Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Oj, żeby się udało! Trzymam kciuki !!!
  2. Pokazujemy się od nowa!!!
  3. Nie, to niemożliwe!!! Co się stało??? Fredziu:placz::placz::placz:
  4. Kropeczka bardzo dziękuje za ogłoszenie:loveu:
  5. Z ogłoszenia na ale.gratka mój Aksamitek znalazł dom. Może Kropeczce też się poszczęści. Oby!!!
  6. Kciuki trzymane:thumbs::thumbs::thumbs:
  7. Nie dziwię się, że był smutny, powodów do radości to on nie ma:shake:
  8. No to do góry Staszku, rozglądamy się za domkiem!
  9. Całe szczęście, że się odnalazł! Dlaczego został przeprowadzony i czy ten boks jest dla niego bezpieczny?
  10. Podsunę Państwu tę myśl przy najbliższej okazji.
  11. Hrabianka Mrówka z Mrówczyńskich;)
  12. I co z Rudim! Pani odezwała się ponownie?
  13. Pokazujemy się od nowa, z nadzieją na domek!
  14. No, Kropeczko, pokazujemy się światu!!! Musi cię ktoś zauważyć!!!
  15. Ale szczęśliwa panienka! Ona na tym zdjęciu wygląda o wiele większa niż na fotkach ze schroniska, no ale już sama waga świadczy o tym, że to wcale nie jest taki mały piesek.
  16. Niestety, nie po raz pierwszy zdarza sie, że przez zaniedbanie lekarza - czy to weterynarii, czy medycyny - umiera pacjent. Marto, nie wiń siebie, że pojechałaś do tej lecznicy a nie do innej. Oddawałaś Rysia w ręce tej lekarki w dobrej wierze, zrobiłaś w danym momencie wszystko, żeby uratować koteczka. A na to co potem się działo, już wpływu nie miałaś.
  17. No, Mróweczko, zuch z ciebie dziewczyna!:loveu:
  18. I jeszcze raz Sun przypomina się światu!
  19. Kakadu, dopiero teraz dotarłam na Twój wątek. Tak bardzo mi przykro z powodu śmierci Rysia:-(:-(:-( Biegaj koteczku szczęśliwy za Tęczowym Mostem. Kiedyś spotkamy się tam wszyscy. A może wcześniej wrócisz w innym futerku?
×
×
  • Create New...