Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Szczęśliwa rodzinka w komplecie!
  2. Dzwoniłam w sprawie Aksamitka. Pan mieszka na wsi, kocurka chce jego sąsiadka. Maluch mieszkałby w domu i w miałby ogród do dyspozycji. Pytałam czy nie ma tam szosy, pan powiedział, że jest tylko droga dojazdowa, a szosa jakieś 1,5 km dalej. Miałby do towarzystwa wysterylizowaną młodą kotkę. Poprzedni kocurek żył tam 15 lat. Co mam robić? Wydawać Aksamitka? Nie mam wzoru umowy adopcyjnej.
  3. Nikt nie zaglądał przez cały dzień... No to idziemy spać!
  4. Wymiziaj i ucałuj go od nas i powiedz, że absolutnie nie wolno mu chorować, tylko ma szukać dla siebie domku.
  5. Sun czeka i niecierpliwie łapkami przebiera!
  6. Oj, przydałaby się taka wygrana w Totka, wiadomo by było co zrobić z tymi milionami!
  7. Aga, podałam swoje nr telefonów sms-em. Aksamitek już dzisiaj daje się pogłaskać, Ptysia dalej wystraszona. Nie wiem co z tym odrobaczaniem, nawet gdybym dała im do jedzenia, to obawiam się, że Aksamitek zjadłby wszystko, a dla Ptysi nic by nie zostało. Najlepiej jak się daje do pyszczka, wtedy wiadomo kto co zjadł, ale to w tej chwili jeszcze jest niemożliwe.
  8. Wędrujemy do góry, aż do skutku!
  9. Dziękujemy Amyszko za bannerki - są śliczne!
  10. Przypominamy się dalej!
  11. Próbujemy od nowa, może dziś coś się ruszy!
  12. Trzeba by najpierw dojść od czego jest ta alergia i dostosować pożywienie. Co do wielkości Mrówki, to można by dyskutować czy ona jest średnia czy mała. Może przyjmijmy, że jest średniomała. Co do kwestii finansowej, to musimy zrobić rozpoznanie. Suni bardzo przydałby się DT, bo przy alergii sierść wypada i zimę trudniej przeżyć.
  13. Taki śliczna, maleńka sunia - prawdziwa Gratka, a domu znaleźć nie może.
  14. Hej, obserwatorze, bo Ci taka okazja sprzed nosa ucieknie!
  15. Ja Mrówki osobiście nie widziałam, ale to jest mała sunia, nie miniaturowa, ale na pewno nie średnia ani duża. A z jakiego jesteś miasta Enchantress?
  16. Dziękuję!!! Czy wiesz może czy kociaki były odrobaczane? Dzwoniłam dzisiaj do Iwonki, rozmawiałyśmy długo na tematy kocie, pytałam m.in. o odrobaczenie, ale Iwonka nic na ten temat nie wie. A Happy zapomniałam zapytać. Teraz pewnie z nią już nie ma kontaktu.
  17. Ależ z niej kawał psa! I taka śliczna, puchata, jeszcze jej baryłeczki na szyi brakuje;)
  18. Bardzo dziękujemy za propozycję!:lol: Decyzja zależy od tego, ile osób mogłoby się złożyć na pobyt Mróweczki u Ciebie. Ja mam od wczoraj parkę tymczasowiczów (koty), razem z moimi zwierzakami jest to 7 sztuk, a jestem sama. Tak więc z finansami u mnie krucho. Ale tak jak mówię, zależy ile osób by się złożyło.
×
×
  • Create New...