze, najwspanialsze dla Was wszystkich w ten świąteczny czas - oby Gwiazdka Betlejemska przyniosła zdrowie, spokój, radość, pomyślność wszelką!:tree1::x-mas::kociak::dog:
  18. Póki co przypominamy się tutaj!
  19. Sun czeka, smutnie wypatruje swojego domku, swojego człowieka. Dlaczego nikt go jeszcze nie wypatrzył?
  20. Oby znalazł się kochający domek, taki już na zawsze!
  21. No, rzeczywiście, w Święta trzeba nareszcie trochę odpocząć - parę dni wytchnienia dla wszystkich!
  22. Śliczne zdjęcia! Feluś - pan na włościach, rzeczywiście wygląda tak, jakby całe życie tu mieszkał. Oczywiście czekamy na dalsze relacje!
  23. Wierzę, że Balbinka jeszcze będzie szczęśliwa, że będzie traktowana jak równoprawny członek rodziny. Życzę ci tego sunieczko z całego serca!
×
×
  • Create New...