Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Podnoszę - to pilne!!!
  2. Okazuje się, że nieraz łatwiej domek znaleźć aniżeli transport. Ja też czekam na transport z Uciechowa.
  3. Do góry koteczko, potrzebujesz innego domku!
  4. Do góry Szyszuniu, za domkiem się rozglądaj!
  5. Do góry malutka Grateczko!
  6. Dzień dobry Staszku!
  7. Dziękuję:lol:
  8. Akuszko, podaj proszę link do wątku na miau, będą go śledzić
  9. Ja jednak mam nadzieję, że ta osoba, która ma przyjść w weekend zobaczyć Staszka, weźmie go.
  10. Wydaje mi się, że przez ten katar Szyszunia powinna iść do domu, gdzie albo nie ma żadnych zwierząt albo są tylko psy. A co mówi wet na to jej przewlekłe choróbsko?
  11. Ja też myślę, że ta krew to pęknięte naczynko. A domek musi się znaleźć - innej opcji nie ma!!!
  12. Szyszka była u Olenka f, chorowała od dawna, nie było już ratunku...:-(
  13. Czy jest jakaś szansa na transport? Domki w Krakowie czekają!
  14. Rozglądamy się za domkiem!!!
  15. Żeby Staszkowi tak się udało jak Sunowi!
  16. Niestety Szyszce karma Fredzia już też niepotrzebna - Szyszunia za TM:placz::placz::placz:
  17. Dom bardzo pilnie potrzebny - DS lub przynajmniej inny DT- sytuacja naprawdę źle wygląda, kotki muszą być jak najszybciej rozdzielone!!!
  18. A co właściwie jej jest, co mówi wet? Czy to herpes, przechodziła kk?
  19. ...i nie poukładało się...:shake:
  20. No proszę! Zapowiada się bój o Tusię!;)
  21. Ładna i taka skupiona - wiadomo dlaczego!
  22. Ale wierzę, że się doczeka!
×
×
  • Create New...