Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. No, niewesoło jest:shake: Koteczki, dlaczego wy się tak nie lubicie?
  2. Oczywiście, że nowy dom wiąże się ze stresem, inaczej być nie może. Ale potem to już jest tylko lepiej, a w schronisku - coraz gorzej. Nie bardzo rozumiem obaw tej pani, tego typu obaw.
  3. Jeżeli nie ma jeszce wątku na miau, to załóż jej proszę, może tam ktoś się zlituje. Mnie ona strasznie zapadła w serce, nawet śniło mi się, że znalazła dom, ale to niestety był tylko sen...
  4. Tak, Akuszko, wszystko to strasznie smutne. Przy tym ludziom wydaje się, że 10-letni kot to już staruszek, a przecież koty przeciętnie żyją dłużej od psów i Kropka w dobrych warunkach miałaby jeszcze lata życia przed sobą. Gdybym mieszkała bliżej, wzięłabym ją na tymczas, no ale te kilometry...
  5. Do góry koteczko, może ktoś się zlituje!
  6. Odwiedziłam Ptysię-Jadzię. Wiedzie spokojne życie szczęśliwego kota. Już w pełni oswojona, daje się bez problemu głaskać, z koleżanką Stasią bardzo dobrze się dogaduje. Stasia wręcz opiekuje się Jadzią i myje ją - widziałam to na własne oczy, a widok był naprawdę rozbrajający. Prosiłam o nowe fotki, jak dostanę, to poproszę Mulinkę o wstawienie. Czyli podsumowując, obu kotkom, Ptysi i Aksamitkowi, udało się nadzwyczajnie!
  7. Cudowne wieści!!! Strasznie się cieszę ze szczęścia Jaguni!:loveu:
  8. Śliczny, malutki Rudi domku tęsknie wypatruje!
  9. Podnoszę z nadzieją na domek dla Kropeczki!!!
  10. Jest prześliczna! A domek pilnie potrzebny, dla dobra obu panienek!!!
  11. Kto może pomóc temu cudownemu psu?
  12. Prawdziwy HAPPY END:multi:
  13. No to czekamy na wieści o Staszku!
  14. Dostałam sms, że u Aksamitka wszystko OK. Je, pije, bawi się, korzysta z kuwety. Jest bardzo grzeczny, na razie niczego nie zniszczył. W tym tygodniu idzie do weta w sprawie kastracji. Umówiłam się też na jutro (właściwie dziś) na wizytę poadopcyjną u Ptysi-Jadzi. Oczywiście zdam relację, ale już teraz wiem, że u niej też wszystko w jak najlepszym porządku.
  15. Koteczka Kropka bardzo o domek prosi!!! 10 lat mieszkała w domu, zadbana, wychuchana, a teraz schronisko... Ona sobie nie poradzi!
  16. Chociaż o tymczas bardzo prosimy!!!
  17. Gdzie mógł się podziać???
  18. Po przerwie pokazujemy się od nowa!!!
  19. Podnoszę Kropeczkę!!! To pilne!!! Czy nikt nie może jej dać chociaż DT? Ja mieszkam na drugim końcu Polski:sad:
  20. Jak to się wszystko cudnie czyta! :multi: Z niecierpliwością czekamy na ciąg dalszy, no i oczywiście fotki z nowego domu. Mróweczko, wszystkiego najlepszego!:lol:
  21. A Gratka dalej bezdomna...
×
×
  • Create New...