Isabel
Members-
Posts
15088 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isabel
-
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Do góry Słoneczko!!! -
Do góry Staszku!!!
-
Kropeczka odeszła przy boku kochajacych ludzi....za TM
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To tragiczne co piszesz... Czy ona ma wątek na miau?Jeżeli nie, to proszę, nich jej ktoś założy. Biedna Kropeczka błaga przynajmniej o DT! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Cudnie, nareszcie się suni udało, po tak długim czasie:loveu::multi: Teraz czekamy na wieści z nowego domku! -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
O Aksamitku państwo dowiedzieli się z ale.gratka. Ja też myślałam, żeby podsunąć im myśl o drugim kotku. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w ogłaszanie Aksamitka, a Mulince dodatkowo za koordynowanie akcji:iloveyou::Rose: Jak tylko dowiem się jak się miewa Aksamitek w nowym domu, zaraz dam znać. -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z obietnicą, nowi opiekunowie Aksamitka zatelefonowali! Aksamitek zaraz po wypuszczeniu go z nosidełka wszedł, jak to państwo określili, do "kątówki" ( to jest zdaje się taka sofa w kształcie litery L) i musieli tę kątówkę rozbierać. Ale teraz już leży na sofie i pozwala się głaskać po brzuszku. Jeszcze nic nie jadł, ale to ze stresu,jeżeli się już nie chowa, to i jeść będzie, najprawdopodobnie w nocy pozwiedza sobie mieszkanie i przekąsi co nieco. Czyli jest dobrze! -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
No więc Aksamitek będzie mieszkał w apartamentowcu, na I piętrze, okna są nieotwierane, tylko mały lufcik zabezpieczony już siatką. Uczuliłam szczególnie na okna i balkon, dałam nawet telefon do firmy, która robi takie zabezpieczenia. Młody człowiek pracuje, dziewczyna jeszcze studiuje (co ciekawe, jest spod Częstochowy). Dzieci nie mają, innych zwierząt też nie. Pan miał kotkę przygarniętą, błąkała się po klatce schodowej. Potem wyjechał za granicę i przekazał kotkę bratu. Ale ponieważ nie było go kilka lat i kotka już się przyzwyczaiła do tamtego domu, a brat ją chciał zostawić, więc została. Dziewczyna też zna mniej więcej koty, bo jej siostra ma kotka. Przyszli zobaczyć Aksamitka, potem pojechali do hipermarketu i kupili całą wyprawkę i po raz drugi przyjechali. Umowa podpisana, na wizytę poadopcyjną sami zapraszali, fotki też obiecali przysłać. A to, że mnie jest smutno, to dlatego, że ja się szybko przyzwyczajam, poza tym wydaje mi się (oczywiście niesłusznie), że nigdzie zwierzątko nie będzie bezpieczniejsze i nie będzie miało lepszej opieki niż u mnie. No ale tam nie będzie zamknięty sam w pokoju - będzie miał do dyspozycji aż 3 pokoje. Owszem, będzie zostawał sam, ale wszyscy na ogół pracują i kot czy też pies musi wtedy czekać. Z Aksamitkiem pod tym względem nie będzie problemu, bo on u mnie, siedząc sam w pokoju, był bardzo grzeczny, wcale mu to zbytnio nie przeszkadzało, tylko, że ja wiedziałam, że takie warunki nie są dla niego dobre, nie można tak miesiącami być odizolowanym od życia. To zupełnie nie sprzyjało jego rozwojowi psychicznemu, socjalizacji itd. Prosiłam o telefon jeszcze dziś wieczorem, jak zadzwonią, to napiszę co słychać. -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
I czekamy niecierpliwie na wieści! -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Właśnie wydałam Aksamitka młodej, sympatycznej parze. I jakoś mi tak dziwnie, na pewno nie wesoło...:sad: -
Kocurek, którego powinnam dziś uśpić. za tm [*]
Isabel replied to aganiechaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mnie też się takie pytania nasunęły, ale jednak przyjęłam, że ponieważ został w lecznicy, to musiał otrzymać jakąś pomoc. Nie chciałabym się mylić. -
Kocurek, którego powinnam dziś uśpić. za tm [*]
Isabel replied to aganiechaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeżeli do poniedziałku kocurek wyżyje, to znaczy, że najgorzej jeszcze nie było i dobrze zrobiłaś dając mu szansę. A jeżeli przed poniedziałkiem sam umrze, to znaczy, że ratunku już nie było. A Ty będziesz wiedziała, że zrobiłaś to, co możliwe i nie pospieszyłaś się z decyzją o uśpieniu. -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Rudi przypomina, że czeka... -
Przypominamy się cały czas!
-
Do góry Staszku, za domkiem się rozglądaj!
-
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Nieustająco podnoszę!!! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Wszyscy tutaj trzymamy kciuki:kciuki::kciuki::kciuki: -
Kropeczka odeszła przy boku kochajacych ludzi....za TM
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Podnoszę! Koteczka pilnie potrzebuje domu! -
Sopocka Tina-Krakowianką. Nie ma juz Tinki ... [']
Isabel replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
U Tinki wszystko w porządku. Wynik wymazu z uszek wyszedł negatywny, czyli nic tam się nie dzieje. Czekamy na wiosnę i wspólny spacerek:lol: -
ŁÓDŹ-przepiękny, super łagodny ON SUN. Już w swoim domu...
Isabel replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Taki cudowny, łagodny wielkopies! -
MRÓWKA - prześliczna sunia - znalazła szczęście! :)))
Isabel replied to Asia_M's topic in Już w nowym domu
Ja to się już nawet boję cokolwiek pisać, żeby nie zapeszyć...Żeby już było jutro, a Mróweczka w domu! -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Tak, przede wszystkim pan się musi spisać, muszę być przekonana, że oddaję Aksamitka w dobre ręce, a mam niestety pewne wątpliwości, które pan musi mi rozwiać. -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Właśnie dzwonił pan w sprawie Aksamitka, jesteśmy umówieni na jutro - zobaczymy co z tego wyniknie, czy panowie się sobie spodobają, czy też nie. Jak zwykle jestem pełna obaw - obaw o Aksamitka. -
Ptysia i Aksamitek z Częstochowy- mają domy w Krakowie :)
Isabel replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Dziękuję bardzo za wznowienie ogłoszeń i za allegro. Mulinko, może by w tytule wypunktować, że Aksamitek jest samotny, z konieczności ( bo boi się psów) odizolowany, odsunięty od życia domowego i wszelkich "atrakcji" z nim związanych. Tylko nie wiem jak to ułożyć, żeby było krótko a treściwie. -
*RUDI* - Mądry, uroczy, smutny piesek! (Schronisko "As") MA DOM!!!
Isabel replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Dalej szukamy domku dla pięknego rudzielca!