Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy dobrze napisałam treść takiego ogłoszenia. Może za długie? A może o czymś istotnym zapomniałam? -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
[B][U]Aksamitek[/U][/B] Kiedyś jego domem była ulica. Tam się urodził i tam, wraz z rodzeństwem, mieszkał przez pierwsze miesiące swego życia. Dopóki było ciepło, kotki jakoś sobie radziły. Niestety z dnia na dzień robiło się coraz zimniej, samo dokarmianie już nie wystarczało - potrzebne było jakieś schronienie. Postanowiono pomóc kociej gromadce - zabrać zwierzątka z ulicy i znaleźć im przynajmniej domy tymczasowe. W ten sposób Aksamitek i jego siostrzyczka trafili do mnie. Z początku byli przerażeni tą nową dla nich sytuacją, cofali się przed wyciągniętą w ich kierunku ręką, wydawało się, że musi minąć sporo czasu zanim zaufają człowiekowi. A jednak koteczka bardzo szybko znalazła dom stały. Aksamitek został sam. Jednak teraz to już nie ten sam Aksamitek - to rozmruczany, lgnący do człowieka, w pełni oswojony kotek. Obecnie ma około 7 miesięcy, jest odrobaczony, zdrowy, korzysta tylko i wyłącznie z kuwety. Jest śliczny - cały czarny, z jednym tylko białym wąsikiem, ma piękną, lśniącą, aksamitną w dotyku sierść i miodowe oczy. Aksamitek lubi towarzystwo innych kotków, boi się natomiast psów - widocznie miał jakieś niemiłe doświadczenia w przeszłości. Niestety w domu tymczasowym, gdzie obecnie przebywa, oprócz kotów są jeszcze dwa psy. Dlatego też Aksamitek mieszka sam, w oddzielnym pokoju. Ale jak długo można żyć w takiej samotni? Oczywiście bardzo mu się nudzi, chociaż jest nad podziw grzeczny, i oczywiście bardzo chciałby, tak jak każdy normalny kotek, uczestniczyć w życiu domowym. Szukam zatem dla koteczka domu bez psów. Aksamitka można odwiedzić w Krakowie i poznać osobiście. Warunkiem przygarnięcia kotka jest podpisanie umowy adopcyjnej. -
Dymna Domka ZNALAZłA UPRAGNIONY DOMEK !! :D:D:D:D
Isabel replied to dzikus's topic in Już w nowym domu
Bo wydaje mi się, że wszyscy co tu zaglądają mają już w domu co najmniej jednego kota (ja mam 3 + 1 na DT= 4), a Domka ma być przecież jedynaczką. Czy ona ma jakieś ogłoszenia? W ten sposób łatwiej trafić na kogoś kto nie ma, a poszukuje kotka. -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Tak tęsknie wypatruje, biedna Mróweczka... -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Rudi dziękuje za ogłoszenie! Oby się udało!!! -
Kolejny starszy, "zwyczajny" piesek - on tak samo kocha, tak samo z utęsknieniem czeka na domek jak te śliczne i młode!
-
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Kto przygarnie przełagodnego, spragnionego miłości olbrzyma? -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Mulinko - jesteś genialna! Pięknie to wszystko zrobiłaś:lol: -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Mulinko za wklejenie miniaturek:lol: -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Problem w tym, że ja ich nie potrafię wkleić. Proszę Cię Mulinko, jak będziesz miała czas, to wklej je tutaj na dogo, a także na miau. -
NELI - młoda sunia ze świerzbowcem:( Pilnie DT POMÓŻ JEJ !!!!
Isabel replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Cudna wiadomość! Oby się udało! -
NELI - młoda sunia ze świerzbowcem:( Pilnie DT POMÓŻ JEJ !!!!
Isabel replied to Matusz's topic in Już w nowym domu
Biegniemy się przypomnieć! -
Mała kicia z działek-znalazła stały dom w Poznaniu.
Isabel replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Podnoszę malutką!!! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Do góry Mróweczko, przypomnij o sobie! -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Biegniemy przypomnieć o sobie! -
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
A póki co wędrujemy do góry! -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Strasznie wielkie te zdjęcia wyszły, źle się ogląda, ale imageshack i fotosik nie chciały się uruchomić i syn wysyłał ze swojego konta w MPiK-u. Mulinko, może byś ewentualnie wkleiła jeszcze raz te zdjęcia w postaci miniaturek - wysłałam Ci je mailem. -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Rezydenci: Milka [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016785_milka1.jpg[/IMG] Kastor [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016783_kastor1.jpg[/IMG] Teoś [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016788_teos1.jpg[/IMG] Kastor i Teoś [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016726_teos_i_kastor.jpg[/IMG] -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Ciąg dalszy zdjęć Aksamitka! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016767_aksamitek6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016799_aksamitek_7.jpg[/IMG] -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Oto zdjęcia Aksamitka! [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016731_aksamitek1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016737_aksamitek2.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016745_aksamitek3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016751_aksamitek4.jpg[/IMG] [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy29/147390/567533/16016757_aksamitek5.jpg[/IMG] -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Nikt nie zakochał się jeszcze w takim ślicznym piesiu? -
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Sun tęsknie rozgląda się za domem!!! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Niestety, kraty to większa część jej życia:-( -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Teraz jest już wkręcony haczyk od strony przepokoju, żeby spryciula nie mógł otworzyć drzwi wtedy jak nie ma mnie w domu.