Jump to content
Dogomania

Isabel

Members
  • Posts

    15088
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by Isabel

  1. Niestety nie jestem zalogowana na miau, ale poproszę Mulinkę, żeby założyła tam wątek Cofiego. Ogłoś go też na ale.gratka - stamtąd mój tymczasowicz znalazł dom tydzień temu.
  2. Trzeba mu koniecznie założyć wątek na miau, samo dogo to za mało, poza tym poogłaszać na różnych portalach!
  3. To może lepiej ją do torby włożyć! Ja mam taką specjalną torbę do transportu kotów, zapinaną na zamek błyskawiczny, z siatką po bokach. Na pewno ktoś ze znajomych kociarzy taką torbę ma, bo jest bardzo popularna i o wiele wygodniejsza od plastikowego transporterka.
  4. Nie mogła? Pewnie nie chciała! Jest tyle domów, gdzie koty i psy żyją w przyjaźni.
  5. Oby Szyszce tak się poszczęściło jak Kropeczce, życzę jej tego serdecznie!
  6. Dobrze, że ta przygoda tak się skończyła, ale na przyszłość pani powinna bardziej pilnować swojego psiaka.
  7. Szukamy dalej domku!!!
  8. Chyba nie udało się z domkiem...:shake: Szukamy dalej!!!
  9. Przekochany, super łagodny pies - domku, gdzie jesteś???
  10. Staszek pięknie o dom prosi!
  11. Melanko, piękne dzięki Tobie i Twojej rodzinie za wielkie serce i wspaniały dom dla Kropeczki-Misi:buzi::Rose::iloveyou:
  12. Ja byłam tylko jednym z ogniw całego łańcucha :oops: To, że Aksamitek i Ptysia wiodą teraz szczęśliwe życie, to zasługa wszystkich, którzy brali udział w akcji ratowania kociaków i poszukiwania im domów. Dla wszystkich gorące podziękowania:buzi:
  13. A więc wszystko zmierza ku szczęśliwemu zakończeniu:loveu:
  14. Już bardzo długo biedak czeka...
  15. Teraz czekamy na relacje z nowego domu i oczywiście fotki szczęśliwej Kropeczki. To już trzeci kot w tym roku, którego udało mi się wyadoptować - moje dwa tymczasiki - Ptysię i Aksamitka i teraz Kropeczkę, bo w pewnym sensie też mogę powiedzieć, że ją wyadoptowałam:lol:
  16. Strasznie się cieszę!!! :multi::multi::multi: Więc jednak mój sen się spełnił, tylko parę dni później. Kropeczka uratowana, ma wspaniały dom!!!:multi::multi::multi: Ja ją od razu zauważyłam, jak tylko Wiola założyła wątek i tak bardzo chciałam jej pomóc, osobiście było trudno, no bo jak? Druga Wielka Wyprawa? Nawet o tym nie śmiałam marzyć. Ale najważniejsze, że się udało, i to w samą porę, zanim trafiła na ogólną kociarnię.
  17. Kto pokocha Staszka?
  18. Sun absolutnie nie może reszty życia spędzić w schronisku!
  19. Zuzanna Stromenger w swojej książce pisze, że świerzbowiec tak skórny, jak i uszny (dwa różne gatunki pajęczaków) nie atakuje ludzi. Ale nie chcę tutaj dyskutować na ten temat, bo ja tego nie przerabiałam, na szczęście.
  20. Świerzbowiec na szczęście na ludzi nie przechodzi. Maluchy, zdrowieć proszę szybciutko!
  21. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
  22. Ja dalej nie mogę uwierzyć, że Fredzia już nie ma:shake: Przecież oprócz nerek nic mu nie dolegało, dostawał specjalistyczną karmę i czuł się już lepiej. Potem nagle ta biegunka i w nocy już nie żył. Nikt się nie spodziewał, w takim piorunującym tempie jakaś choroba nam go zabrała...:placz::placz::placz:
  23. To takie ogólne badanie czy coś konkretnego Sunowi dolega?
  24. Do góry Staszku, domek musi się znaleźć!
×
×
  • Create New...